Şimdi Ara

cccam tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
8
Favori
57.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla ben ce en iyisiwww.uydulife.tv iptv cccam satısında destek olsun yazılım olsun yardımcı oluyorlar gerekırse uzaktan baglanıp destek verıyorlar
    bence uydulife.tv erim sasma para iadesi bıle alabılıryorsun
  • Aliexpress'deki serverlar nasıl? Türkiye'deki serverlardan daha ucuza satıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliok

dün hepsi dijital'den 6 aylık cccam server satın aldım.
    10-15 lira daha pahalı ama daha önce satın aldığım serverlere göre daha hızlı ve daha fazla kanal açıyor.
    verdiğim parada gözüm kalmadı.
    teşekkürler hepsi dijital.

9 Ekimde sipariş ettiğim bir kaç uydu aparatını bile göndermiyor hepsi dijital firması, daha öncede alışverşim olmuştu
    ccam da almıştım zamanında ama hizmet iyi değil maalesef..
  • Arkadaşlar belki yeri değil ama bi şey soracaktım ?
    Bu cccam alındığında yabancı uydulardaki kanalları internet bağlantısı üzerinden mi açıyor. Mesela benim uydu merkezi sistem be sadece Turksat. Ama cccam destekli bi uydu alsam ve cccam da alsam internet üzerinden bütün uydu kanallarını açacak mı. Yoksa sadece Turksat var diye diğerlerini açmaz mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riveryilmaz

Arkadaşlar belki yeri değil ama bi şey soracaktım ?
    Bu cccam alındığında yabancı uydulardaki kanalları internet bağlantısı üzerinden mi açıyor. Mesela benim uydu merkezi sistem be sadece Turksat. Ama cccam destekli bi uydu alsam ve cccam da alsam internet üzerinden bütün uydu kanallarını açacak mı. Yoksa sadece Turksat var diye diğerlerini açmaz mı ?

Cccam internet üzerinden şifre çözme yöntemidir. Uydu üzerinden yayın yapan şifreli kanalları izlersiniz ( bütün kanallar çözülmez) bunun içinde hotbird, astra gibi uydulara bakan çanak sistemi gerekir aynı zamanda. Sizin sorduğunuz ıptv sistemi sanırım. Iptv için sadece internet yeterli. Çanağa gerek yok. Iptv'de görüntü ve ses internet üzerinden gelir.

• Teşekkür ederim hocam sağol. Peki ben bireysel çanak kurdursam hangi uydu (astra,hotbird) daha avantajlı olur benim için.

• riveryilmaz kullanıcısına yanıt
    +1

cccam normal yayın gibi sadece şifre çözer donma çökme kolay kolay olmaz yayın ne 4K ise 4K izlersin

iptv de sağlam internet şarttır görüntü kalitesi düşük olabilir iyi olunca ise sık sık donabilir.

iptv ve cccam satan biri olarak tavsiyem cccamdir ama yerli yayın yoktur. ayrıca canal+ da patladı.

sayfama videolar eklicem bu ara takip edebilirsiniz

facebook/babacccam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sastorir1 -- 19 Ekim 2016; 0:35:49 >
  • sastorir1 S kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Peki tavsiye edebileceğiniz fiyatı 200-250 tl yi aşmayacak uydu alıcısı var mı ?

• Arkadaşlar bu cccam her uydu cihazına oluyormu? iptv uyumlu cihazım var olur mu mesela ?
  • olur.
    Astrada daha fazla seyredilcek kanalvar
    Uyducuya kurduracaksanız
    20-30 tl daha fark ödeyin tek çanağa iksinide kurdurun aparatla halleder uyducu
    5 tl multifeed aparat - 10-15 tl lnb fiyatı

https://www.google.com.tr/search?q=tek+%C3%A7anakta+5+uydu&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiI1ZOhyunPAhXoIpoKHfDgCxEQ_AUICCgB&biw=1366&bih=610#imgrc=cV5vY_cAYWeJWM%3A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asrin43 -- 20 Ekim 2016; 17:24:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asrin43

Astrada daha fazla seyredilcek kanalvar
    Uyducuya kurduracaksanız
    20-30 tl daha fark ödeyin tek çanağa iksinide kurdurun aparatla halleder uyducu
    5 tl multifeed aparat - 10-15 tl lnb fiyatı

https://www.google.com.tr/search?q=tek+%C3%A7anakta+5+uydu&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiI1ZOhyunPAhXoIpoKHfDgCxEQ_AUICCgB&biw=1366&bih=610#imgrc=cV5vY_cAYWeJWM%3A

Eyvallah hocam sağolasın . Bu işlere yavaş yavaş gireyim bakalım :)

Rica ederim

Cihaz tavsiyesi istemişsiniz.http://www.hepsiburada.com/redline-ts4000-hd-plus-uydu-alicisi-pm-evredlinets4000

Baya olumlu yorum var (hepsiburadayı kastetmiyorum uydu forumlarında)ama kendi kullandığım cihaz değil.

Kendim yumatu mini kullanıyorum wifi adaptörü ile 60 tl lik bir cihaz.

Bu önerilen cihazda 2 yıl ccam (youcam olarak geçiyor)serverda var iptvde var ,server arama derdiniz olmaz.

Redline nin serveri arada şikayet edilsede idare eder seviyede

Smart tv niz ve stabil bir inetnetiniz (fiber) varsa uydu cihazı almadan iptv öneririm ,yerli kanallarıda izlersiniz (malumları dahil) tabi bir uydu görüntü kalitesini beklemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asrin43 -- 21 Ekim 2016; 11:22:7 >

• Kayseride yaşayıp Astra19.2 uydusunu kullanan varmı konuştuğum uyducular asla ayarlayamam diyor kayseride yaşayıp bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
  • İP tv'den istediğin görüntü kalitesini ve randımanı alamazsınız.Yayının açılması internet hızınıza bağlıdır...CCam denilen kart paylaşımlı sistemde
    ise yayın, uydudan gelir cihaz sadece serverdean şifreyi çeker...Kopma olaylarında sadece serverın değil, sinyal kalitesininde rolü vardır.Ha birde
    bazı açılmayan kanalların üzerine gelince de kopma olur ama tekrar bağlanmak 10 saniye..Yani sonuçta ccam uydu yayını olduğu için görüntü kalitesi
    her zaman İP tv den üstündür ha keza kanal değiştirme hızı da öyle.

Geçen haftaki Napoli-Beşiktaş maçından kareler, keşke Bein HD'ler açılsaydı,onların kalitesi hepsinden iyiydi;

cccam tavsiyesi

___________________________________________________________________________________________________

cccam tavsiyesi

.

• bende 2 3 hafta önce aliexpresten 8 dolara 1 yıllık 27 tl falandı aldım...şuan gayet iyi..donma sıfır gibi. hotbird ve astra var.. canal + sportlar. eleven hd polsat sport vb cardsharingle açılan paketlerin hepsi izlenebiliyor. bütün maçları izleyebiliyorum tabi türkiye ligi hariç.astrada beinsportlar ve skaysportlar hepsi açıyor...inşallah kapanmaz. ama kapansa bile zaten fazla para vermedim..yukarıda bi arkadaş 1.5 yıldır sorunsuz olduğunu yazmış inşallah bizimkide gider 1 yıl boyunca. herkese tavsiye ederim....cihaz içinse k1 plus dvbs2 tavsiye ederim 4k ve cccam ve iptv destekli android dvb..çinde 30-40 dolar...trde elden 150-200 e bulunur gibi..saygılar
  • 1 yıl 90 tl
    6 ay 60 tl dan iptv almak isteyenler osmanyilmazyildirim@gmail.com dan ücretsiz test isteyebilir.
    çinden 8 dolara alınan iptvlerden değildir.
  • Toprock Smart Home Solutions.......benim aldığım satıcının ismi bu.. aliexpresste arama kısmına cccam yazıp aratın..sıralamayı fiyata göre yapın..7-8-yada 9 dolardır en fazla... ama bazen ürün bulunamayabiliyor..alın test edin öle onaylayın ödemeyi...ama dediğim gibi garantisini bilemiyorum..kullanıp göreceğiz sonuçta.
  • ozen yuksel O kullanıcısına yanıt
    alirxpressden aldığım cccamlar patladı benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sastorir1

alirxpressden aldığım cccamlar patladı benim.

bakalım deneyip göreceğiz...1.5 yıl kullananda varmış...siz ne zaman aldınız ne kadar kullandınız. belirtirseniz daha açıklayıcı olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.