Şimdi Ara

Prey (2017) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
3
Favori
16.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunu almayı düşünüyorum, arkane studio gerçekten çok başarılı bir firma ve oyunları efsane. Optimize iyi demiş yukarda bir arkadaş. Şimdi satın almamak için bir sebep kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunsuzlukta çok iyi gelebilir, 200-300 lira para veriyorsun 5dk oynayıp kapatıyorsun, Prey ' in fiyatını bilmiyorum ama umarım parası hakeden bir oyun olur.
  • Eski tarz koridor fps si ayda yılda bir geliyor ama forum çok ilgisiz bu oyuna :). arkadaşlar oyunun puanları da gayet iyi gerek yerel gerek yurdışı incelemerde ortalama 85-90 civarı.

Atmosferi gerçekten sağlam oyunun eski tarz fps özleyenlere tavsiye ederim.
  • regujohn kullanıcısına yanıt
    Tamamen fiyatla alakalı çok pahalı. 219 tl aşırı pahalı kafayı yemişler
  • Oyun son zamanlarda oynadığım en iyi FPS oyunu . Bu kadar başarılı olmasını beklemiyordum , gerçi dishonored 2 içinde aynısını söylüyorlar ama denemedim henüz ... Bu sene Half-Life 3 duyurulsa da piyasa tam teşekkürlü FPS görse .

Arkane çok iyi iş çıkartmış , üstelik CRY ENGİNE ile yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 6 Mayıs 2017; 20:32:8 >
  • Tam aradığım tarzda bir oyun. En kısa zamanda edineceğim. :)
  • Yorumlar olumlu ama çok kısa. Ya DH pek ilgilenmemiş bu oyun ile ya da malum oyun fiaytı yüzünden oynayanı az
    Bari ilk oyunla ilgili bir şeyler var mı ikinci oyunda onu deyin
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    İlk oyunla alakası yok , unut ilk oyunu sıfırdan başka bir oyun bu . Half-life , SystemShock , portal , bioshock , deusEx ve son olarakta dead space gibi oyunlardan parçalar almış ama bunu çok iyi bir şekilde yapmış . Bana kalırsa çok başarılı bir oyun yapmış Arkane aşmış kendini .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 6 Mayıs 2017; 20:31:53 >
  • Oyunu 11 saattir oynuyorum,oynanış çok keyifli hiç sıkmıyor,önceki yorumda da bahsedildiği gibi oyun birden çok oyundan esinlenmiş ama çok özgün bir yapım olmuş,benim en çok esintisini hissettiklerim Deus Ex:Mankind Divided,Dishonored 2,System Shock 2 ve Bioshock oldu.

Uzay istasyonu çok güzel tasarlanmış,gezerken ve keşfederken hiç sıkılmadım.

Oyunun arayüzü çok detaylı olmuş,her çeşit dokümanın kendine özel alanı mevcut ve bu sayede aradığınız şeyleri çok rahat bulabiliyorsunuz.

Karakterimizi doğrudan ve dolaylı olarak iki şekilde geliştirebiliyoruz,doğrudan olarak geliştirme de yetenek ağacı üzerinden ilerlemekte,bu ağaç 6 dala ayrılmakta,bu dalların 3 tanesi insanların geliştirdiği teknolojiler üzerine kurulu,diğer 3 tanesi ise Typhon adıyla bilinen uzaylıların kabiliyetleri üzerine kurulu.Dolaylı olarak geliştirmek için ise TranStar süitimize takabileceğimiz çeşitli çipler lazım,bu çipler aracılığı ile karakterimiz çeşitli özellikler ediniyor,TranStar süitini karakter yetenek ağacı üzerinden geliştirip üzerine takabileceğimiz çip sayısını artırabiliyoruz.Karakter gelişimi bu şekilde ilerlemekte,etrafı ne kadar çok araştırırsanız o kadar gelişiyorsunuz.Karakter gelişimi güzel olmuş,yeteneklerin sayısı bir hayli fazla.

Oynanış gayet güzel ve akıcı arada gerebiliyor da,oyunun kendine has bir crafting sistemi var,etrafta topladığımız çer çöpler ile kendimize mermi,silah,ilk yardım çantası,vb. bir çok eşyayı oluşturabiliyoruz.Bu işlem şu şekilde işliyor:Geri dönüşüme attığımız çer çöpler bize üretimde kullanacağımız ham maddeler olarak geri dönüyorlar,Fabricator isimli makine ve elde ettiğimi ham madeler ile elimizde yapım rehberi olan her eşyayı yapabiliyoruz.

Atmosferi gayet iyi,uzayda olduğunuz hissini net bir şekilde hissediyorsunuz.

Hikayesi ilginç ve güzel gidiyor,karakterlerden çoğunu daha göremedim ama şuana kadar gördüklerim ilginç karakterlerdi,Dishonored serisinde olduğu gibi hikaye,atmosfer ve karakter üçlüsünü yine çok iyi yapmış Arkane.

Oyunu almayı düşünenler varsa hiç tereddüt etmesinler,fiyatı Steam'de uygun değil fakat birçok oyun-satış sitesinde 120-140 TL arasına rahatlıkla bulunabiliyor.Gayet güzel bir oynanış,iyi bir performans ve ilginç bir hikaye sizi bekliyor,harcadığınız paraya da zamana da değecek bir oyun Prey.

Düzeltme:Oyunu birkaç saat daha oynadım, yazıyı daha detaylı ve düzenli bir hale getirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 6 Mayıs 2017; 15:45:23 >

• Demosu ağır çöptü tam sürümünden de beklentim yok bir çok oyundaki mekaniği çalarak akılları sıra yenilik katmış zannediyorlar yemezler hele birde milattan kalma grafikleri var ki... 219₺ şu oyuna verenlere ne desem bilemedim sanırım oyundan anlamayan zevksiz oyuncular çok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Demosu ağır çöptü tam sürümünden de beklentim yok bir çok oyundaki mekaniği çalarak akılları sıra yenilik katmış zannediyorlar yemezler hele birde milattan kalma grafikleri var ki... 219₺ şu oyuna verenlere ne desem bilemedim sanırım oyundan anlamayan zevksiz oyuncular çok.

Outlast 2 konusunda oyunu oynamadan oyunu kötüleyenlere demediğinizi bırakmamıştınız,şimdi aynısını kendiniz mi yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Demosu ağır çöptü tam sürümünden de beklentim yok bir çok oyundaki mekaniği çalarak akılları sıra yenilik katmış zannediyorlar yemezler hele birde milattan kalma grafikleri var ki... 219₺ şu oyuna verenlere ne desem bilemedim sanırım oyundan anlamayan zevksiz oyuncular çok.

Outlast 2 konusunda oyunu oynamadan oyunu kötüleyenlere demediğinizi bırakmamıştınız,şimdi aynısını kendiniz mi yapıyorsunuz?

Xbox one da 900p olduğu için hep bunlar Çekemediği için patlıyor.

• Oyun son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan biri. Özellikle Deus Ex , Bioshock gibi oyunların hissettirdiği duygulardan , oynanabilirliğinden keyif almışsanız bu oyunuda çok seveceğinize eminim. Bu arada oyun açık dünya olmamasına rağmen keşfetme hissini asla kaybettirmiyor , her yerden yeni birşey çıkıyor buda oyunun uzun soluklu olması için büyük bir artı. Silahlar ve neuromods lar inanılmaz akıllıca olmuş. Skill ağacı deus ex oynayan arkadaşlara yabancı gelmeyecektir zaten , ama burda çeşitlilikte son seviyeye çıkmış. Arkane yine çok iyi oyun yapmış bence.
  • quote:

Senin çok ağır psikolojik sorunların var bence. Belki bir süre şu oyunlara ara verip sokağa çıksan daha iyi olacak.
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Ne alaka la? Oyunu oynadıysan yorumunu yap geç boş yapma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yazık sana cidden.İlgiye ihtiyacı olan ergen üyelerimizden birisin sanırım.Şu oyuna çöp dediğine göre al o konsolunu ...
  • System Shock, Bioshock ve/veya Deus Ex tarzı oyunları sevenlere tavsiye ediyorum, kaçırmasınlar. Başlangıcı baya bir anımsattı ilk Bioshock u nedense.
    Her yeri araştırıp, karıştırmayı seven benim gibi ruh hastaları için, beklediğimiz oyun budur. Muz kabuğu ve izmarit bile topladım. (çaktırmadan mıntıka temizliği yaptırıyor aslında oyun.)

Direkt steam fiyatı çok pahalı ama bizler için. CD anahtarı satan sitelere göz atın derim almak isteyen varsa, yarı fiyatına bulabiliyoruz. (o da pahalı aslında...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 8 Mayıs 2017; 10:10:5 >
  • Optimizasyon nasıl arkadaşlar?
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Optimizasyon probelemsiz görünüyor bu sefer, özellikle Dishonored 2 felaketinden sonra ders almışlar gibi.Ama grafikler teknolojik anlamda biraz geri, oda etkili.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.