Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
3.788
Tıklama
Giriş
    175 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canx -- 27 Şubat 2011; 12:47:09 >

|
    |
    |
    |
    Satıcıya özel mesaj yollayarak satın almak istediğin ürünü kararlaştırdığınız bir fiyattan açık artırmaya çıkarsın mesala bir ayakkabı ve 100 lira olsun burdaki örnek.

Satıcı ayakkabı için 100 liradan açık artırma formatında ilan açsın. Sende o ilana ilk ve tek teklifi ver hemen 100 liradan. Daha sonra satıcı GittiGidiyora mesaj yollayıp açık artırmayı erken bitirebilir (havale ile ödeme seçeneği için olduğunu söylerse daha hızlı olur) ve senin ekranında açık artırmayı kazanmış görürsün.

Daha sonra banka havalesi veya EFT ile ödemeyi yapabilirsin gerekli bilgileri okuyarak.

Not: Bu arada satıcı acemi ve biraz pinti ise diye uyarmak istedim. 1 Liradan açık artırma açmasın. Sen 1 liradan başlayan açık artırmaya 100 lira teklif versende 1 lirada gözükecektir sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_Emin -- 24 Haziran 2009; 11:15:16 >
    |
    |
    garanti bankası havalelerinde 20 küsür lira havale ücreti alınıyodu en son. sadece garanti bankası suadiye şubesinde ücretsiz havale oluyor. tabi bu geçenseneydi değişmiş olabilir. buna dikkat et.
    |
    |
    550 Mesaj
    garanti bankası çok fazla havale ücreti alıyordu yanlış hatırlamıyorsam. eger başka bankalardan gönderme durumun varsa baskalarına yönelmeni tavsiye ederim.eger yoksa subeden yapmak yerine bir kart bulup(banka kartı veya kredi kartı) atmlerden yapmanı öneririm.atmlerde havale ücreti 3 lira sanırım.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: obi_van

garanti bankası çok fazla havale ücreti alıyordu yanlış hatırlamıyorsam. eger başka bankalardan gönderme durumun varsa baskalarına yönelmeni tavsiye ederim.eger yoksa subeden yapmak yerine bir kart bulup(banka kartı veya kredi kartı) atmlerden yapmanı öneririm.atmlerde havale ücreti 3 lira sanırım.

atm den havale ücreti 3 tl ama havale açıklamasına bir şey yazılamıyor. bu sorun oluşturabilir.
    |
    |
    1379 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: El_Emin

Satıcıya özel mesaj yollayarak satın almak istediğin ürünü kararlaştırdığınız bir fiyattan açık artırmaya çıkarsın mesala bir ayakkabı ve 100 lira olsun burdaki örnek.

Satıcı ayakkabı için 100 liradan açık artırma formatında ilan açsın. Sende o ilana ilk ve tek teklifi ver hemen 100 liradan. Daha sonra satıcı GittiGidiyora mesaj yollayıp açık artırmayı erken bitirebilir (havale ile ödeme seçeneği için olduğunu söylerse daha hızlı olur) ve senin ekranında açık artırmayı kazanmış görürsün.

Daha sonra banka havalesi veya EFT ile ödemeyi yapabilirsin gerekli bilgileri okuyarak.

Not: Bu arada satıcı acemi ve biraz pinti ise diye uyarmak istedim. 1 Liradan açık artırma açmasın. Sen 1 liradan başlayan açık artırmaya 100 lira teklif versende 1 lirada gözükecektir sonuçta.

senin bu söylediğin yöntem al kaç gibi oluyor.
    Adam güvenilir değilse parayıda alır malida vermez dikkat.
    |
    |

• Yüzbaşı
    369 Mesaj
    @Quaron*

GittiGidiyoru pek bilmiyorsunuz sanırsam.

Benim söylediğim yöntem sadece mevcut açık artırmayı erken bitirip istenilen kullanıcıya kazandırmak. Sonrasında herşey standar GittiGidiyor kuralları içersinde işliyor.

Sanırsam siz havaleyi direkt kullanıcıya yapıldığını sandınız. Havale GittiGidiyor havuz hesabına yapılıyor, siz onay verince satıcıya aktarılmak üzere.
    |
    |

Satıcı GittiGidiyora "sin37" adlı kullanıcıya havale ile ödeme yapabilmesi için açık artırmayı erken bitirip "sin37" ye kazandırmak istiyorum diyecek. Sitede açık artırmayı erken bitirip size kazandıracak ihaleyi..

Bu kadar uğraşmışsınız. Alacağınız ürün ne idi belki ben yardımcı olabilirim..
    |
    |
    Havale ile alacağım ama çok fena havale ücreti alıyorlarmış. Cesaret edemiyorum bir sorun çıkacak diye. Saat alacaktım bende :(
    |
    |
    atm den cok cuzzi bir rakama havale yapabilrsin yada net bankacılığı ınternet bankacığı ben eft yapıyorum 2.5 tl kesiyor tanıdığın birine elden ver o havale yada eft yapsın işlem masrafı 1-2 tl yi geçmez bankadan yaparsan masraf çıkarır ;)
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.