Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15701571157215731574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin de telefonunuzun kenarlarında herhangi bir yerde çok dikkatli bakınca bir takım izler var mı? Çizik değil de daha çok iz var benimkinde, öyle sürtme falan da yapmadım çok dikkatli kulanıyorum. Evde bi kılıf var oda iz çıkartıyor. Kılıfın içini bantlayıp taksam iz kalır mı?
  • Arkadaslar s7 edge kullaniyorum. 2 ayi gecti sikinti yok cok şükür. Sd kart kampanyasi gormustum. Telefonu yurtdisindan getirttim. Kampanyadan yararlanabiliyor muyum? Nasil bir yol izlemem gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

s6 ve s7 serisinde belli süre sonra Sandisk bellekleri okumama sorunu mu oluyor arkadaşlar? Sabah bellek taktım içindeki dosyayı telefona atayım diye tam atarken hata verdi ve şimdi de bellek tanımlanmıyor. Her taktığımda Hatalı bağlantı yazısı çıkıyor ekranda ve 30-40 saniye sonrada Sandisk bellek telefonla çalışmaya uygun değildir diyor.

Kart okuyucu bir cihaz ile 4 GB bir hafıza kartını s6 edge denediğimde ise hata vermeden bağlanıyor. s6 konusuna yazdım ama cevap veren çıkmadı.

5 yıldır kullanıyorum sorun yok

Telefon Sandisk görmüyor. Odamda bulunan masaüstü bilgisayarda görmüyor ama Anneme ait dizüstü bilgisayar ve Tv'ye bağlı olan uydu alacı görüyor. Windows 10 bulunan dizüstü bilgisayar belleğe bir şey yaptı da ondan mı görmüyor Telefon ve odamda bulunan PC anlamadım.

Telefon ve Masaüstü bilgisayarım başka bellekleri görmekte. Tuhaf bir durum.

• Arkadaşlar bu sd kart kampanyası için başvuru yapmıştım. Bunun takibine nerden bakabiliriz.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam kartın şifresi veya dosya sistemi biçimi ile alakalı olabilir bi kontrol edip karşılaştırın.

• https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1757.html
    Linkteki spigen kılıfını kullanıyorum ve kılıf üstündeyken telefon arka kısımdan darbe aldı ve arka cam kırıldı. O kadar darbe emici vs diye reklam yapıyolar ama kılıf takılıyken telefon kırılabiliyor. Spigenden herkesin uzak durmasını öneririm.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

Hocam ben fransada iken kopma yasamiyordum. Suan 1 aydan uzun suredir turkiyedeyim ve turkcell hattim var hiç kopma yasamadim. Yanliz sunu belirtmek isterim hdses i aktif etigimde surekli konusmalarim kesiliyordu hdsesi iptal ettikten sonra sorun yasamadim. Sorun volte veya hdses veya sizin kullandiginiz sebekede ismi neyse ondan kaynakli olabilirmi?

Valla ben onu bunu anlamam. Başka cihazda kopma yaşamazken bunda niye olsun. Şu an note 4 ile böyle kullanabildiğim için iyi de pil süreleri alıyorum. Mesela sabahtan bu yana mobil veri açık ve sadece bir kaç saat WiFi bağlantısı oldu ve an itibariyle daha %46 şarjım var. 3 saat 5 dk ekran açık ve saatlerdir Bluetooth ile gear saatim bağlı. Her zamanki kullanım senaryom ile çok iyi süreler bana göre 1 yıllık bir note 4 ile.

• sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    Gözümüz dijital olarak kare taraması yapmıyor gerçek hayatta herşey analogtur, sadece saniyede 16 kareyi tam seçebiliyoruz yoksa saniyede 60 kare de dijital verideki bir farklılığı algılayabiliriz ama lambalar 50 hz de doğrultma yoksa 0 a inip negatif ve pozitif olur. Bu esnada lamba enerjisi azalır ama her salınımda tam kesilmez bu yüzden yakındaysak farketmeyiz. Uzaklaştıkça zayıflayan lamba enerjisi gelmemeye başlar ve titrediğini fark ederiz. Uzaktan şehire bakarsanız lambaların 50 Hz titreşimlerini görebilirsiniz. 50 Hz içerisinde 2 defa 0V olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1757.html
    Linkteki spigen kılıfını kullanıyorum ve kılıf üstündeyken telefon arka kısımdan darbe aldı ve arka cam kırıldı. O kadar darbe emici vs diye reklam yapıyolar ama kılıf takılıyken telefon kırılabiliyor. Spigenden herkesin uzak durmasını öneririm.

Allah'tan önüne bir şey olmamış. Çok mu sert darbe aldı nasıl oldu

• altaymobil kullanıcısına yanıt
    Allah'a Allah nasıl oldu ki acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

quote:

Allah'tan önüne bir şey olmamış. Çok mu sert darbe aldı nasıl oldu

Masanın köşesine çarptı hızlı bir şekilde. Evet ekran olmadığı iyi olmuş ama kılıf da bir işe yaramayınca kötü oluyo insan. Camı değiştirmeye kalksam imei numarası filan gidecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Telefonlarına Batman Temasını kurup tüm adımları doğru yapmalarına rağmen çalıştıramayan arkadaşlar telefonlarınız Root edilmiş telefon mu? Sanırsam Package Disabler Pro uygulaması Rootlu telefonlarla sıkıntı yaşayabiliyormuş. Edindiğim yeni bir bilgiye göre durum böyleymiş.

Bu durumda Temanın rootlu telefonlar için olan sürümünü bulmanız gerekecek.

Bende çok uğraştım tüm adımları eksiksiz yapmama rağmen tekrar değişiyordu en son programda tema mağazası ve temaların verileri temizle yapıp disable yaptım şu an için sıkıntı yok telin uygulama yöneticisinden ön bellek ve veri temizlediğimde tekrar eskiye dönmüştü

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Gözümüz dijital olarak kare taraması yapmıyor gerçek hayatta herşey analogtur, sadece saniyede 16 kareyi tam seçebiliyoruz yoksa saniyede 60 kare de dijital verideki bir farklılığı algılayabiliriz ama lambalar 50 hz de doğrultma yoksa 0 a inip negatif ve pozitif olur. Bu esnada lamba enerjisi azalır ama her salınımda tam kesilmez bu yüzden yakındaysak farketmeyiz. Uzaklaştıkça zayıflayan lamba enerjisi gelmemeye başlar ve titrediğini fark ederiz. Uzaktan şehire bakarsanız lambaların 50 Hz titreşimlerini görebilirsiniz. 50 Hz içerisinde 2 defa 0V olur.

Bilgi için teşekkürler

• Arkadaslar cihazım s7 edge batman temasi temalara kendiliginden geldi istedigim zaman degistirip istedigim zaman secebiliyorum cihaz son surum bu sizinde aynimi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bir kaç pro mod resim atıyorum umarım beğenirsiniz arkadaşlar hepsi de s7 ile çekildi filtre yok

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Düz s7 mi edge mi sizinki
    Bide sizin kılıf incemi bendeki kılıf az kalın ediyor telefonu ama tank gibide koruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 5 Ağustos 2016; 21:02:36 >

• BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    Çok güzel hocam resimler.Acaba hangi ayarlar kullanıldı paylaşılmasıniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Düz s7 mi edge mi sizinki
    Bide sizin kılıf incemi bendeki kılıf az kalın ediyor telefonu ama tank gibide koruyor

Düz s7. Kılıfım kalın spigen darbe emici özellikleri filan vardı sözde

• hagi10best kullanıcısına yanıt
    Hayir hocam tr samsung garantili olmasi lazim ayrica fatura vs resmi de lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Arkadaslar cihazım s7 edge batman temasi temalara kendiliginden geldi istedigim zaman degistirip istedigim zaman secebiliyorum cihaz son surum bu sizinde aynimi.

Sam Mobile den bu sürümü indirip de....Odin le kurarsanız batman teması gelir ve de sınırsız olarak kullanırsınız ...

• 
Sayfa: önceki 15701571157215731574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.