Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Vault'a Torchlight II de eklendi dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laboral -- 27 Şubat 2016; 21:38:32 >
  • Beyler ben simdi bu ay alsam gecen ay gelen oyunlari oynama sansim var mi ? Yoksa her ay oyunlar degiscek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cengavers kullanıcısına yanıt
    Üye olduğun tarihten itibaren tüm Origin Access oyunlarına bir ay boyunca sahip oluyorsun. Bir aylık süre dolunca tekrar ödeme yaptığın anda aynı şekilde tüm oyunları oynayabilirsin. Origin Access oyunlarında herhangi bir kısıtlama da yok.

Origin Access'in yapısı hakkında daha fazla detay öğremek istersen buradan da bakabilirsin
  • 2 gün sonra Titanfall Vault'a eklenecek arkadaşlar bende önümüzdeki ay sistemi alıp NFS,Fifa, BF4 ve PvZ denemek istiyorum. Ama aklıma takılan bir sorun var. Mesela Unravel'a 10 saat süre veriyor ben bidahaki ay üyeliğimi yenilersem bi 10 saat daha verir mi acaba yoksa tek seferlik mi? Teşekkürler
  • Beyler sizce mantıklımı bana gayet makul geldi bide bu verdiği oyunlar 1 aylık bizde durmuyor değilmi her ay parasını verdiğimizde hep oynayabiliyormuyuz
  • Özgür1616 kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum aylık ücreti ödedikten sonra her oyunu oynayabilirsin.
  • ShadowofDeath06 kullanıcısına yanıt
    Unravel zaten demo olarak belirli bir bölüme kadar ilerliyordu ben oynadığımda. Yani o süre demosu için geçerli oyunun tam sürümü Vault'da değil henüz.
  • FIFA 16 19 Nisan'da Vault'a ekleniyor arkadaşlar.
  • üye olunca her ay otomatik mi 3.99 kesiyor. yoksa her ay üyeliği yeniliyor muyuz?
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    İptal etmediğin sürece otomatik kesiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: laboral

FIFA 16 19 Nisan'da Vault'a ekleniyor arkadaşlar.

Hocam kesin mi bu bilgi? Sirf bu yuzden alirim. Ininal gecer degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kesin bilgi. Origin kendi duyurdu zaten. İninal konusunda bir bilgim maalesef yok.
  • quote:

Evet hocam kesin bilgi. Origin kendi duyurdu zaten. İninal konusunda bir bilgim maalesef yok.

Yeni Nfs gelir mi peki?
  • TxsMelih kullanıcısına yanıt
    FIFA 16 çıkışından 7 ay sonra geliyor. Zamanında Origin, Access hizmeti için çıkan bir dedikodu'da oyunların çıkışından 6 veya 9 ay sonra Access hizmetine geleceği belirtilmişti. Yeni NFS'de çıkış tarihi düşünülürse bu kadar süre sonra gelecektir muhtemelen.
  • quote:

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU]

Tanıtım Sayfası:https://www.origin.com/en-us/store/origin-access

Origin Access, Electronic Arts veya anlaşmalı firmalar tarafından üretilen PC oyunlarını resmi çıkış tarihinden belirli bir süre sonra oynamanızı sağlayan, yeni çıkacak bazı oyunların beta süreçleri için davetiye elde edilebilen ve Origin platformu üzerinden tüm oyunlara %10 indirim sağlayan bir servis. Servisin duyurulan fiyatı aylık 4.99 dolar, 3.99 euro (Yaklaşık 15 Türk Lirası)

The Vault adında Origin Access’e aylık olarak üye olduğunuzda sahip olacağınız oyunları belirten sistemde şu anda 15 adet oyun bulunuyor:

• Battlefield 3
    • Battlefield 4 (Digital Deluxe Edition)
    • Battlefield Hardline (Digital Deluxe Edition)
    • Dead Space
    • Dead Space 2
    • Dead Space 3
    • Dragon Age 2
    • Dragon Age Inquisition (Digital Deluxe Edition)
    • Dragon Age Origins (Ultimate Edition)
    • FIFA 15
    • Need For Speed: Rivals (The Complete Edition)
    • Plants vs. Zombies: Garden Warfare
    • SimCity (2013)
    • The Sims 3: Starter Pack
    • This War of Mine
    • Torchlight II

Servisi alan veya almayı düşünen arkadaşlar varsa hep beraber bir tartışalım istedim. İleride gelecek oyunlara göre hareket etmek mi lazım? Türkiye'ye girmesini mi beklemek lazım sizce? Hizmet hakkında neler düşünüyorsunuz.

Kendi blogumda biraz daha detaylı bir yazı da yazdım. Daha fazla bilgi almak isteyen olursa buyrun: Origin Access Nedir?

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU]

1 yıllık satıs varmı ?

Bır aylıgı anladıkta. Ben bır yıllık almak ıstıyorm fıyatı nedır ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hardline ve Dragon Age'i denemek istiyorum. Origin Access alınca 1 ay boyunca oynayabiliyoruz doğru mu anladım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

Hardline ve Dragon Age'i denemek istiyorum. Origin Access alınca 1 ay boyunca oynayabiliyoruz doğru mu anladım?

1 yıllık daha ucuz ıse veya 180 tl pesın verıp dırek almak ıstıyorm.

Kesın bılgı bulursanız bana haber verırmısın hocam.

Lıstedekı oyunlar guzel :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni NFS'de dahil mi ?
  • 160 lraya fıfa 16 alacaktım orıgın acess den alsak ne eksıgı olur oyunun herhangı bı eksıgı var mı full surumden zaten fıfa 17 onesı egıtım amaclı alıcam fıfa 16 yı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBaron71

160 lraya fıfa 16 alacaktım orıgın acess den alsak ne eksıgı olur oyunun herhangı bı eksıgı var mı full surumden zaten fıfa 17 onesı egıtım amaclı alıcam fıfa 16 yı

Eksiği olmaz. Full oyun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.