Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon bu özellikler ile gelirse kusursuz olur bataryada devrim var zaten.3D touchda çok gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

telefon bu özellikler ile gelirse kusursuz olur bataryada devrim var zaten.3D touchda çok gereksiz.

Efsane bir telefon bekliyor bizleri :)

Batarya ömrü olsun, ekran olsun, tasarım olsun, ses çıkışı olsun, ram olsun işlemci olsun vs. vs. hepsinden fazlasıyla var Galaxy S7'de :) Geriye tek kalan ve önemli olan iyi bir Android optimizasyonu sunup bizlere güzel bir deneyim yaşatması. Artık onu da zamanla göreceğiz.

3d touch olayı ise bence gerekli. Gerçekten hem kullanırken daha kısa sürede işlemleri yapmınızı sağlıyor hem de 3d touch nimetleriyle çok rahat önizlemeler yapabiliyorsunuz. Mesela fotoğrafa girmeden görüntülemek, ya da arkadaşınızın gönderdiği bir linki açmadan sadece üstüne basılı tutarak içeriği görmek gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye ye gelmesi ne zamanı bulur ? fiyat fikri olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fulham

Türkiye ye gelmesi ne zamanı bulur ? fiyat fikri olan ?

740 dolar civarı bir fiyatı olacağı söyleniyor. Tabiki net fiyat değil oratalama fiyat diyelim. Samsung Türkiye' den alınan duyuma göre fiyatlar olabildiğince düşük olacak. Galaxy S6'dan daha ucuz bir fiyatla satışa sunulacak.

Yine sızıntılara göre Galaxy S7'nin 11 Mart tarihinde Global olarak satışa sunulması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 9 Şubat 2016; 17:19:22 >
  • Galaxy S7 ve S7 Edge’nin suya dayanıklı yapı ile geleceği doğrulandı.

Hindistan'da Zauba adındaki Gümrüklü malların takip edildiği site üzerinde ortaya çıkan bu bilgilerde Galaxy S7'ye ait olduğu kaydedilen (SM-G930) bazı donanım bileşenleri ( suya dayanıklı mikrofon ve sim slotu) yer alıyor. ''Waterproof'' olarak tanımlanan bu bileşenlerinde cihazın suya dayanıklı olarak sunulacağını doğruluyor.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 9 Şubat 2016; 17:55:46 >

• Kısmetse çıktığında bir S7 Edge de ben alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

Kısmetse çıktığında bir S7 Edge de ben alacağım.

İnşallah :) Bende S7 bekliyorum..

• Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelinde kullanılan duvar kağıtları sızdırıldı. Buyrun sevgili arkadaşlarım:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 9 Şubat 2016; 18:33:48 >

• Galaxy S7 ile hızlı şarj özelliğini bir kez daha kullanacak olan Samsung sızan bilgilere göre %0 dan %100 e 100 dk içinde bataryasını full duruma getirecekti. Ancak Galaxy S7 Edge ve S7'nin ''canlı'' resimlerini sızdıran kişi tarafından yapılan açıklamaya göre Galaxy S7 nin bataryası 30 dk içinde %80 dolacak. Eğer bu söylem doğruysa Samsung hızlı şarj desteğini bir tık daha öteye taşımış gözüküyor.

• Galaxy S7 bekleyen ya da Galaxy S7 hakkında düşenceleri olan sevgili arkadaşlarım katılımlarınızı bekliyorum :)
  • #TheNextGalaxy

Hadi bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oCaptainPrice

#TheNextGalaxy

Hadi bakalım.

Bu sefer beklentim bir hayli yüksek. Öncelikle, yenilenen ve iyi bir optimizasyonu olan güçlü bir touchwizz bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 9 Şubat 2016; 21:22:37 >
  • Galaxy S7 serisine ait toplam 13 adet 2k çözünürlüğünde duvar kağıdı paketi linktedir değerli arkadaşlarım. Buyrun :

https://drive.google.com/file/d/0B4PnH5TQXf06NDBrQ1VLaTFEZzA/view
  • Hadi hayırlısı. Umarım Türkiye'ye de Snapdragon modeli gelir de kimse yazılım sıkıntısı çekmez. Samsung desteği kesse bile XDA ile yıllarca kullanır bu telefonu. Şu Exynos dan nefret ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

Hadi hayırlısı. Umarım Türkiye'ye de Snapdragon modeli gelir de kimse yazılım sıkıntısı çekmez. Samsung desteği kesse bile XDA ile yıllarca kullanır bu telefonu. Şu Exynos dan nefret ediyorum.

Malesef Snapdragon 820 sadece iki ülkede sunulacak. Biri Amerika olduğu kesin.. Global anlamda Exynos işlemci satılacak.

• Samsung bu modelde cok buyuk yanlis yapiyor oda iki farkli islemci ile kendi telefonlarini ayirmasi bana gore bu hic mantikli degil ya butun telefonlarin exynoslu olacak yada hepsi snapdragon 820 amaci ne yani tum dunyaya iki ayri sunsa onuda anlarim ama ulke ayirimiyla farkli cihazlar sunmanin mantigi yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Samsung bu modelde cok buyuk yanlis yapiyor oda iki farkli islemci ile kendi telefonlarini ayirmasi bana gore bu hic mantikli degil ya butun telefonlarin exynoslu olacak yada hepsi snapdragon 820 amaci ne yani tum dunyaya iki ayri sunsa onuda anlarim ama ulke ayirimiyla farkli cihazlar sunmanin mantigi yok .

Haklısınız. Ya S5'te olduğu gibi hepsi Snapdragon olmalı ya da Note 5'te olduğu gibi hepsi Exynos işlemcili olmalı. Gerçi Note 5'te genel olarak Exynos işlemci kullanmaları Snapdragon 810 işlemcinin fazlasıyla ısınma sorunlarıyla boğuşmasıydı. O nedenle Snapdragon 820 işlemcininde sağlıklı olamayacağını düşünüp fazlasıyla Exynos 8890 işlemci üretmiş olabilirler. Ellerinde olduğu kadarını Exynos 8890 işlemci koyup extra olanlarada Snapdragon 820 koyulmuş olabilir. Tabi bu benim düşüncem, sadece bir tahmin :)

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Tahmin ettiginiz gibi olsa dahi Samsung buyuk firma bunun ayarlamasini en iyi sekilde yaparak sadece exynos uzerine devam etmeliydi veya dedigim gibi iki secenek sunacaklardi tum dunyadaki kullanicilarina onceki serisinde exynos kullanmasi bencede mantikli hamleydi s810 sorunluydu exynostan sikayet edende pek rastlamadim note 5 kullananlarda memnun samsung iyi bir islemci uretmis simdi sorun su iki farkli islemci demek iki farkli performanslar verecek anlamina geliyor biri birinden ustun olacagi asikar ve urun kullanicilari bu durumlardan rahatsiz olacagi simdiden kesin bizim ulkeye exynos girecek snapdragon versiyonundan dusuk performanslar verirse exynoslu iyi dahi olsa bu hic hos durum olusturmaz .

• beni korkutan 2 durum var birincisi kamera 12 mp ama bu htc nin ultrapiksel olayına dönmesin , ikinciside su geçirmeme durumunda ses çıkışı güçlerinin ne durumda olacağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Tahmin ettiginiz gibi olsa dahi Samsung buyuk firma bunun ayarlamasini en iyi sekilde yaparak sadece exynos uzerine devam etmeliydi veya dedigim gibi iki secenek sunacaklardi tum dunyadaki kullanicilarina onceki serisinde exynos kullanmasi bencede mantikli hamleydi s810 sorunluydu exynostan sikayet edende pek rastlamadim note 5 kullananlarda memnun samsung iyi bir islemci uretmis simdi sorun su iki farkli islemci demek iki farkli performanslar verecek anlamina geliyor biri birinden ustun olacagi asikar ve urun kullanicilari bu durumlardan rahatsiz olacagi simdiden kesin bizim ulkeye exynos girecek snapdragon versiyonundan dusuk performanslar verirse exynoslu iyi dahi olsa bu hic hos durum olusturmaz .

Merak etmeyin Exynos 8890 Snapdragon 820 den daha performanslı bir işlemci. O nedenle bu konunun çok fazla göze batacağını düşünmüyorum.

http://www.teknocadde.com/galaxy-s7-exynos-modeli-snapdragondan-guclu/

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.