Şimdi Ara

.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
20
Cevap
0
Favori
815
Tıklama

.

(En Son Oy Tarihi: 1.1.0001)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-218469438 -- 1 Kasım 2019; 18:37:57 >

|
    |

%1-2 oy demek 50-60k oy demek.
    31 martta ekrem imamoglu 13k fark ile kazandı
    saadet seçime girmezse eger sen saadet tabanının ekreme oy atacagını mı düsünüyorsun
    yapılması gerekn hamleyi yaptı saadet seçime girerek. 1-2 puan bu işe yarıyor işte
    |
    |
    marowak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

birincisi ben saadet secmeninin ekreme oy atacagını söylemedim. yazdıklarımı iyi okumanı tavsiye ederim.
    ikincisi bu yarısın sadece binali ve ekrem arasında olacagını bile bile neden yarısa giriyorlar? 2 adaydan birini neden seçmek istemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marowak -- 19 Haziran 2019; 6:42:45 >
    |
    |
    At Tarağı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: At Tarağı

%1-2 oy demek 50-60k oy demek.
    31 martta ekrem imamoglu 13k fark ile kazandı
    saadet seçime girmezse eger sen saadet tabanının ekreme oy atacagını mı düsünüyorsun
    yapılması gerekn hamleyi yaptı saadet seçime girerek. 1-2 puan bu işe yarıyor işte
    Bende bu algıyı anlamıyorum, temel karamollaoğlu deseki arkadaşlar ekrem beye haksızlık yapıldı adayımızı onun lehine çekiyoruz dese saadetin yarısı sandığa gitmez ama kalan yarısı ekrem imamoğluna daha çok oy atar bence 10 bin Binali diyen olacaksa 12-13 bin imamoğlu olur ama emin değilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_99971077/f_//tm.htm
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj

ben sen saadet secmeni ekreme oy atacaksın demedim asıl senin daha iyi okuyup anlamanı tavsiye ederim. bu adaylar nedem secime girer demişsin sana 1 tane açıklamalarından birii yaptım. oy bölmekten başka ne işleri var demişsin o öy bölmek teriminin ne işe yaradıgını acıkladım
    |
    |
    marowak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

taban farkı var arada. o kitleyi ikna etmek o kadar kolay degil
    |
    |
    adnansetek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Saadete oy atanların yarısı sandığa gitmese kalan yarısında binaliye atar.Diğer yarısıda ekreme.Katılıp katılmaması pek birşey değiştirmezdi.Zaten 31 martta saadete oy atanlardan kararını değiştiren bu seçimde oyunu ona göre atacak.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.