Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
204
Favori
128.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar Msi r370 var windowsa giriyor driver yükleniyor her hangi bir uygulama açınca direk tek renk mavi yada siyah windowsu kitliyor ne yapabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm mesajlara geri dönüş yaptık.
  • PM :)
  • Arızalı cep telefonu anakartı tamiri de yapıyor musunuz mesela elimde sıvı temaslı S6 edge var

• Arızalı cep telefonu anakartı tamiri de yapıyor musunuz mesela elimde sıvı temaslı S6 edge var.

• Merhaba bende cevap bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathology_ -- 21 Eylül 2017; 13:17:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm attim

• Harika işçilik,kusursuz hizmet.Tarık hocama çok teşekkür ediyorum ücretsiz kargoyla ürünü aldı aynı şekilde ücretsiz olarak yolladı.Kargo şirketinden kaynaklı sorunda da yardımcı oldu.Ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.
  • z97 gaming 5 anakart işlemci soketi değişimi için fiyat teklifi alabilir miyim?

ayrıca lenovo y550 ideapad dizüstü bilgisayar, ekran açısını çok dik yapmazsak ve destekleyici bir materyal kullanmazsak (kullanan kişiye doğru monitörü yaklaştırmazsak) temassızlık nedeniyle görüntü gidiyor.

bu sorun için de fiyat teklifi almak istiyorum.

Her iki ürünü de İzmir'den göndereceğim.
  • Merhaba msi 970a g46 anakartimda ariza var galiba islemcimdede olabilir tam bilemiyorum , anakarta elektrik gidiyor islemci fani ve anakart uzerunde takili kasa fanlari dahil calisiyor, islemci, guney ve kuzey kopruler isiniyor ama ekrana goruntu almiyorum ve anakarta taktigim speakerda herhangi bir bipleme yok, boyle bi sorun icin ortalama ne kadar tamir ucreti aliyorsunuz

• Tüm mesajlara geri dönüş yaptık
  • iletişim bilgilerinizi yollarmısınız
  • Selamlar bende anakartı göndereyim mesajla bana da geri dönüş yaparsanız mutlu olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicrea

Selamlar bende anakartı göndereyim mesajla bana da geri dönüş yaparsanız mutlu olurum

abi Tarık beyler gerçekten ilgili ve işini iyi yapıyorlar.
  • Merhaba Tarık Bey,

Tamir ihtimali için PM gönderdim, cevaplarsanız sevinirim, mesajımı ayrıca buradan belirtiyorum ki konuya bir katkım olsun istedim. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygar87 -- 5 Ekim 2017; 15:9:9 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.