Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

.

26
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Giriş
    8049 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Kalktı.

Gulmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Kalktı.

|
    |
    .
  • Yarbay
    2444 Mesaj
    Beyler söyle diyosunuz da kolay değil.Daha önce hiç bi kıza böyle bi şey söylemedim.Söylesem bile hem kardeşimsin cevabını alırım hem de benden soğumasından veya bana acıyomuş gibi bakmasından korkuyorum.Düşündüm en iyisi tekrar samimi olmak.Ama söylemeye cesaret edemem

Bugün fırsat yakalamaya çalıştım.Ders boştu taktım kulaklığı, kafamı dayadım duvara müzik dinliyodum.Normalde kulağımda kulaklığı görüce hemen yanıma gelirdi.Ama beni görünce hiç tepki vermiyor.Müzik dinlerken yakında bi sırada kızlarla konuşuyodu.Birden kafasını bana çevirdi.Gözgöze geldik bayağı bakıştık.Ne o ne ben hiç tepki vermedik.Kalktı dışarı gitti sonra.O bakışma hiç bitmesin istedim.Ama işte Dediğiniz gibi eşeklik ettim.Soğuttum kendimden.Unuturum falan sandım Nasıl samimi olcam
    |
    |

• Yarbay
    2444 Mesaj
    up
    |
    |
    konuş, ciddiyim sadece git konuş. böyle böyle deme hemen tabi, gönlünü al kızın. nasıl konuşacağını kaba taslak düşün zaten doğaçlıycaksın gidince. konuşmazsan ve kendinden uzaklaştırırsan sadece uzaktan bakan olursun. git ve sadece konuş.

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

konuş, ciddiyim sadece git konuş. böyle böyle deme hemen tabi, gönlünü al kızın. nasıl konuşacağını kaba taslak düşün zaten doğaçlıycaksın gidince. konuşmazsan ve kendinden uzaklaştırırsan sadece uzaktan bakan olursun. git ve sadece konuş.

Önümüzdeki pazartesi son şansım.Nasıl yalnız kalıp söylicem.Ne dicem.Bide beni ciddiye almama gibi bi durum bile var.
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Blogio
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.