Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note serisi çıkacaksa buna boşuna heveslenmeyelim
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Eee Xeon işlemci mi gelsin. Başka ne olsun, ECC RAM'mi koysunlar.

Bana artık gelişimlerini tamamladılar gibi geliyor. Bugün S6 ile S7 arasında ahım şahım farklar yok.

Ama bir S3 iel S7 arasıdna dağlar kadar fark var.

Giderek saturated oldu sistem.
  • Note 7 faciasından sonra S8'e geçmek için bekledim inşallah değecek.

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

26 şubatta ufak bir fragmanı olacak galiba. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iGruff -- 2 Şubat 2017; 11:32:8 >
  • iGruff kullanıcısına yanıt
    Tab s3 için bu afiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Gelse güzel olur aslında. Hem ayriyetten pc ye para verme derdi kalmaz .Windows kurup dual boot kullanmak harika olur.Kim istemez ki ? Şarjda deforme olmayan pil ve eski xeonlar ayarında cpu ve gtx 750 ti ayarında bir gpu. Bunu yapsınlar ve 4 sürüm sözü versinler 5000 veririm.

• OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    Ram 6gb mış

• note7 alıp s7edge ile mecbur değiştirenlere bir indirim söz konusu olacak mı acaba
  • duddits11 kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Çünkü ya indirim, ya da s7 edge demişlerdi. S7 edge satıp parasını almak daha akıl kârı. Hem kullanıp hem de yarı fiyatından almak en temizi. Bu yüzden üzülmeyin

Segment farkılılıkları var. Bir PC ile bir mobil cihazı aynı şekilde kullanmak pek mümkün değil. En azından alışkanlıkların değişmesi gerekiyor.

Xeon işlemciyi de pasif soğutma ile soğutamazsınız.

Her şeyi geçtim ne yapacaksınız Xeon işlemciyi merak ettim :)
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Xeon tadında x86 mimarili düşük nm bir cpu sadece. İlla en güncel xeon olmayacak. 2. Nesil i5 olabilir mesela. İ7 skylake pasif soğutma ile çalışabiliyor. Adının i7 ya da opteron, xeon olması şart değil. Tabi pazarlama açısından güzel olur orası ayrı. Şu anda s7 almak laptop almaktan kârlı bir bakıma. İ5 laptop ile core 2 quad eşit. Exynos 8890 da öyle. Yani samsung s8 de pc halinde kullanım imkanı sunuyor. Ama bunun bir tık gelistirilmesi çok iyi olur. Müzik yazımı programları, eski nfsler, call of duty ve battlefield ın 3 e kadar olanları... Windows yüklü bataryalı bir dock yapıp işlemci ram olarak s7 yi veya cihazları dock a takıp kullanabileceğimiz bir sistem olması çok iyi olur. Oyun ve uygulama kullanımında yani windows modunda telefonun değil dockun pilinden yemesi ve dock un soğutuculu olması. Böyle bir sistem gelmeli. Bunu hp yaptı bir parça.

• Önden gayet güzel görünüyor ama home butonunun olmaması ve parmak izi sensörünün yeri

www.sammobile.com/2017/02/07/take-a-look-at-the-clearest-galaxy-s8-and-galaxy-s8-plus-renders-yet/

• OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    O sensör ve ram zaten bizi üzüyor. Yoksa şahane alet olacak.

Haklisiniz hocam, bir de tabi fiyati bizi uzuyor.

Bu arada cihaz calisirken fotografi cekilmis deniyor. Acilan uygulama tam ekran, sanal butonlar gizlenebiliyor mu acaba yoksa farkli bir sey mi dusunulmus

Ekleme: Görsel büyük ihtimal fake deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnizukaSensei -- 7 Şubat 2017; 20:27:1 >
  • Bu konu açma sevdanız nedir anlamış değilim. Açılırdı elbet daha fol yok yumurta yok.

Madalya falan da vermiyorlar.

• 2,5 senedir iPhone 6 Plus kullanmaktayım.

Telefondan son derece memnunum, iPhone 7s çıkana kadar da kullanmakta niyetli gibiyim.

Ama s8'in son fotoğraflarını gördükten sonra, android dünyasından lanet etsem de geri dönecek gibi duruyorum.

Herşeyi geçtim ekran kasa oranı çok güzel olmuş.

Birde ses kalitesine htc gibi önem verseler, tadından yenmez.

Piyasaya çıktıktan sonra izlenimlere göre sanırım s8 alacağım

• Şaka maka bunlar çok büyük bi aptallık yapıp parmak izi okuyucusunu kameranın tam yanına koyacaklar galiba. Önde yer yoksa sony gibi yana koyun, niye millete kamerayı parmaklattırmak için çaba sarfediyolar anlamıyorum...
  • Bu konuda size katiliyorum. Görsel olarak da kötü duruyor.

• Aylar öncesinden açılmışsa bu konu elbette beklenti yüksek demektir, S7 Edge ile hızlanan ivme S8'le devam edecek mi bakalım ?

• Kılıflar çıkmaya başlamış

http://shiftdelete.net/spigen-galaxy-s8-aksesuarlari-goruntulendi-79521

• Yapacağın şey o orta tuşunu 7'lerdeki gibi dokunmatık hale getirip yanındakileri buna uydurmak. ve o tuşu küçültmek. onun içine koyarsın zaten parmak izini. Bu tasarım çok şey getirir çok şey götürür. ben almam mesela bir de çok büyük. Biraz küçültün şu telefonları bir tane plus bir tane normal yapın yahu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.