Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim merak ettiğim P9daki ekran honor7 nin ekranıyla birebir aynımı?
    Çünkü kağıt üstünde birebir her yönden örtüşüyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Sağolun Hocam. Ben bir kardeşimiz Vodafone dan sıfır almış kullanmammış ondan aldım. Bugün kargoya verdi. P.tesi elimde olur. 1650 ye aldım.

hocam tr garantili hiç kullanılmamış p9 u 1650 ye almak çok ama çok uygun ya. 1700 de olsa uygun 1750 de olsa uygun. ben de z3 plus cihazımı satıp almak istiyorum ama 1750 lira ithalat garantili. keşke sizin gibi bulabilsem bu fiyata uygun. ne renk aldınız ve hangi siteden buldunuz acaba :)
  • Aynı ekran değil kağıt üstünde aynı ama ekran kalitesi farklı

• Hele şükür Leica el attı mobile. Zeiss'ten sonra Leica 'yı da görmek mutlu etti beni.

• neyalansoyliyim kullanıcısına yanıt
    Hocam kısmet diyelim :) Neredeyse yurt dışı cihazı o fiyatlara alıyordum. Beklemekten sıkılmıştım. Tesadüfen bir arkadaşta denk geldim. O da evleniyormuş. Titanyum gri rengi. Biraz önce ulaştı elime
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• Bu denli kamerası ile övünen bir telefonun kesinlikle video hadi 4K yı geçtim, 1080p 60fps olması olmazsa olmazı olmalıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aziztopcu kullanıcısına yanıt
    60fps video çekimi var.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim en kısa zamanda seninde görüşlerini ve izlenimlerini detaylı olarak bekliyorum özellikle pil+ahize sesi + hoparlör

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    İnşaallah Hocam. Henüz kullanmaya başlamadım. Kartsız wifiye bağladım. Kurulumunu yaptım. Rutin uygulamalarımı yükledim. Tabi yıllardır samsung, iphone kullandığımdan ayarlar kısmı karışık (alışık olmama anlamında) geldi. İlk izlenimim olumlu. Kullandıkça pil, kulaklık sesi, hoperlör kamera gibi değerlendirmelerimi yapacağım.

• quote:

İnşaallah Hocam. Henüz kullanmaya başlamadım. Kartsız wifiye bağladım. Kurulumunu yaptım. Rutin uygulamalarımı yükledim. Tabi yıllardır samsung, iphone kullandığımdan ayarlar kısmı karışık (alışık olmama anlamında) geldi. İlk izlenimim olumlu. Kullandıkça pil, kulaklık sesi, hoperlör kamera gibi değerlendirmelerimi yapacağım.

hayırlı olsun
    g5 ile karşılaştırma ve yorumlarınızı da yazar mısınız biraz kullanınca?

Hayırlı olsun titanyum gri iyidir her rengi çok güzel bu telefonun

• quote:

Hocam kısmet diyelim :) Neredeyse yurt dışı cihazı o fiyatlara alıyordum. Beklemekten sıkılmıştım. Tesadüfen bir arkadaşta denk geldim. O da evleniyormuş. Titanyum gri rengi. Biraz önce ulaştı elime
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

Hayırlı olsun hocam . İyi günlerde kullanın inşallah. Deneyimlerinizi bekliyorum :)

• aziztopcu kullanıcısına yanıt
    1080p 60 fps çekim var 1080p 30fps ye ayarı düşürünce titreşme önleyici kamera çekim ayarı geliyor ekstra olarak. Ağır çekim hızlı çekim bunlarda mevcut

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    G5 ile genel anlamda mı karşılaştırmamı istiyorsunuz? Açıkçası g5 için sürekli arıyorlar satın almak için. Elimde durursa karşılaştırmamı istediğiniz özel bir alan varsa belirtin.
  • onti kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim benimde favori rengimdi. ;)
  • Eyvallah üstadım. Deneyimlerimi yazacağım inşaallah :)
    genel olarak bir şeyler söyleyebilirsiniz, ikisinin de birbirine göre kötü yanlarını vb

özel olarak p9 un gpu'su çok kötüymüş diyor sitelerde
    oyun performansı nasıl g5 e göre
    4 gb ramden 3 gb rame düşünce farkı hissettiniz mi? ( bu nokta da benim için önemli gibi, ileride ram sorunu olmasını istemiyorum )
    ve video ve pil karşılaştırması ile ilgili yorum yaparsanız da sevinirim
    teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 9 Temmuz 2016; 13:11:54 >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun oynama alışkanlığım yok. Ama 4gb ram ve 3gb ram normal kullanımda anlaşılıyor mu? Günlük kullanım seneryomda bakacağım.
    Video performanısna bakarım. (Seyrettiğim incelemelerin hepsi kötülemişti.)
    Pil performansı hakkında düşüncelerimi de yazarım Hocam.

• Abicim selamun aleyküm. Seni tüm cihazların ana konularında görüyorum son zamanlarda .Ben de yeni cihaz alma arifesindeyim.Çok kararsızlıklarım var.Lg den korkuyorum kardeşimde g4 var ısınıyor ve şarjı az gidiyor o yüzden g5 sıcak gelmiyor bana korkutuyor . S7 ve note 5 ise touchwiz sahibi amiral gemileri .5 ay sonra kasma yaparsa moralim acayip bozulur ben 4 sene en az kullanmak istiyorum nasip olursa Allah'ın izni ile .Izmirde bayide mate 8 gördüm fakat delta garantili . Delta servisten korkuyorum . Fakat mate 8 elime alıp inceledim jilet gibi cihaz . Bu aralar p9 u araştırıyorum . 3 gb ram ve ois olmaması eksi yanları fakat arayüz ve akıcılık benim gözümde onemli .Ne kadar donanımlı olursa olsun kasar ısınır ve bataryası kötuyse hictir o cihaz bence .babamda huawei var maşallahı var 500 tllik cihazın .Diğer yorumlarda da huawei alan başka marka düşünmüyor babam gibi. Bu yüzden ya p9 yada mate 8 almak istiyorum .Görüşleriniz neler ?

• arkadaşlar P9 İLE MATE 8 ARASINDA KALDIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.