Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
205
Favori
128.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus M4A785TD-V EVO anakartın sanırım biosu uçtu pili söküp denedim olmadı, jumperle denedim olmadı. Power tuşuna bastığımda fanlar çalışıyor anakarta elektrik gidiyor fakat bip sesi bios ekranı veya windows ekranı gelmiyor. Elektrik gidip geliyordu arada. Bir ay öncesine kadar pcyi açmaya çalıştığımda yine monitöre bios vs ekranı gelmiyor powere basılı tutup kapatıp tekrar açınca geliyordu. En sonunda kökten gitti galiba. Tamir edilebilir mi yoksa çöpe mi?

Eğerki tamiri mümkün değilse elimde 4*2gb team extreme dark serisi 4 adet ram var, amd athlon x2 sanırım işlemci, ekran kartı sapphire 5750 galiba. Ramler ve işlemciye uygun anakart öneriniz var mı?
  • Merhabalar pm den dönüş yaptım
  • bende asus m4a78lt-m le anakart var. cmos pilini veya jumper ını takınca çalışmıyor..

yani birini illa ki takılmayacak ki görüntü gelecek.

bios kaydı yapılamıyor. sürekli tarihi güncellemek zorunda kalıyoruz.
    diğer anakartlarda baktım pilin + ve - kutuplarına prob dokununca tepki yok. benimkinde 1 volt gözüküyor diod modunda..

yardım edersen sevinirim..
  • mikail13 kullanıcısına yanıt
    merhaba PM den dönüş yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok çok kolay gelsin konu takip
  • Aseuz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)
  • Merhabalar; Asus Sabertooth x79 anakarta sahibim. Bi ara eski ekran kartım bozuldu yenisini aldım. Sonra format attım. Bu seferde onboard üzerinden ses alamıyorum. 0xc0000 gibi bir hata veriyor. Ankart çok sağlam evladiyelik süper bir anakart. Bu sorunu da ses kartı alarak çözdüm. Ama çok saçma bir nedenden böyle birşey yaşadım sizce bir sebebi var mıdır? Ses çipi arızalanmış olabilir mi?
    Saygılarımla....
  • akınjıs A kullanıcısına yanıt
    Merhaba PM den dönüş yaptım.
  • Tarık arkadaşımızı yardımseverliği ve işine olan bağlılığından dolayı tavsiye ederim.Rabb im yar ve yardımcısı olsun; ülkemizde alanında hakim, nadir insanlardan.Gönül rahatlığıyla kartınızı teslim edebilirsiniz.
  • nativen N kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :) elimizden geldiğince her zaman yardımcı olmaya devam edeceğiz

• Merhaba hocam elimde Sapphire 7850 1gb ekran kartı var. Kart masaüstünde çalışıyor fakat oyuna girince ekranın ortasinda 5-6 pixel zıplaması yada 5 6 adet karartmali pixel oluyor. Tamiri mümkünmü dür

• syler23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba PM den dönü yaptım.

• kaba taslak fiyat veremez misiniz, mesela bir anakart var ve ekrana görüntü vermiyor, az çok sorunu tahmin edip şu fiyat aralığında olur derseniz bir fikrimiz olur en azından, eski anakartları geçtim ama yeni anakartlardan elimde sorunlu olanlar var , MSI marka, 760 p21fx - 890gxm - 990 xa modelleri , ve yatıyorlar yazık bu anakartlara dolar uçmuşken eldekileri değerlendirmek en güzeli, 2 tane de ekran kartı var bozuk olarak ........ tamir ücretleri hakkında bir şeyler yazın burda .
  • Merhabalar yorumlarınız için teşekkür ederim fiyat bilgilendirmesi elbet yapmak isteriz fakat örnek verecek olursak ECS H81H-M4 anakartta 1150 pin ve H81 chip kullanıyor ASUS H81-GAMER da fakat ikisininde cpu beslemeleri ram beslemeleri bios arızası vs çok farklı fiyatlarda bu yüzden burada kaba taslak fiyat versek yüzlerce anakart modeli için gruplandırma yaparak konuyu okunmaz hale getirmemiz gerekir yinede daha okunaklı bir konu haline getirmeye çalışacağız.Bununla beraber ürünlerimizin modelini ve arızalarını PM den verirseniz tek tek ortalama fiyat konusunda bilgilendirme yaparız.

• hocam elimde islemci soketi yenilmis (tornavidayla alttan sokup cikarilmis ve parcalanmis) bir anakart var asus marka 1155 pin board saglam ustundeki konnektorler yerinden oynamis ve islemci takacak yerimiz yok ortalama fiyati ne olur ?

• The KsM T kullanıcısına yanıt
    Merhaba ürünün bir kaç fotoğrafını atar mısınız mesaj yoluyla
  • Mesajım bulunsun,kolay gelsin.
  • MurNesPc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Şuan kullandığım anakarta (Asus m4a87td/usb3) Usb2 ler çalışmıyor. Sadece maus ve klavye çalışıyor. Usb3 ler çalışıyor ama onlarda arada gidiyor bunu ne kadara yapabilirsiniz.
    asus M4A88TDM_EVOUSB3 aldım ramlerimle çakıştı açmadı.
  • piramses1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba özel mesajdan gerekli bilgiyi verdik

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.