Şimdi Ara

Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
937
Cevap
102
Favori
131.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Logan066.

Hocam geldim kapalıydınız

Kusura bakmayın, iş tesliminden 12.00 gibi ancak gelebildik, en kısa zamanda tekrar bekleriz.
  • Fotoğraflarını almaya gelemeyen müşterilerimizi de tekrar işletmeye bekleriz :)
  • Arkadaşlar İzmir-Buca'da uygun fiyatlı yer var mı bildiğiniz ?
  • Ustam yarin 3-5 arasi acik olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet5106

Ustam yarin 3-5 arasi acik olur musunuz

Tabi ki , bekleriz, iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rxxt

Arkadaşlar İzmir-Buca'da uygun fiyatlı yer var mı bildiğiniz ?

Kargo teslim iş yapabiliriz.İyi günler.
  • istanbulda yok mu ya benzer fiyat, bir de kimlik kayıp ücreti vercem zaten :(
  • web sitelerini beendim. kızılaya işim düşerse gidip foto işini de aradan çıkartırım herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

web sitelerini beendim. kızılaya işim düşerse gidip foto işini de aradan çıkartırım herhalde.

Teşekkür ederiz, tabi ki bekleriz, iyi günler.
  • Bu arada fotoğraf baskı ücreti nedir? standart boyutta gezi fotoğraflarımızı bastırmak istiyorum. Adet ücreti nedir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 20 Haziran 2017; 17:45:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Bu arada fotoğraf baskı ücreti nedir? standart boyutta gezi fotoğraflarımızı bastırmak istiyorum. Adet ücreti nedir??

Elinizdeki adetlere göre baskı yapıyoruz, eğer özel mesaj atarsanız kaç adet fotoya sahip olduğunuz bilgisi ile alakalı, size yardımcı olabilirim yine uygun rakamlar ile.
  • Merhaba,

Yarın öğleden önce (aslında bugün, çarşamba) ABD vizesi için fotoğraf çekimine gelmeyi düşünüyorum. Uygun musunuz? Bir de fotoğraflarımı ne kadar sürede teslim alabilirim? Teşekkürler :) @Lanet Olasıca Federaller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmutlu38 -- 21 Haziran 2017; 2:18:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmutlu38

Merhaba,

Yarın öğleden önce (aslında bugün, çarşamba) ABD vizesi için fotoğraf çekimine gelmeyi düşünüyorum. Uygun musunuz? Bir de fotoğraflarımı ne kadar sürede teslim alabilirim? Teşekkürler :) @Lanet Olasıca Federaller

40 dakika sonra fotoğrafları teslim ediyoruz,acele teslimat olursa 5 dakika ile 10 dakika arasında teslimat yapıyoruz öğlen 1-2 gibi çekimden dönmüş olacağız, tabi ki bekleriz .
  • Ben de ay başında ankara'ya uğrayınca memlekette 4 tane 15'e çektirdiklerimi çoğalttım,ölçüsünü de yanlış yapmış bizim memlekettekiler onu da düzeltiverdi sağolsun çok memnun kaldım.
  • Bugün uğradım

Yaklaşık 20 poz çekti hangisini beğenirsiniz diye

Biyometrik resimde gözlük sıkıntılı olduğundan hem gözlüklü hem gozluksuz resim çektik

8 gözlüklü 4 gozluksuz resim çıkardı

Çift iş yaptı yani aynı paraya

Hoş sohbet bı arkadaş

Tavsiye ederim gidin kesinlikle

Fotoğrafçılar anlaşmış 4 u 10 tl diye

böyle esnafların çoğalması için destek
  • hocam kaça kadar açıksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

hocam kaça kadar açıksınız

Akşam saat 20.00 e kadar hizmet veriyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984FilmFotoğrafSanat

quote:

Orijinalden alıntı: he_man

hocam kaça kadar açıksınız

Akşam saat 20.00 e kadar hizmet veriyoruz

Alıntıları Göster
    Bugün bende çektirdim. Selim Bey çok hoşsohbet bir arkadaş işini de özenerek yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKELETER

Bugün bende çektirdim. Selim Bey çok hoşsohbet bir arkadaş işini de özenerek yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkür ederiz.
  • Fotoğraflarını almayı unutan arkadaşlarımızı işletmemize bekleriz.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.