Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallaha da çözüldü billaha da çözüldü. Helal olsun elinize sağlık
  • tylan kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam zaten benim bir şey yaptığım yok adamlar bulmuş çözümü, ben size aktardım. Ama cidden çözüldü, 08:46'da radyo dinlemeye başladım mesela daha durmadı duraksamadı çok şükür saat 09:20 tam 36 dakika olmuş ve daha devam ediyor ekran da kapalı bir şekilde. Bu maddeler cidden işe yarıyorsa ilk mesaja ekletelim hocam konu sahibinden rica edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: citafettin

Hepsiburada.com satıcısı hepsiburada.com iade talebinde bulundum.

mobimark resmi Distribütörlerden biridir. Garip olan birşey yok bunda.

http://www.samsung.com/tr/support/distributors/
  • Bu linktlerde en iyi ekran koruyucaları paylaşılmış
    https://www.digitaltrends.com/mobile/best-galaxy-s8-screen-protectors/
    https://www.gottabemobile.com/best-galaxy-s8-screen-protectors/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herrss1 -- 9 Ağustos 2017; 9:40:25 >
  • Bence de ekletelim çünkü ciddi bir sorunun çözümü bu. O ayarları bulmak kolay değil belki bir çok kullanıcıda var bu durum farkında değiller.

En azından uğraşmak zorunda kalmasın insanlar.
  • Samsung CEP TELEFONU Distribütörler

Başarı Ticaret
    Adresi: Eski Üsküdar Yolu Cad. Erkut Sok. Üner Plaza No:4 B Blok 1-2 Ataşehir İstanbul
    Telefon : +90 216 578 3700
    Faks : +90 216 578 3722
    URL :www.basariticaret.com

Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Ltd. Şti.
    Adresi: Ayazaga Mah. Cendere Yolu No:9/10 34396 Şişli/ İstanbul
    Telefon : +90 212 332 2170
    Faks : +90 212 332 2177
    URL :www.brightstarcorp.com

Datagate Bilgisayar Malzemeleri Tic. A.Ş.
    Adresi: Merkez Mah. Erseven Sok. No: 8 34406 Kağıthane / İstanbul
    Telefon : +90 212 331 2727
    Faks : +90 212 332 1530
    URL :www.datagate.com.tr

Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Sanayii ve Ticaret A.Ş.
    Adresi: Nispetiye Cad. No:41 34337 Etiler / İstanbul
    Telefon : +90 212 359 0359
    Faks : +90 212 287 2727
    URL :www.genpa.com.tr

Mobimark İletişim Teknolojileri A.Ş.
    Adresi: Saray Mah.Dr.Adnan Büyükdeniz Cad. Akkom Ofis Park 3.Blok No:2 Kat:4 Ümraniye / İstanbul
    Telefon : +90 216 666 6500 / 523
    Faks : +90 216 631 5353
    URL :www.mobimark.com.tr

Mobiltel İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.
    Adresi: Çoban Çeşme Mah. Kımız Sk. NO:16/1 34196 Yenibosna, Bahçelievler / İstanbul
    Telefon : +90 212 454 1000
    Faks : +90 212 454 1056
    URL :www.mobiltel.com.tr

http://www.samsung.com/tr/support/distributors/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanxxx1905 -- 9 Ağustos 2017; 9:28:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Bundan n

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]sil kurtulurum. Smartkey mi ne onu kapadim

• quote:

Orijinalden alıntı: gael

telefonun en güzel yani guncellendikce dahada sorunlu hale gelmesi, ilk guncellemeden sonra pil daha çabuk tükenmeye başladı sonraki güncellemede de on kamera bulanık göstermeye başladı sıradaki güncellemede ne var acaba

Umarım bidahaki güncellemeyle cihaz note 8 gibi patlamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu nasıl nerden alcaz?
  • https://www.samsungwa.com.tr/samsung-ct-kirilmaz-ekran-koruyucu-s8-plus-kilif-674-1124

bunu kullanan deneyen oldumu hiç

• Bir işe yaramıyor eminönünde aynısı 20 tl sadece kenarlarında yapışkan var ortası açık içine bazen toz giriyor kalkıyor

• ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, bunu sonradan öğrendim ama kutuyu açınca telefon tozluydu ve şarjı %68'idi.
    Daha önce de aynı model satın aldım kutuyu açınca hiç toz yoktu ve sarjı %50'ydi zaten samsung standart olarak o şekilde kutuluyor. Bu sebeple direkt iade ettim.
    Sonucu görücez.
  • herkese merhaba,
    teknoloji ile aram sizler kadar iyi olmadıgı için danışmak istedim sizlere.
    s8 aldım 1 hafta olmadı daha.
    15 dakıka sosyal medya kullanımında,10dakikalık telefon gorusmelerınde, 2-3 video ya da foto cekımınde ve sarj olurken telefon ısınıyor bu sizlerde de oluyor mu?
    diğer bir sıkıntım kamera açtıgımda , mesela 1 metre uzaklıktagörüntüyü kaydedicem, kayıt tuşuna bastıgım zaman hoop goruntu yarım metre zoom yapıyor , ayarlarda oynama yapmamama ragmen yine de şansımı denemekistedim fabrika ayarlarına da döndürdüm ama değişen birsey yok.
    Umarım ifade edebilmişimdir. Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.
  • Root yapılan s8'lerde knox sayacı bilindiği gibi artmakta ve root silinip orjinal frimware yüklense bile s healt çalışmamakta böylece arkadaki sensörler işe yaramaz hale gelmekteydi. Bunun rootlu telefonlarda çözümü var; root explorer benzeri dosya yöneticiiyle s healtın dosyalarına girip gerekli bi yerdeki numarayı değitiriyorsunuz.

Fakat

Bir kere root yapılıp knox sayacı arttırılmış Rootsuz telefonlarda s healtı kullanmak için yapmanız gerekenler.

1) s healtı telefondan kaldırın.

2)https://www.apk4fun.com/apk/102048/ şurdan s healt 4.8.1'i indirin kurun. ( başka yerden indirdikleriniz paket ayrıştırma sorunu verebilir)

3) kurduğunuz s healt'ı açıp biraz kullanıp play stordan s healtı güncelleyin.

böylece artık s healtı güncel olarak kullanabileceksiniz.

• Gamesi joystick ve c type to hdmi kablo aldim cihazi konsola cevirecegim. Her zaman tek cihazla butun ihtiyaclari karsilayabilmek istemisimdir.

• AdaSLı A kullanıcısına yanıt
    Isınma olayı sıcaklarla beraber arttı fakat rahatsız edici seviyede değil. Kamera konusunda söyledikleriniz benim telefonumda da var. Bu durumun ne gibi bir zararı var ?

• tcreis kullanıcısına yanıt
    yakındakı bır nesneyı vıdeoya cekecegım zaman , kayıt tuşuyla iyice yakınlaştırıyor sanki nesnenin içine sokmuşsun kamerayı gibi saçma sapan bir kayıt oluyor.
    neden orjinal uzaklıgını korumuyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaSLı

herkese merhaba,
    teknoloji ile aram sizler kadar iyi olmadıgı için danışmak istedim sizlere.
    s8 aldım 1 hafta olmadı daha.
    15 dakıka sosyal medya kullanımında,10dakikalık telefon gorusmelerınde, 2-3 video ya da foto cekımınde ve sarj olurken telefon ısınıyor bu sizlerde de oluyor mu?
    diğer bir sıkıntım kamera açtıgımda , mesela 1 metre uzaklıktagörüntüyü kaydedicem, kayıt tuşuna bastıgım zaman hoop goruntu yarım metre zoom yapıyor , ayarlarda oynama yapmamama ragmen yine de şansımı denemekistedim fabrika ayarlarına da döndürdüm ama değişen birsey yok.
    Umarım ifade edebilmişimdir. Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.

Merhaba ustam. S7 edge den kalan bilgim ile elektronik sabitleme ayarı olması lazim kamerasında. Onu kapatırsanız kayıta bastığınızda yakınlaştırma olmayacaktır. Optik sabitleme zaten var cihaz da elektronik sabitlemeye çok gerek yok.

• video sabitleme ise kastettiginiz kapalı zaten :(

baska sabitleme ayarı yok
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.