Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben birsey kurmadım sorun burda.Bu sürüm farklı bir sürümmü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

beyler s7 edge den note 7 ye geçmeye değer mi :D

Değmez.

• Arkadaşlar USB Tether uygulaması arıyorum. 1-2 tane buldum ama ücretli olduğu için kısıtlama yapıyor. Uygulamanın çalışma şekli mobil veriyi usb üzerinden bilgisayara vermek ancak bunu USB hotspot şeklinde yapmadan telefona ve bilgsayara kurulun uygulama üzerinden vermesi gerekli. Mesela clockworkmod tether uygulaması gibi çalışmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1757.html
    Linkteki spigen kılıfını kullanıyorum ve kılıf üstündeyken telefon arka kısımdan darbe aldı ve arka cam kırıldı. O kadar darbe emici vs diye reklam yapıyolar ama kılıf takılıyken telefon kırılabiliyor. Spigenden herkesin uzak durmasını öneririm.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Kılıfın resmini de atar mısınız?

• Arkadaşlar sizde de telefonu ilk aldığınızda telefonun arkasinda beyaz etiket var mıydı? Bir kutu açma videosunda inceleme için gönderilen telefonlarda oluyor gibi bir şey söylediler. Bende de vardı. Bir sıkıntı olur mu ?

• Hocam bi ara ayarlarımı yazıcam halen daha deneyimleme aşamasındayım. Az önce bir kaç Yıldırım fotosu da çekebildim ekliyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul_0707

Arkadaşlar sizde de telefonu ilk aldığınızda telefonun arkasinda beyaz etiket var mıydı? Bir kutu açma videosunda inceleme için gönderilen telefonlarda oluyor gibi bir şey söylediler. Bende de vardı. Bir sıkıntı olur mu ?

Bende vardı hepsinde oluyor genelde ben çıkardım kutusunun üstüne yapıştırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul_0707

Arkadaşlar sizde de telefonu ilk aldığınızda telefonun arkasinda beyaz etiket var mıydı? Bir kutu açma videosunda inceleme için gönderilen telefonlarda oluyor gibi bir şey söylediler. Bende de vardı. Bir sıkıntı olur mu ?

Bende vardı hepsinde oluyor genelde ben çıkardım kutusunun üstüne yapıştırdım.

Teşekkür ederim cevabınız için. İlk defa bir operatör üzerinden telefon alıyorum o yüzden ince eleyip sık dokuyorum galiba bazı şeyleri:)

• Hocam ayarlarım şu şekilde resimlerdeki gibi. Tripod kullanıyorum ayrıca. Manuel focus uzakta olan Yıldırım fotoları için olan ayarlarım. Diğeri ise düşük ışık gece çekimi için. İSO değerini 200 de yapabilirsin nasıl güzel sonuç alıyorsan

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• sahrud83 kullanıcısına yanıt
    Hangi ulkeden. Fiyat ne. Ve hangi işlemcili model kardesim.

• Birde önerebileceğiniz spigen marka kılıf var mı acaba ?www.spigen.com.tr sitesinden sipariş versem kargo süresinde ve orjinallik konusunda sıkıntı yaşar mıyım ?

• arka camda samsung türkiye garantisi altında yazıyorsa sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classmanxx -- 5 Ağustos 2016; 23:41:17 >
  • Ertugrul_0707 E kullanıcısına yanıt
    Ben 20 liraya telefoncudan aldım o konuda bilgim yok ama dediğiniz marka kılıf alan çok arkadaş var yardımcı olacaklardır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

Bir kaç pro mod resim atıyorum umarım beğenirsiniz arkadaşlar hepsi de s7 ile çekildi filtre yok

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Çok iyi yakalmışsınız, çok beğendim...

• ohen kullanıcısına yanıt
    Cezayir den alindi.exynos işlemci.1800düşüncem.note5 veya 6plus ile takas olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • classmanxx kullanıcısına yanıt
    Arka camda samsung pazarlama tic. garantisi gibi bir şey yazıyor evet. Kap almadığım için jelatini çıkaramadım tam okuyamadım o yüzden:) Kap içinde inşallah ilgilenir arkadaşlar sağolun:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

quote:

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1757.html
    Linkteki spigen kılıfını kullanıyorum ve kılıf üstündeyken telefon arka kısımdan darbe aldı ve arka cam kırıldı. O kadar darbe emici vs diye reklam yapıyolar ama kılıf takılıyken telefon kırılabiliyor. Spigenden herkesin uzak durmasını öneririm.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Allah'tan önüne bir şey olmamış. Çok mu sert darbe aldı nasıl oldu

Masanın köşesine çarptı hızlı bir şekilde. Evet ekran olmadığı iyi olmuş ama kılıf da bir işe yaramayınca kötü oluyo insan. Camı değiştirmeye kalksam imei numarası filan gidecek

Bu benimaklima gelmemisti sahi kirilinca ne oluyor o imei numarası felan cok sacma telfonum herşeyi arka cama bağlı

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım değişimde nasıl yeni bir imei veriyorlar ve faturanıza yeni imeinin bandını yapıştırıyorlarsa aynısı olur.

• Yıllarca android kullandım 3 yıl önce iPhone a gectim.5 5c daha sonra 6s kullandım. 6s i satmak durumunda kaldım 2 ay önce. Androide dönebilirim farklılık için ama emin değilim. Android telefonlarda samsung olanlar genellikle ön kamerası pastel boya hissi uyandırıyor fotoğraflarda. 6s ile karşılaştırırsanız elinize alıp anlayabilirsiniz. Geçen gun s7 ye baktım o da öyle gibi geldi. Yüz güzelleştirmesi kapalı. Yanindaki s7 ve s7 edge e baktim o da aybi şekilde.emin olamadım. S7 de bu durum var mı? Yoksa benim karşılaştığım ışıklandırma ile mi alakaliydi sizce? 6s ile ayni anda karsilastirabilecek insanlar cevaplarsa daha yardımcı olabilir.

Birde androidde uygulamalar ios kalitesi ve stabilitesindeki gibi olmuyordu. Hala eskisi gibi mi babamin ve annemin telefonlarında gördüğüm kadariyla gelişme var gibi.

Androide bi kaç uygulama yukledikten sonra ilk kullanim anindaki hiz stabilite olmuyordu bu yuzden hep custom rom lara basvuruyordum. S7 de durum nasildir? Arkadaşımin 1 aylik s6 si benim 6 ay sifirlanmayan iphone un yaninda hantal kaliyordu. (Belkide touchwiz dendir) Pişman olmaktan korkuyorum cunku en az 1 sene kullanicam. Cok fotograf ceken sosyal platformlari cok kullanan biriyim. Hiç oyun oynamam telefonumda asla oyun olmaz. Fotoğraf çok editlerim vs vs benzeri aktiviteler. Sizce alirsam bahsettigim sorunlarla karsilasirmiyim? Stabiliteye ve kamera cekimine çok takintiliyim :)

• Elimde 2 seçenek var s7 edge veya 6s 64 gb alacağım siz ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.