Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Monster da sis attığın zaman çıkan foglet zaten kalmıyordu ki? En son kullandığımız kart sahada kalıyordu, bunu değiştirmişler mi anlayamadım?

Yen sadece 1 kartı mı yakıyor? Aynı puanda olursa tüm kartlar, yakmıyor mu?

Birde nekker lar artık breedeble değil kaldırsınlar o kartı. Ne anlamı kaldı.

Renew çok kötü olmuş ya... Trissle çok iyi oluyordu... Nr ye büyük darbe oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 17 Mart 2017; 4:24:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışsın sis attığında gelen foglet diğer tura normalde kalıyordu ama sis etkisi geçince mezara gidiyordu elin boş kalıyordun diğer tura.Bunu engellediler yani boşa diğer tura foglet bırakmayacak.

Nekker olayını törpülediler.Belliydi ama buda olacağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Yanlış anlamışsın sis attığında gelen foglet diğer tura normalde kalıyordu ama sis etkisi geçince mezara gidiyordu elin boş kalıyordun diğer tura.Bunu engellediler yani boşa diğer tura foglet bırakmayacak.

Nekker olayını törpülediler.Belliydi ama buda olacağı.

Nekker lar zaten bi dirementium bombasına ya da buza bakıyordu. İyice güçsüz oldu.

• Bu 100.000$ lık turnuva ne iş

Var mı katılacak olan
  • merhaba arkadaşlar bazen geceleri gwent yayını açıyorum. şuan sıfır hesabımı kasıyorum, hem yardıma ihtiyacı olan yeni arkadaşlara yardımcı olabilirim hem de yeni gelecek yama hakkında konuşmak isteyenler gelebilir. twitch adresim:https://www.twitch.tv/islatortugaiv/
    not:yayın kalitesi çok yüksek değil hatta kötü
    bir de eğer yayını burada paylaşmam yasaksa veya uygun değilse belirtirseniz sevinirim
    İyi geceler iyi forumlar.

• Isla Tortuga kullanıcısına yanıt
    İyi geceler hocam,yayınınızı paylaşmanız güzel olmuş,bazı yeni başlayan arkadaşlar için kılavuz niyetinde olur.Konuya hoş geldiniz,kaçırdığımız haberleri siz paylaşırsınız
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ilk başta reklam olarak algılanır paylaşmam hoş olmaz diye düşünmüştüm sonradan belki bir-iki kişiye yardımcı olurum diye düşünerek yazdım buraya. Buraya duyurmadan önce açmıştım bir arkadaş geldi bir saat falan konuştuk. Oyuna başlamak istiyormuş elimde fazladan key vardı onu verdim, oyun hakkında bilgi verdim biraz. Yardım isteyen arkadaşlar günün hemen hemen her saati bana ulaşabilirler.
  • GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
    şu deste ile smurf hesabımda 15/0 ilerliyorum şuan tabi ilk keg'den caretaker çıkması bayağı şans oldu bu da tracker istatistikleri GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
    2 lose gösteriyor 2'si de connection lost

Edit: 17. oyunda yenildim ama nasıl yenildim:
    GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
    adalet mi bu abi asıl hesabımda ciri:dash ve coral yok benim daha 2-3 yerde hatalı hesap yapmam ve caretaker'ı çekememem sonucu lose kaçınılmaz oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isla Tortuga -- 19 Mart 2017; 3:36:30 >

Skalige kullanmıyorum ama nerdeyse tüm önemli kartları çıktı,aksine kullandığım destenin önemli kartları hiç çıkmadı şans işi
  • Yamada gelecek değişiklikleri elimden geldiğince çevirmeye çalıştım. Yaklaşık 2 saat sürdü ama değer bence

Neutral

Renew - Artık Permadeath Gold üniteleri kaldırmayacak.

Yennefer: the Conjurer - Artık en güçlü bir üniteye vuracak. Hangi üniteye vuracağı rastgele seçilecek.

Ciri: Dash - Gücü 9 puandan 8 puana düşürüldü.

Geralt: Aard - Artık sadece Ranged rowa yerleştirilebilecek. Artık tek ünite seçiyoruz o ünitenin sağındaki ve solundaki ünitelere 1 vurup Siege rowa yerleştiriyor.

Zoltan: Animal Tamer'ın Dudaları;

Field Marshall Duda: Companion - Gücü 3 puandan 1 puana indirildi. Artık tüm rowu bufflamak yerine solundaki 4 ünitenin gücününü 2 puan arttırıyor. Artık öldüğünde "Bannished" oluyor.
    Field Marshall Duda: Agitator - Gücü 3 puandan 1 puana indirildi. Artık tüm rowun gücünü azaltmak yerine solundaki 4 ünitenin gücününü 2 puan azaltıyor. Artık öldüğünde "Bannished" oluyor.

Triss Merigold - Artık Gold ünitelere vuramıyor.

Cleaver - Gücü 5 puandan 7 puana çıkartıldı. Artık önceden "Lock"lanmış bir ünite üstünede kullanılınca "Unlock" hale getiriyor.

Witcherlar: Herbirinin gücü 1 puan azaltıldı.

Dimeritium Bomb - Artık bir üniteyi seçip oynuyoruz. Seçtiğimiz ünitenin sağındaki ve solundaki 2 üniteyi etkiliyor.

Commander's Horn - Artık bir üniteyi seçip oynuyoruz. Seçtiğimiz ünitenin sağındaki ve solundaki 2 ünitenin gücünü 4 puan arttırıyor.

Dimeritium Shackles - Artık Locklanmış kartları Unlocklayabiliyor.

Manticore Venom - Bir üniteyi seçiyorsunuz ona (Gold değilse) ve onun sağındaki, solundaki gold olmayan ünitelere 4 vuruyor. (Burda şöyle bir durum var. Örneğin rakibiniz şöyle bir rowa sahip;
    4 puanlık gold olmayan ünite - Herhangi bir Gold Ünite - 4 Puanlık gold olmayan bir ünite
    Bu durumda Gold karta atarak gold kartın etrafındaki ünitelere vurabiliyoruz. Yani gold üniteyi seçememe gibi bir durum yok sadece gold ünitelere vuramıyor.)

Stammelford's Tremors - Rastgele bir rakip üniteye 1 vurur. 8 kez tekrar eder.

Swallow Potion - Witcher sinerjisi kaldırıldı.

Thunderbolt Potion - Artık bir ünite ve onun yanındaki üniteler 4 puan ekliyor. Witcher sinerisi kaldırıldı.

First Light - Artık kullanıldıktan sonra bannishleniyor.

Northern Realms

Bloody Baron'un minnoşları [evillol.gif]
    Botchling - Artık 5 gücü var. Öldüğünde bannishleniyor.
    Lubberkin - Artık öldüğünde bannisleniyor.

Kaedweni Siege Expert - Gücü 5 puandan 4 puana düşürüldü. Artık sizin tarafınızdaki oynanan her bir Machnine için 3 puan güçleniyor. ( Özellikle oynanan diyor summonlanan ünitelerde çalışmıyor anladığım kadarı ile.)

Dun Banner Heavy Cavalry - Timer'ı 2 turdan 3 tura çıkartıldı.

Reinforced Trebuchet - Gücü 5 puandan 4 puana düşürüldü. Artık her tur rastgele bir rakibe 1 puan vuruyor.

Priscilla - Artık 2 kartı da göstermiyor. Bir kartı gösteriyor diğer kartı göstermiyor.

Pavetta - Artık 1 kez en güçsüz üniteleri öldürüyor.

Thaler - Gücü 6 puandan 8 puana yükseltildi.

Shani - Gücü 3 puandan 2 puana düşürüldü.

Triss: Butterfly Spell - Gücü 4 puandan 5 puana yükseltildi. Artık elinizdeki üniteleri 2 güçlendiriyor. Bufflar silinmiyor.

Dijkstra - Gücü 5 puandan 2 puana düşürüldü. Artık oynadığınızda elinizdeki Gold kartlara bakıyorsunuz, bir tanesini oynuyorsunuz diğerleri desteye rastgele yerleşiyor.

John Natalis - Gücü 5 puandan 6 puana yükseltildi. Artık gold olmayan bir üniteye 3 puan, tekrar gold olmayan bir üniteye 2 puan, son olarak da tekrar gold olmayan bir üniteye 1 puan ekliyor.

Keira Metz - Solundaki gold olmayan ünitenin gücünü sağındaki gold olmayan ünite ile eşitliyor. (Tam anlamadım ne demek istediğini o.O )

Vernon Roche - Artık gold olmayan bir üniteye 5 vuruyor.

Philippa - Gücü 10 puandan 4 puana düşürüldü. Artık royal ve siege rowa konulabiliyor. Oynadığınızda isterseniz elinizdeki bir special kartı oynayabiliyorsunuz, eğer oynarsanız bir kart çekiyorsunuz.

Radovid - Artık gold olmayan bir üniteye 4 vuruyor. Lock veya Unlockluyor.

Skellige

Harald the Cripple - Artık sadece tüm rakip ünitelere 2 vuruyor.

Wild Boar of the Sea - Gücü 8 puandan 6 puana düşürüldü. Artık gold olmayan bir üniteye 3 vuruyor, ardından 2 vuruyor, ardından 1 vuruyor.

Birna Bran - Gücü 12 puandan 10 puana düşürüldü. Artık 2 kartı görüyorsunuz. Birini çekip diğerini discardlıyorsunuz.

Restore - Artık 2 puan güçlendiriyor ve permadeath üniteleri kaldıramıyor.

Sigrdrifa - Artık permadeath üniteleri kaldıramıyor.

Holger Blackhand - Gücü 4 puandan 6 puana yükseltildi.

Udalryk - Artık rakibim mezarından gold ve permadeath olmayan bir üniteyi kaldırıyor.

Donar an Hindar - Gücü 10 puandan 13 puana yükseltildi. Artık bir kart çekiyorsunuz isterseniz çektiğiniz kartı discardlıyorsunuz ve yenisini çekiyorsunuz.

Priestess of Freya - Resurrect a Bronze, non-Permadeath Unit. Değişmedi?

Clan Haeymay Skald - Artık sağıdaki ve solundaki ünitelerin gücünü 3 puan arttırıyor.

Clan Tordarroch Armorsmith - Artık solundaki 4 üniteyi base puanına getiriyor. Hasar alıp ölmezse kendini resetliyor.

War Longship - Gücü 5 puandan 4 puana düşürüldü. Artık ölen üniteler için hasar vermiyor.

Clan Tuirseach Skirmishers - 6 Strength. Değişmedi?

Monsters

Ge'els - Artık kendi tarafınızdaki ünitelere 2 puan ekliyor.

Draug - Gücü 6 puandan 7 puana çıkartıldı. Artık rastlege bir rakip üniteye 1 vuruyor. 7 kez tekrar ediyor.

Succubus - Gücü 8 puandan 7 puana düşürüldü.

Kayran - Artık Devourer tagi var.

Nithral - Gücü 6 puandan 8 puana yükseltildiç

Ice Giant - Gain 5 Strength when played on the Row with Frost and each time the Frost Effect is spawned on this Unit's Row. Tam olarak anlamadım?

Giant Toad - Artık Devourer tagi var.

Grave Hag - Artık Devourer tagi var.

Frightener - Artık Devourer tagi var.

Fire Elemental - Gücü 5 puandan 6 puana yükseltildi.

Katakan - Gücü 6 puandan 4 puana düşürüldü, Artık Devourer tagi var.

Crone'lar: Herbirinden 1 puan azaltıldı.

Nekker - Artık breadable değil. Artık bonus almak için devourer bir ünitenin absorbelaması gerekiyor.

Ekimmara - Artık Devourer tagi var.

Ghoul - Artık Devourer tagi var.

Vran Warrior - Gücü 5 puandan 6 puana yükseltildi. Artık Devourer tagi var. Artık sağındaki üniteyi öldürüp gücünü alıyor. (Eğer sağındaki ünite gold değilse.)

Golem - Gücü 6 puandan 7 puana yükseltildi.

Celaeno Harpy - Gücü 3 puandan 5 puana yükseltildi.

Harpy - Gücü 3 puandan 4 puana yükseltildi.

Scoia'Tael

Nature's Gift - Fleeting Değişmedi galiba?

Ithlinne - Artık sadece range rowa yerleştirilebiliyor. Sağındaki ve solundaki bir üniteyi lock veya unlockluyor.

Zoltan Chivay - Gücü 5 puanda 7 puana yükseltildi.

Iorveth - Artık range rowa konulabiliyor. Gold olmayan bir üniteye 6 vuruyor.

Aglais - Artık range rowa konulabiliyor.

Malena - Gücü 6 puandan 8 puana yükseltildi.

Toruviel - Artık sağındaki ve solundaki 2 üniteye 2 puan ekliyor.

Hawker Smuggler - Gücü 5 puandan 4 puana düşürüldü.

Hawker Healer - Gücü 2 puandan 4 puana yükseltildi. Artık sağındaki ve solundaki ünitelere 3 puan ekliyor.

Mahakam Defender - Gücü 4 puandan 5 puana yükseltildi.

Dol Blathanna Trapper - Gücü 4 puandan 2 puana düşürüldü.

Vrihedd Sappers - Gücü 4 puandan 8 puana yükseltildi. Artık Ambush kartı. 2 turn timerı var. 2 turn sonra açığa çıkıyor.

Resilience mekaniği hakkında: Artık oyun sonuna kadar kalmıyor üniteler. Sadece bir turn daha sahada duruyor.

Nilfgaard

John Calveit - Move all Spying non-Gold Units to your Side of the Battlefield. Değişmedi?

Assassination - Lock and Destroy an Opposing non-Gold Unit. Tam olarak anlamadım?

Vattier de Rideux - Gücü 7 puandan 8 puana yükseltildi.

Xarthisius - 11 Strength Değişmedi?

Cahir - Eğer rakibiniz pass geçmediyse siz leaderinizi tekrar kullanabilirsiniz. Rakibiniz de destesini en üstündeki bronz kartı çeker ve gösterir.

Letho of Gulet - Sağındaki ve solundaki ikişer kartı bannishler, onların gücünü kendine base güç olarak alır. When removed, set this Unit's Strength to 1, even if Locked. Even if locked derken neyi kastettiğini anlamadım.

Serrit - 8 Strength Değişmedi?

Auckes - Gücü 7 puandan 9 puana yükseldi. Artık önceden locklanmış bir üniteyi unlocklayabiliyor.

Cantarella - Gücü 6 puandan 12 puana yükseltildi. Artık Spy-ing yaparken 6 güç kaybediyor.

Fake Ciri - Gücü 3 puandan 6 puana yükseltildi.

Rot Tosser - Gücü 4 puandan 6 puana yükseltildi.

Cow Carcass - Artık ikinci turun sonunda çalışıyor.

Emissary - Artık destenin üstündeki iki bronz üniteyi görüyoruz. Birini oynayorsunuz diğeri desteye rastgele bir biçimde yerleşiyor.

Nauzicaa Standard Bearer - Gücü 5 puandan 4 puana düşürüldü. Artık sağındaki ve solundaki ünitelere 3 puan ekliyor.

Impera Brigade - Artık herbir spying üniteniz için 2 puan ekliyor kendisine. Ayrıca sonradan oynadığınız spylar için de puan kazanmaya devam ediyor.

Yama hakkında düşünceleriniz neler?

• Oyuna adapte olmak nasıl kolaymı başlasam ne kadar sürede oyuna hakim olurum
  • Özgür1616 kullanıcısına yanıt
    Adapte süreci bence çok zor değil. Tabi benim önceden uzun bir hs tecrübem vardı bunun da etkisi olmuş olabilir. Genede adaptasyon süreci kişiden kişiye değişir o yüzden kesin bir cevap veremem ama herhangi bir sorunuz olduğunda buradaki arkadaşlara sorabilirsiniz. İsterseniz de bana özel mesaj atabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. ^^
    Hocam oyun pay to win değil ve rehber tarzı birşey var ise oyuna başlamayı düşünüyorum hs tecrübem yok denecek kadar az kart oyunlarından en büyük tecrübem batak
  • Özgür1616 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle oyun kesinlikle p2w değil. Oyun şuan kapalı betada o yüzden sizi bir adet key lazım.
    www.gwentdb.com/news/64-10-000-gwent-beta-keys-giveaway-grab-yours-here
    bu sitede key dağıtımı yapıyorlar. Oradan keyinizi alabilirsiniz. Ortalama bir ingilizceniz varsa zaten train kısımları ile oyunu az çok anlarsınız. Oyun başında 4 tane keg açabiliyorsunuz. Bunlardan bir tanesi oyuna girmeden alıyorsunuz. Diğerlerini ise oyun içi rehberlerden geliyor. Her kegden 5 kart çıkıyor. Beşinci kartı 3 kart arasından siz seçiyorsunuz. Son karttan hangisini almanız gerektiğinden emin olamazsanız burada arkadaşlara sorup bizden yardım alabilirsiniz.
    Rehner olarak internette TheFlyingRam'ın youtube sayfasında belli başlı rehberler var. Biraz eskiler ama olsun oyunu kavrama açısında yardımcı olabilir. Onun yanında bu hafta içerisinde forumda rehber hazırlamayı planlıyorum. Hazırladığımda burada paylaşırım ordan da yararlanabilirsiniz.

Bence güzel şeyler olacak. Kullanılmayan kartlar devreye girecek. Zaten amaç bütün kartların efektif şekilde kullanılması.

Assassination - Lock and Destroy an Opposing non-Gold Unit. Tam olarak anlamadım?

Fena bir kart olmuş. Herhangi bir kartı mezara gönderdiği yetmiyormuş gibi birde lock yapıyor.

• Şuan için oyundan aşırı soğudum. 1 aydır Rank 13te takıldım. 3600 puan istiyor ama benim 2900 lere düştü. Neredeyse bütün kartlar bende var. Sorun ne anlamadım. Herşey güzel gidiyordu.

ben lock ile look'u karıştırıdığım için anlamadım ibaresi koymuştum 3 saatlik uyku ile yazınca oluyor böyle kusura bakmasın kimse düzeltiyorum onu hemen.

Ben Yen:Coj nerfünü sevdim. raund uzadıkça verimi çok absürd düzeylere çıkıyordu. Yeni eklenen kartın nerede olduğuna bağlı olan mekanik de bayağı bir hoşuma gitti ek olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isla Tortuga

ben lock ile look'u karıştırıdığım için anlamadım ibaresi koymuştum 3 saatlik uyku ile yazınca oluyor böyle kusura bakmasın kimse düzeltiyorum onu hemen.

Ben Yen:Coj nerfünü sevdim. raund uzadıkça verimi çok absürd düzeylere çıkıyordu. Yeni eklenen kartın nerede olduğuna bağlı olan mekanik de bayağı bir hoşuma gitti ek olarak

Altın kartların hasar almaması benim hoşuma gitti.
    Altın kartların hasar alabilmesi zaten doğru değildi. Ama Karşı yen:coj'a radov ile vurmak zevkli oluyordu oyuna ilk başladığımda
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.