Şimdi Ara

CS:GO skinleriniz ALINIR - En Yüksek Fiyat Garantisi ile TF 2 KEY : 45.50 TL ALINIR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
9
Favori
43.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • skin satıldı hızlı ödeme gönderdi teşekkekürler
  • dRootS D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)
  • steam ekledim.
  • Steam ekledim, Barskan nick.
  • Kabul ettim arkadaşlar
  • Hocam 8 key karşılığı AWP Boom MW yolladım offer olarak.
  • Bremond B kullanıcısına yanıt
    Alımlarım günceldir.
  • Arkadaş oyunda olmasına rağmen saatler boyunca yazdıklarıma yanıt vermedi, -1.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Sakın bu kişi gibi olmayın . Bi 45 tl yolla arkadaşım diyor bi 6 tane key isteyip iptal ediyor 2 tane takas isteği yollayıp iptal ediyor. Kardeşim kendini akıllı mı zannediyorsun 2 liranın peşindesin.. Konumdan uzaklaş
  • SS'leri akşam eklerim. Acil key ihtiyacım olduğundan 6 keyi şimdi verin 2 keyi elinize geçince verirsiniz dedim arkadaşa bana 2 TL hesabı yapıyor diyor burada. Nakit vereceksiniz key satan bir arkadaşın hesabına atın 45 TL onunla key alayım ama 2-3 TL zararınız olur diye de yazdım. Kendisine acil olduğunu soylememe karsin adam gibi bir yanit bile vermeden oyun oynadi sabaha kadar. 7 keye kafam rahat sekilde verdim baskasina, ondan iptal oldu gozukmustur. Ayrica ilk itemi atayim dedigim de sslerde mevcut, forumda 4-5 defa alisveris yaptim hizli bir sekilde ilk odemeyi yapip esyayi alan birisiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremond -- 23 Ocak 2016; 14:56:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ekleyebilirsin , sor bakalım umrumda olacak mı ? Hocam orda mısın diyorsun yarım saat sonra cevap yazıyorsun , diyorum nakit vereyim bana hiç bir şey yazmıyorsun 1 saat sonra diyorsun ki hocam bana key lazım , kusura bakma karşında salak yok, cevap veriyorsak hemen , sende karşındakini adam diceksin ve hemen cevap vericeksin 10 dakika sonra yazmayacaksın.. Şimdi konumdan ikile.
  • Çok kisiden alisveris yaptim bu forumda ve boyle bir sorunla karsilasmadim, sorunlu bir arkadaşsın veya dun bana oyle denk geldin neyse. Alisveris yapacak arkadaslar karar verir zaten, iyi satislar.

• Sorunlu diyor ya neyse çakallara tahamülüm yok. Konu günceldir, eklemeden önce mesaj yazmazsanız kabul etmem belirteyim
  • Günceldir

• Konu günceldir her daim :)
  • Günceliz

• Günceldir
  • Günceliz bize her yerden ulaşabilirsiniz
  • Günceliz
  • Günceliz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.