Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
204
Favori
128.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm mesajlara geri dönüş yaptık.
  • hocam 1 adet pm attım. dönüş yaparsanız sevinrim
  • Merhabalar tüm mesajlara geri dönüş yaptık

• Benden de bir özel mesaj geldi, gerçi sonradan farkettim şu anlık ekran kartı onarımı yapılmıyormuş :/
  • Pm attım.Dönüş beklemekteyim.

• 2-3 Hafta uğraş verdiğim arızanın, artık parça üzerindeki bir bileşendeki arızadan kaynaklandığını anlayınca (teknik müdahale gerekince) Tarık Bey ile irtibata geçtim. Kendisi gayet ilgili ve tüm soru işaretlerinde elinden geldiğince yardımcı oldu. Sorunumu hızlıca çözdü ve konu içerisinde de dediği gibi kargo ücretlerinin belli kısmını onarım ücretinden düştü. Arızalı ürünlerinizi güvenip, teslim edebileceğiniz ve yüksek ihtimalle çözüme kavuşturabileceğiniz bir arkadaşımızdır. İnşallah her zaman bu iş azmi ve anlayışı ile devam etmesi dileğimle beraber başarılarının ve çalışmalarının da devamını diliyorum.

Bu forumda inşallah uzun soluklu bir deneyimi olur ve bundan sonraki arıza durumlarında da kendisini rahatsız ederiz.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Merhaba değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abak.tarik

Merhaba değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim ne demek. Sizin gibi insanlara hem forumumuzda hem de ülkemizde her zaman ihtiyaç var.
  • işlemci pinleri yamulan 1366 soket x58 analartımı i7 950 işlemci ile birlikte dün tarık bey'e kargoladım , cok ilgili ve iyi niyetli bi arkadaş oldugunu düşünüyorum.

sonucu ve geri dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyorum tarık bey. iyi calısmalar

• Mesajim bulunsun kesin lazim olur

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum

• Bende asus servisin yapamadığı değişim verdiği kartı gönderdim (üretimden kalktığı için ve aldığım zamanki dolar kuru çok düşük olduğu için). Çinden parça bekleniyor. Teşekkürler Tarık bey
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ediyorum :)
  • Tamir edilen ürünler içinde güç kaynağı yazmıyor ama şansımı deniyeyim :) güç kaynağı tamiri yapıyor musunuz yada yapan bir firma öneriniz olur mu?

Sorun da şu, elektrik verince evin sigortası atıyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm mesajlara geri dönüş yaptık

• abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Bana yapmadınız
  • Elimde MSI 970A-G46 anakart var. Kasaya elektrip gelip tüm fanlar çalışır durumdayken görüntü kesildi ve aynı zamanda usb portlar da çalışmamakta. Yapılabilirliği ve ortalama fiyat bilgilendirmesi alabilir miyim sizden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agravaine -- 3 Haziran 2017; 5:18:40 >
  • PM gönderdim.
    Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.