Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RKeles93

Arkadaşlar yeni NFS'de dahil mi ?

Hayır. Need for Speed Rivals var.

Hangi oyunların olduğuna şuradan bakabilirsin:

https://www.origin.com/en-ie/store/browse/vault-games
  • Bende bf4 olmasına rağmen fifa 16 için aldım 2-3 ay kullanır iptal ederim 40 lira eder en fazla 20'e yakın oyun var bence makul
  • Üyelik bittikten sonra yüklenen oyuna girilemiyor mu ?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Oynanamıyor.
  • laboral kullanıcısına yanıt
    Çevrimdy?y olarak girmek mümkün de?il mi ?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Hayır değil
  • sims 4 gelseydi ben kesin girerdim cünkü diger oyunların cogu var zaten bende sims4 de cok pahalı valutla girerdim :)
  • arkadaşlar ininal kart ile olmuyor mu kartı ekledim mesele tek olarak 60 euro ya fifa 16 alırken kartı kayıt ettiğim için review order kısmına atıyor ancak join to access kısmında ise payment te kalıyor. kayıtlı kart seç diyor bilgileri girince ama add new kısmına tıklanınca birşey olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuvvetMira27

Bende bf4 olmasına rağmen fifa 16 için aldım 2-3 ay kullanır iptal ederim 40 lira eder en fazla 20'e yakın oyun var bence makul

Hocam iptal etmek nasıl oluyo kolaysa bende almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Szerkc kullanıcısına yanıt
    kardeş spotify kullandınmı bilmiyorum ama aynı şekil bundada var herhangi bir ödeme kartını paypal veya innial da olabilir bunla ödemeyi yapıyprsun her ay otomatik yenileniyor iptal etmek istersen ayarlar menüsünden üyeliği bitirebilirsin ödeyip iptal bile etsen 30 gün boyunca kullanırsın
  • vaulta her ay yeni oyunlar mı ekleniyor? mesela bf4, titanfall falan var şimdi. bunlar bundan sonra hep olacak mı? gelecek ay bunların yanına başka oyunlar mı eklenecek?
  • Vaulttaki oyunlar hep kalıyor hocam gelenler üstüne ekleniyor. Vaulttan oyunun silinmesi gibi bir olay yok yani.
  • ShadowofDeath06 kullanıcısına yanıt
    iyiymiş. sağ olun
  • Fifa 16 offline olarak da oynanabiliyor mu,oyun içinde bir kısıtlama var mı normale göre?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhangi bir kısıtlama yok
  • 4€ makul bir fiyat şuan olan oyunlar için ama Battlefield 1 i heyecanla bekleyen biri olarak bu oyun çıktığı gibi Vault'a eklenmeyeceği için abone olmayı düşünmüyorum.
  • beyler konu sahibi neden ilk mesaji guncellemiyor? hem forumda aktif degil hem de gincellemiyor. bu arada need for speed oyunu ne zaman vault a gelicek haberi olan var mi?

• Arkadaşlar Bf4 preminium içinde oyunun kendiside var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    tabiki de

• quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

beyler konu sahibi neden ilk mesaji guncellemiyor? hem forumda aktif degil hem de gincellemiyor. bu arada need for speed oyunu ne zaman vault a gelicek haberi olan var mi?

hocam accesi şimdi alsak acaba hala need for speedi 10 saat oynama şansımız var mı bir bilgin var mı bu konuda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.