Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.312
Cevap
368
Favori
490.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap için teşekkürler hocam bu 30tl indirimide internette düşmüyor sanırım sadece mağazalarda geçerli
  • Yazan oldu mu bilmiyorum Euro 2016 tişört 5 lira ayrıca 2 alana bir bedava, ben 3 tane aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar önceden online alışverişte Antalya vardı. Şimdi sadece İstanbul, Ankara, Bursa ve Mersin var. Doğru mudur? Yoksa tarayicimda mi sorun var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nil2014

Yazan oldu mu bilmiyorum Euro 2016 tişört 5 lira ayrıca 2 alana bir bedava, ben 3 tane aldım

hocam bende 2 tane aldım ama öyle bir ibare göremedim kasiyer de söylemedi.
  • erryan45 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3. yü alınca fiyat 5 lira düşüyor

• carpenokde'ye katılıyorum. Bu konuyu görünce ben de birşeyler ilave etmek istedim. Carrefoursa.com.tr'den birkaç alışverişim oldu. Bundan bir sene önce kadardı sanırım, ıslak mendil kampanyası vardı, büyük hevesle 60-70TL'lik sipariş oluşturdum, bir saat sonra görevli kişi beni aradı, bunların hiçbiri yok dedi, sipariş iptal edildi. Son alışverişimde ki geçen hafta vermiştim, promosyonlu ne kadar ürün varsa hiçbirini göndermediler, yok dediler. Siteleri güncel değil ya da göndermek istemiyorlar.

Tam 170TL'lik siparişimden 90TL'lik kısmı gelmedi. 3 çeşit oyuncak (40% indirim vardı), dondurulmuş gıda (1 alana 1 bedava), kalıp peynir (kataloğunda olan peynir), zeytin (telefondaki görevli bu marka zaten uzun zamandır yok dedi), Carrefour marka UHT süt, Carte Dor mini (2TLye düşmüştü, 3 adet alayım dedim), Koroplast fırın poşedi (2TL'den 0,80TL'ye düşmüştü sadece 2 adet sipariş verdim). Bu saydıklarımın hiçbirini göndermediler. Görevli kişi beni telefonla 3 defa aradı, bu yok şu yok dedi ben de en sonunda anladım kardeşim promosyon olan hiç bir ürün yok galiba, ne varsa onu yollayın dedim.

Migros sanalmarketten çok sık alışveriş yapıyorum orada da bazen ürün olmuyor ama bu kadar da değil. Yanlış anlaşılmasın ben sadece web üzerinden alışverişten bahsediyorum, bizzat Carrefour'a gidip alışveriş yapıp güzel fırsat yakalayan arkadaşlar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p503

carpenokde'ye katılıyorum. Bu konuyu görünce ben de birşeyler ilave etmek istedim. Carrefoursa.com.tr'den birkaç alışverişim oldu. Bundan bir sene önce kadardı sanırım, ıslak mendil kampanyası vardı, büyük hevesle 60-70TL'lik sipariş oluşturdum, bir saat sonra görevli kişi beni aradı, bunların hiçbiri yok dedi, sipariş iptal edildi. Son alışverişimde ki geçen hafta vermiştim, promosyonlu ne kadar ürün varsa hiçbirini göndermediler, yok dediler. Siteleri güncel değil ya da göndermek istemiyorlar.

Tam 170TL'lik siparişimden 90TL'lik kısmı gelmedi. 3 çeşit oyuncak (40% indirim vardı), dondurulmuş gıda (1 alana 1 bedava), kalıp peynir (kataloğunda olan peynir), zeytin (telefondaki görevli bu marka zaten uzun zamandır yok dedi), Carrefour marka UHT süt, Carte Dor mini (2TLye düşmüştü, 3 adet alayım dedim), Koroplast fırın poşedi (2TL'den 0,80TL'ye düşmüştü sadece 2 adet sipariş verdim). Bu saydıklarımın hiçbirini göndermediler. Görevli kişi beni telefonla 3 defa aradı, bu yok şu yok dedi ben de en sonunda anladım kardeşim promosyon olan hiç bir ürün yok galiba, ne varsa onu yollayın dedim.

Migros sanalmarketten çok sık alışveriş yapıyorum orada da bazen ürün olmuyor ama bu kadar da değil. Yanlış anlaşılmasın ben sadece web üzerinden alışverişten bahsediyorum, bizzat Carrefour'a gidip alışveriş yapıp güzel fırsat yakalayan arkadaşlar olabilir.

bende en son %40 oyuncak kampanyasindan 2 kez siparis verdim 2 kez aradilar yok dediler ve iptal ettiler cok kotu bir urun stok ve takip sistemleri var ve sitede iptal edilen urun satisa devam ediyordu

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Ürünlerde indirim oranı düşük ama 30 TL lik sepet 3 adet alınabilmesi avantajlı.
  • Online siteden alışveriş yapmayın çoğu yok diyorlar beklemesi de cabasi

• Sanal alışveriş İzmir de kaldırılmış.👎

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Ben dün 30 TL lik sepete 3 adet kaşar aldım.
    16,95 etiket fiyatı idi, 7 şer TL düştü 3 ü de.
    Sepet toplamı 60 TL civarına geldi.
    Migros olsa GDİ sistemi farklı.
    Orada her 60 TL ye 1 adet indirimli ürün alınabiliyor.
    3 adet indirimli ürün için Migros mağazada GDİ hariç 180 TL sepet gerekiyor.
  • şu indirimli sek kaşar peyniri sanalda yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Ben dün 30 TL lik sepete 3 adet kaşar aldım.
    16,95 etiket fiyatı idi, 7 şer TL düştü 3 ü de.
    Sepet toplamı 60 TL civarına geldi.
    Migros olsa GDİ sistemi farklı.
    Orada her 60 TL ye 1 adet indirimli ürün alınabiliyor.
    3 adet indirimli ürün için Migros mağazada GDİ hariç 180 TL sepet gerekiyor.

Magazadanmi aldiniz.sek kasar sanalda dusmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: refreshing

şu indirimli sek kaşar peyniri sanalda yok sanırım.

aynen. çoğu zaman süper mini hiper ve sanalın kampoanyaları fiyatları birbiriyle tutmuyor carfurda
  • Bizde takip edelim bakalim :)

• Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefurda 900 gr 7.50 tl.migrosta hatta carrefursada 500 gr olani 8.50 tl

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazz48 -- 29 Ocak 2017; 14:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazz48

Carrefurda 900 gr 7.50 tl.migrosta hatta carrefursada 500 gr olani 8.50 tl

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

Aynen %46 indirim yapmışlar.

• Carrefour 30 lira üstü alışverişe indirim sadece mağaza da geçerli.

Sanal market tüm firmalar da Carrefour Migros hatta yerel market Biçen de aynı sanal stoğu ayrı olmayan market ten kampanyalı ürün alınmaz.

Carte door 450 ml dondurma 1.99tl. Carrefour migros ve kipa da da var.

• Ayçiçek yağ kampanyası lazım. Var mı kampanya falan?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.