Şimdi Ara

.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
106
Cevap
0
Favori
4.351
Tıklama

.

(En Son Oy Tarihi: 29.8.2018)
Giriş
    1037 Mesaj

Öyle zaten ekonomi konusunda onlarında sıkıntısı yok

2002 yıldan bu yana ülke nereye gidiyor kim iPhone kırar ABD laf Atar kim derdi para mikan var Türkiye dolar ile yaptırım yapıyor millet hava kimini parasıyla hava en iyisi oy kullanmamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KortX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefon klavyesi yazıları değiştirmiş

Mayıs ayda bir telefon. Hoşuma gitmişti alayım

Dedim şuan fiyatı 3600TL olmuş

Mayıs ayında 2149Tl idi

Arada ne kadar fark var

Azerbaycan dolar şuan

1 Dolar 1.70 AZN

1Dolar 6TL oldu

Belediye seçimlerde onlar alacak kullan kullanma fark görmüyorum bu arada bizim insanlarımız devlet malına çok güzel değer veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15814DA30 -- 15 Ağustos 2018; 21:3:16 >
    |
    |
    TARDIS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    396 Mesaj

Merhaba,

Yerel seçimin ekonomik istikrara ( olduğunu farzediyoruz ) nasıl katkısı olabilir?

|
    |
    Arpadan Ölen At kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beylikdüzündeyim. Ekrem İmamoğlu sanırım büyükşehir adayı olucak ama tekrar aday olursa oy veririm. Başkası aday olursa kıçımı kaldırıp oy vermeye bile gitmem. Bu arada yerel seçimlerde parti gözetilmemelidir,bilginize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2018
  • Binbaşı
    1037 Mesaj

Orası öyle haklısınız fakat bizim insanımız içinde bazı şerefliler var devlet malına zarar vermeyi hedef olarak benimsemiş o resim deki yer eber gölü kuş gözlem kuşlesi birsi sadece bilerek yakmışlar yeni milli parklar yapılıyor yakılıp yıkılmakdadır.
    |
    |
    TARDIS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Yerel seçimde partiden ziyade kişiye oy veririm. Hatay bb için Lütfü Savaş devam etmeli, çok güzel hizmetleri oldu,o yüzden büyükşehirde chp veririm. Ama arsuz belediyesi adına chp'den aynı kişi aday olursa oy yok ona. Hiç hizmetini göremedim. Bu yüzden parti değil se kişiye bakılmalı. İkiside chp, biri oyu sonuna kadar hakederken diğeri haketmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Akpye oy vermeyen gelip ulke batiyo diye tatava yapmasin akp kurtariykr ulkeyi.

|
    |

Ya sev ya terket!
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    İyi Parti. 5 senelik MHP yönetimi vardı burada. BB İyi Parti'ye geçti ama maalesef partizan tipler burada dolu olduğu için kazanamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuhterisTürk -- 16 Ağustos 2018; 13:2:30 >
    |
    |

- Müebbet Başbuğ Gâzi Mustafa Kemâl Atatürk

Nabızlarımızda vuran duygular ki tarihimizin birer derin sesidir.
  • Binbaşı
    1421 Mesaj
    Oy kullanmayacağım ama ankette akp’ye oy verdim sokaktaki amcaların, dolarla mı ekmek alıyoruz, ben hep elli liralık benzin alıyorum bana koymaz diyen vatandaşların yerine.

Yıllardır forumda anket yapılır, hep muhalefet kazanır ama gerçek hayatta tam tersi.

Ben de bu sefer gerçek hayata yönelik oy kullandım ankette Dolar 10 TL’de olsa, bizim millet Erdoğan’dan vazgeçmez nasılsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İnsanlar ne yazık ki hizmete değil partiye oy veriyorlar. Ankara keçiöreni adam eden çöplükten alıp düzelten adam Turgut altınok Bbp partisinden aday oldu gidip ona oy vermediler. Adı sabı bilinmemiş akp adayı mustafa ak başkan oldu.

|
    |
    |
    |
    Akp ye vereceğim kardeşim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.