Şimdi Ara

.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
19
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Giriş
    338 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egelox -- 31 Temmuz 2018; 10:30:42 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak... Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.
    (wayne's world , wayne's world party time excellent!)
  • Binbaşı
    1202 Mesaj
    Başin saolsun yaşamak böyledir mutluluk bazen çekip gider bir dahada gelmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hayat devam ediyor
    Zor olcak biliyorum ama giden guzelliklerin yaninda bir de yasayacagin guzellikler var kaldigin yerden devam et hayata

|
    |
    Amcanın hayatında ki yeri nasıldı bilmiyorum. Ama bu kadar dayanıksız olmamalısın. Sonuçta bu hayatta hiç birimiz baki değiliz ve amcanın başına gelen babanın annenin başına da gelebilir. O zaman ne yapacaksın? Direk kendini mi öldüreceksin?

Başın sağolsun. Fakat abarttığını düşünüyorum.
    |
    |
    Allah rahmet eylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 7 Mayıs 2014; 16:39:36 >
    |
    |
    Basın sağ olsun, ama emin ol amcan böyle olmanı istemezdi görse kızardı laf yapardı bu dersler ne lan diye belki babanı görünce uzulmemesi için elinden geleni yapardı. Ecelin önüne geçilmez sinaniyorsun ve sen pes etmeyi tercih ediyorsun çok saçma bir tercih bu düşünsene allah korusun sen olsen annenin babanın senin için intihar etmesini canlarının acimasini ister misin ? Tercihini sen yap amcan senin hukuk okumani iyi bir hukukçu olmanı isterdi aglamani milletin seni yaralamasini değil. Şimdi git amcanın resmine bak söz ver ve eskisi gibi çalış.. Üzüntünü yasa ağla yine ama kendini bırakma emin ol amcan bunu istemezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGSalesB -- 7 Mayıs 2014; 16:41:32 >
    |
    |
    Şuanki durumunu anlayamam ama amcan öldükten sonra böyle düşünüyorsan anneni babanı kardeşini kaybettikten sonra ne yapıcaksın? Her canlı yaşar büyür ve ölür yanındakiler de peşinden gitmez. Önünde uzun bir hayat varken böyle kritik bir dönemde bu düşüncelere kapılmamalısın. Ölüm zordur ama dayanılmaz değildir. Amcan şu halinizi görse eminim yüzünüze tükürürdü.
    |
    |
    |
    |

Amcan hayatta olsaydı eminim bu haline daha çok üzülürdü.Her şeyi bırakmanın kimseye bir karı yok.Çünkü her şeye rağmen hayat devam ediyor.Ben de 4 sene önce 28 yaşındaki amcamı kanserden kaybettim.Ama elden bir şey gelmez Allah'ın takdiri.Ben de Ankara Hukuk istiyorum.Belki seninki kadar ağır değil ama herkesin olduğu gibi benim de bir sürü sıkıntım var.Direnmek zorundayız.Bir an önce toparlanmaya bak başarılar.
    |
    |
    Bahsedilenler: egelox
    Başın sağosun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Derslerine asılıp onlara kimin patron olduģunu göster joe hayat daha senin için yeni başlıyor gidenler gider bunun yanında gelenlerde var her insan doğar büyür yaşar ölür doģanın kanunu budur bu dünya kimseye kalmaz senin yerinde olsam arkadaşlarının ağzînın payını verirdim

|
    |

Murphy's law
  • Yüzbaşı
    642 Mesaj
    Bu kadar güçsüz olmamalısın. İlerde emin ol ki şuanki durumundan daha da kötü durumlara düşeceğin zamanlar olacak. O zaman bakacaksın geçmişe ve ben zamanında bunun için mi üzülüyordum kendimi yıpratıyordum diyeceksin. Bütün bunları engellemek içinse tek yapman gereken olan şeyleri düşünmek değil olmasını istediğin şeyler için yoluna devam etmek.
    |
    |
    3 derin nefes al ve yaşamaya devam et. Bugün ölenler geçmişte yaşamaya devam etmeyi seçenler

|
    |
    Basin sagolsun ama hicbirimiz kalici degiliz burada, hepimiz olecegiz . Peki annen baban oldugunde ne yapacaksin dostum ?
    Derslerine calis

|
    |
    Başin sagolsun.

Boyle olmamak icin imanimi guclendirmeye calisiyorum. Her gun ya annem olurse ya babam olurse, dayim, teyzem... diye duşunuyorum. Hepimiz olecez hazirlikli olmak lazim. Hep haberlerde gorunce insana cok uzakmis gibi geliyor ama her an herkes icin olumu aklima getiriyorum.Allah iman versin insallah.

|
    |
    Her ölüm; erken ölümdür. Öncelikle başın sağolsun. Diyeceğim şu ki senin hukuk kazanman veya kazanamaman amcanı geri getirmeyecek, ama kazanamazsan ömür boyu sıkıntı çekeceksin belki de. O zaman: "Ah amca tam da rahmetli olacak zamanı buldun, şimdi senin yüzünden sürünüyorum" mu diyeceksin? Ölenle ölünmez derler ya, ha işte o tam sizin için söylenmiş bir söz. Aynı zamanda 'ölüm' diye bir gerçeğin var olduğunu bilerek yaşamak daha kolay bence; Bir gün öleceğim, öyleyse bu günü en iyi şekilde değerlendirmeliyim ki ölürken: "Ah ulan şunu da yapsaydım" demeyeyim diye yaşıyorum her günümü. Tavsiye ederim.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.