Şimdi Ara

...........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4015 Mesaj
    .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheM -- 16 Eylül 2016; 19:49:46 >

|
    |
    |
    |
    zaten 3 günlük paketi aldım.biraz araştırdım kötü yönde yorumlar var saol.Neden pişman oldun peki ?
    |
    |
    Bu tür şeyler sağlıklı zayıflamayı sağlamaz.Boşuna diretmeyin.Eğer gerçek sağlıklı zayıflama bunlarla olsaydı herkes bunları kullanırdı, sporla zayıflama,diyetisyen,medyadaki haberler filan olmazdı.
    En iyi zayıflama yöntemi ise sporu beslenmeyle destekleyerek olur.Haftada 4-5 kez yapacağın 40 dk lık kardiyo çalışmasını az k.hidrat ı az tutarak ağırlıklı olarak proteinli beslenmeyi gerçekleştirirsin en iyi sonuca ulaşırsın.Ancak şuda var ki yağ ve aburcuburu kesiceksin.Şekeride aynı şekilde.
    |
    |
    Arkadaşlar biraz daha bilgi verin.Herbalife'ı sadece 3 gün kullandım ve çokta tok tutuyordu.Yemek yeme hissim kaybolmuştu.Ama şuan gene eskiye döndüm.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
SEO
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.