Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
5.189
Tıklama
Giriş
    1757 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.DanGeR -- 6 Haziran 2013; 9:12:52 >

|
    |

F-4E Phantom II
    1987-2014
    F-4E 2020 Terminator over Turkish Skies

1958-2018 Baba Phantom 60 yıldır göklerde
  • Yüzbaşı
    899 Mesaj
    Joomlayı pek denemedim ama wordpress güzeldir ya

Wordpress daha kolay pratiktir. Joomla biraz daha karışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaidAbdullah -- 8 Eylül 2011; 19:04:33 >
    |
    |
    bir joomla sitem vardı, durduk yere hata verdi, admin girişi problemi, dünya üzerinde çözümü yok :D
    böyle acaip problem meydana gelebiliyor. wordpress joomla'ya göre daha sade daha kullanışlı bana göre...
    |
    |

Site yazılımı için ben sürekli wordpress kullandım çok basit bir kodlaması var istediğim gibi editleyebiliyorum. Ayrıca ücretsiz tema desteği joomladan kat kat fazla.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    wordpress daha güzel. Hoş ve zarif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Suç makinası...
  • Er
    4 Mesaj
    Bende Wordpress'i öneriyorum. Çünkü hem kolay hem de anlaşılmayacak kadar karmaşık değil, eğer uğraşırsa ilköğretim öğrencisinin bile birkaç birşey yapabileceği bir platform...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    İleriyi düşünüyorsan kesinlikle joomla derim.
    http://www.garyscookbook.de/index.php?option=com_garyscookbook&view=application&Itemid=79&lang=en
    biraz araştırırsanız isteğinize temada bulmanız daha kolay olur sanırım
    kolay gelsin
    |
    |

Ipad Mini 64GB 4G | Discovery Elite

www.forzabesiktas.tv |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ben wordpress diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sthostair

İleriyi düşünüyorsan kesinlikle joomla derim.

Bunun sebebini açıklar mısın?
    CMS'ler arasında dolaştığım sıralarda Drupal ve WP'yi denedim sadece.
    Tema ve eklenti bolluğu ve kullanım kolaylığından dolayı WordPress'i tercih ettim.
    Ancak Joomla konusuna hiç girmedim. İyi bir sebebi varsa tabi ki Joomla'yı kullanırız.
    Var mı?
    |
    |

word presste temalara hukmetmek biraz daha kapalı ..
    ama joomlada çok rahat değişiklik yapabiliyorum..
    moduller denen kısma istediğim modülü kendim yazıyorum..
    joomla karışık olmasına rağmen bence wordpressten iyi..

ama kullanımını karıştırırım kurcalamadan yapacam diyorsan wordpress kullan derim..

güvenlik olarak da sql enjekte edilemiyor joomlada .. wordpreste enjekte olayı var.. başım ağrımasın diyorsan joomla..
    |
    |
    hiiiç anlamam bu işlerden diyorsan joomla

ama anlarım ufaktan birşeyler güzel olsun saglam olsun diyorsan wordpress'ten şaşma :)
    |
    |

Mokka 1.6 Cdti, Awd, At, Cosmo
    Samsung Note 4-5
    Canon EOS 600D
    Bitki, Lepistes, 30lt
  • Binbaşı
    1613 Mesaj
    Wordpress ilerisi için fazla hedefin yoksa iyi bir CMS'dir. Kullanımı kolay, tema ve eklenti seçeneği son derece boldur. Joomla WP'ye kıyasla biraz daha karmaşıktır ama istediğin biçime sokma şansın daha fazladır. WP'de bunları yapabilmen için Warp ya da Gantry benzeri framework kullanan temalara ihtiyacın olacak. WP'nin bana diğer üstün gelen yönü ise SEO bakımından daha avantajlı görünmesi.
    Fakat yine de ilerisi için hedeflerim büyük, 20k-50k hit de neymiş canım diyorsan ikisini de es geçip Dle'ye göz atabilirsin. Sistem kaynaklarını kullanım konusunda ikisi de Dle ile yarışamıyor. Farzı misal (tamamen benzetme) WP kurulu sistem 10k hit gördükten sonra sunucu cıvıtmaya başlıyorsa ve servis sağlayıcın ile papaz oluyorsan Dle'de 50k'dan sonra anca papaz olmaya başlarsın.
    |
    |
    Wordpress kesinlikle...

Joomla gerçekten karışık wordpress şık ve pratik
    |
    |
    Hazır konu varken konu açmayayım dedimde, bu wordpress kullanan arkadaşlara bir sorum var, bazı temalarda küçük görsel koymak gerekiyor.Yani makale yazdığımda görsel kısmı biraz kötü duruyor :/
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ama Pek Bilgim Yok Biraz Basit Bir Script Olsun Dersen WordPress Derim

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.DanGeR

Aklıma takılan bi soru var host ve domain hizmetini alacağım firma bana site kontrol paneli vermeyecek mi?.

Kontrol Paneli Olur ftp'den Sistem Dosyalarını Yüklersin Site İçeriğini Surduğun Script'in Admin Panelinden Yaparsın

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Benden Tavsiye Büyük Bir Proje Değilse Kimse Daimi Kullanıcınız Olmaz Büyük İhtimal Arama Motorunda Çıkarsın Girerler Bakarlar Ve Çıkarlar Onun İçin Hem Çalışma Kolaylığı Hemde Üye Toplayabilme Açısından Forum Şeklinde Kurabilrisin Hangi Forum Scriptini Önerirsin Dersen Ücretsiz ve Temaları Mükemmel Olan phpBB'yi Öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkara95 -- 5 Ocak 2012; 15:48:51 >
    |
    |

• Teğmen
    141 Mesaj
    Drupal denemediniz herhalde en iyisi drupal. yıllardır hep yılın cms ödülünü alır.
    |
    |
    Wordpress Joomla uğraştırır ve zordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkLord* -- 17 Ocak 2012; 22:00:55 >
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
haberler
üniversite
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.