Şimdi Ara

.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
82
Cevap
0
Favori
4.333
Tıklama
Giriş

hocam bu kadar salak yaparsamda yanlış tanı ile fatiha okursunuz
    |
    |
    DoubleDragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam en son özel hastane aciline gidişimden beri çok uzun zaman oldu ama o zamanlarda bile pahalıydı. Boşu boşuna masraf etme, kendini sıkıntıya sokma. Eğer hali hazırda durumunun ambulans çağıracak kadar kötü olmadığını dusunuyorsan sabaha kadar bekle, sabah bir hal çaresine bakarsin. Aciliyeti varsa ambulansı cagir. Baska yapacak bir sey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    seriousmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hastaneye gitmeye imkanım yok. Kanamam var durmuyor demiştin. Ambulansla gidebilmen için öyle yap dedim. "Ambulans geldiğinde bizi bunun için mi çağırdın?" demesinler diye biraz rol yap dedim. Hataneye gidince doktora normal anlat dedim.

Ama zaten kanaman durduğu için artık gitsen de acilde bir şey yapmazlar. Hafta içi polikliniğe git derler.
    |
    |

Poliklinige git deyip baslarindan savacaklarini dusunmuyorum ben. Acile giden her hasta ölüm doseginde olmuyor. Herkes kan revan icinde acile gitmiyor. Hayati tehlikesi bulunmayan ama muayene edilmesi gereken hastalar icin yesil ve sari alanlar var neticede. Mutlaka şikayetini dinleyip muayene ederler. Yapilmasi gereken tahlilleri yaparlar, gercekten hicbir problemi olmadigini dusunurlerse de poliklinige gidip daha detayli bakilmasini soylerler. Hafta icine daha 2 gun var, pazartesiye hastane randevusu bulabilir mi o da kesin degil. Bence acilen hastaneye gitmesi en hayirlisi olur.

|
    |
    DoubleDragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Duşa giricem kanama devam ederse hemen taksi ile geçicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaytronm -- 7 Aralık 2019; 5:5:53 >
    |
    |
    Bahsedilenler: DoubleDragon , Okidokiyo

Tamamdir hocam, cok gecmis olsun. Umarim en yakin zamanda gecer sıkıntınız. Acil sifalar diliyorum.

|
    |
    Acile git dostum sağlıkçı olarak önerimdir sana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

çok teşekkür ederim hocam.
    Bu arada sağlıkçı derken doktormusunuz
    |
    |
    Bahsedilenler: Gunercircir , Okidokiyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayir hocam, doktor degilim. Full time hastayim. Hayatimin buyuk kismi hastanede geciyor.

|
    |

Güldürdün beni
    |
    |
    Okidokiyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

cidden mi ya
    |
    |
    internetmagduru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Noobmaster69

Tatlim, her genc kizin basina gelir.

Orijinalden alıntı: Bunker Boy

Tatlim, her genc kizin basina gelir.
    Ciddi olun burada sağlık söz konusu

|
    |

Dostum paniğe sevk etmek istemem ama iç organları problemi işareti internette araştır bak ama zaman kaybetmeden acile git şuan zaman kaybediyorsun en azından tahlil test mest ultrason felan baktırman lazım bide hemen amrliyat derseler başka hastaneye falan git araştırma hastaneleri ilk hercihin olsun iyice emin olmadan bilgi edinmeden iğne bile vurdurna 20 kere sor

|
    |
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    Hemeroidin var. Acı yiyeceklerden uzak dur. Kesinlikle acı yeme.

|
    |
    Noobmaster69

quote:

Orijinalden alıntı: llllxefsanexllll

Ciddi olun burada sağlık söz konusu

Alıntıları Göster
    peki askim
    |
    |
    merak etme her fani bunu bir gün yaşar. 3 kişiden 1 i basur. sana tavsiyem bol bol su iç barsakları yumuşat. süt ürünleri içme. ekmeği kes sakın yeme. makarna falan yeme. lifli yiyecekler ye. bol bol çorba iç. benim öyle bir kanardı ki paçalarımdan akardı iş yerinde. kadın gibi araya ped koymayı bile düşündüm korkudan. ama en son dayanamadım gittim dedim beni bayıltmayın diri diri yapın adamlar diri diri kolonoskopi tarzı bir şey yaptılar rahat 1 metre boru sokmuşlardır kameralı. içerde 5 6 tane kanayan yer buldular ve yaktılar lazerle kuruttular. yani çektiğim işkence yanında o olay hiçbir şeydi. geçenler yine kanamam oldu dış basur bu sefer diyete girdim spora başladım ekmeği kestim lifliye yükledim ve şuan 2 3 aydır rahatım ağrı sızı kan falan yok. o kan çok gibi olsada korkma öldürmüyor ölsem ben ölürdüm paçalardan akıyordu araya kaç kat kalın rulo havlu koyuyordum onu geçiyordu kilotu geçiyordu pantolana çıkıyordu. birde kanın rengi parlak kırmızıydı bende. bizim iş yerinde ki arkadaşın zift gibi koyu kırmızı gelmiş kıçından hemen mideye boru salmışlar mide kanaması geçirmiş renkte çok önemli en temizi git hastaneye korkma ben çok korkuyorum titriyordum çektiğim acının yanında devede kulak bile değiller .. GENEL CERRAHA GİT.
    |
    |

• Teğmen
    105 Mesaj
    Hayırlı olsun nur topu gibi bi basurun var

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.