Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.513
Cevap
56
Favori
188.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Animal Planet HD , Discovery HD Showcase 'te ses yok. Neden olabilir ?
  • Sayın Arkadaşlar;
    D smart 4. yıl aboneliğim pazar günü bitecek.
    Gelen teklif sıkı durun yazıyorum 37.00 tl bir yıl.
    İnanın güldüm ve kapamak zorunda kaldım.
    Modül abonesiyim ve bakalım nolcak.
    Saygılar.
  • susfafar S kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi rakamlar 3 ay önce teknosadan aldığım 2 yıllık sinema+dizi paketine şükrediyorum ön ödemeli taahüt vs derdi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim foodnetwork kanalında ara ara götüntü modülü düzgün çalışıyor diye bi uyarı çıkıyor bi hata var sizdede oluyormu acaba ?
  • Acaba halen varmı teknosalarda netten bakıyorum stokta gorunmüyor acaba mağazalarda varmıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana hazır kanal listesi lazım. Philips tv için. Acil lazım.
  • modül devretmek isteyen varsa bende alabilirim aramadığım yer yok bulamadım bir türlü.
  • kadir_dpu kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam çok az yerde vardı o sıralarda hatta bazıları elinde olanı vermiyordu bunlar aktif edilmiyor geri iade edilecek demişlerdi

• ogunduz06 kullanıcısına yanıt
    Film dizi OK.. Ama canlı yayın işkenceden öteye gitmiyor, yarım ekran, sürekli kesinti, çoğunlukla yabancı dil, kötü görüntü kalitesi, takılmalar, sohbet pencerelerinde akan gırla küfür. Sağlıklı link bulmak için harcadığın çaba, stres cabası. Varsa başka bir yöntem lütfen PM'den paylaşın, bizde kurtulalım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Film dizi OK.. Ama canlı yayın işkenceden öteye gitmiyor, yarım ekran, sürekli kesinti, çoğunlukla yabancı dil, kötü görüntü kalitesi, takılmalar, sohbet pencerelerinde akan gırla küfür. Sağlıklı link bulmak için harcadığın çaba, stres cabası. Varsa başka bir yöntem lütfen PM'den paylaşın, bizde kurtulalım ;)

pm den bilgi verdim :)
    Hocam benide bilgilendirebilir misiniz ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunduz06

quote:

beni de hocam merak ettim :D
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Ben de merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novicem -- 13 Ekim 2015; 23:30:58 >

Bende bilgi rica etsem?
  • TELEDÜNYA için kullandığım CONAX modül'ü Dsmart için kullanabilir miyim?
  • erosmarcos kullanıcısına yanıt
    kesinlikle kullanamazsın...
  • Hocam bilgi rica etsem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bende bilgi istesem?

• Pm attım bakarmısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • modül alabileceğimiz dükkan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.