Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
56
Cevap
1
Favori
1.530
Tıklama
Giriş
Mesaj
  • Çavuş
    63 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: Prof. Dr.


    quote:

    Orijinalden alıntı: gzm83

    Bir tıp öğrencisinin bunları yazdığına inanamıyorum. Kardeşiniz panik atak geçirecek kadar sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bir doktora güvenmezsiniz tamam da güvendiğiniz sorabileceğiniz bir doktor kesinlikle vardır. Toptan bir tıp dalını hiçe saymak size hiç yakışmadı.
    İlaca başlanmış bir kere. En az 6 ay kullanılması gerekiyor diye biliyorum. Bir süre daha kullanıp doktor kontrolünde bırakmasını tavsiye ediyorum. Mümkünse diplomasını almış bir doktor kontrolünde.

    Son yazdigimi siz de okuyun lutfen, gunumuzde doktorlar dusundugunuz kadar bilgili degil. Hastaya soru bile sormadan 6 ayi tamamlama pesindeler, yan etkiler aldi basini gidiyor.





    Psikiyatriye agir psikiyatrik hastaliklar disinda da guvenmem, size de tavsiyem guvenmeyin. Minor depresif durumlarda bile antidepresan yazan çigrindan cikmis bir alan. Doktorlar ise sadece ilac mumessili konumuna ne yazik ki dusmus.

    Gelecekte günümüzdeki doktorlarla ilgili fikirlerini beyan eden diğer insanlarla muhatap olunca tam da bugünü hatırlamanızı istiyorum. Evet doktorlar antibiyotikleri de gereksiz bir şekilde çok yazıyorlar. Ve evet antidepresanlarda da böyle bir durum var. Ama bir dalı toptan eleştirmek? Depresyon ruhun kanseridir. Umarım hiç bir zaman yakalanmak zorunda kalmazsınız. Beynin kimyası ile ilgili şeyler size benim anlatmam ne kadar doğru onu da bilmiyorum. Kardeşiniz panik atak geçirmiş. Depresif sorunlar sebebi ile intiharlar oluyor. İkinci belki üçüncü doktor fikri alabilirdiniz. Kusura bakmayın ama bazı argümanlarınız aşı gereksizdir diyen insanlar gibi.



    < Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    _____________________________
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Rahat olll gevsiceksin



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    _____________________________
  • Teğmen
    238 Mesaj
    Bende doçent e gittim misol 100mg depresif nöbet ve okb ön tanısıyla ilacı kullanmaya korkuyorum psikologla da görüşsem mi terapiyi 3,4 yıl sonra başlatacakmış canım çok sıkılıyor ne yapsam



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    _____________________________
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bana da 9 yaşındayken çok ağladığım lustral yazmışlardı.deli hapı bu diyordum ve içmiyordum ve içmeye başladığımda deli olduğumu falan düşünüyordum.10 yaşında ilacı bıraktım hala aynı şekilde sebepsiz ağlamaya devam ediyorum ama ilaç kullanmadığımdan dolayı mutluyum.



    < Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    _____________________________
    Görünen köy uzakta değildir.
  • Yarbay
    6599 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: intotherain1

    Bırakırken sıkıntı çıkaran bir tek paxil var. Diğer antidepresanlar abartıldığı gibi degil. Kolayca bırakabilirsiniz. Yine de birakmak icin erken olmadığına emin olun tedavi bosa gitmesin bari.
    paxerada aynı illet konu açmıştım zati
    |
    |
    _____________________________


    Got like freedom,Everyone will be free!
  • Yarbay
    3063 Mesaj

    adamsın sankı dr vıtamın hapı yazacak
    |
    |
    Rajeesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    _____________________________
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    prozac selectrayı falan toplam 3 ay kullandım şu an ağır depresyondayım etkileri var mıdır ki
    _____________________________
    bu üye tipsiz asosyal sosyal fobili ve düşük IQ ludur vurun ensesine alın ekmeğini


    KAFAMIN ARKASI DÜMDÜZ EKMEK KAFALIYIM
  • Yarbay
    6599 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: T-E-K-

    prozac selectrayı falan toplam 3 ay kullandım şu an ağır depresyondayım etkileri var mıdır ki
    kaç ay oldu bırakalı ? kaç mg içiyordun kardeşim.
    _____________________________


    Got like freedom,Everyone will be free!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ne cahil insanlar var ya bir şeyler bildiğini zanneden.



    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

    3 ay oldubyaklasik birakali
    Selectra basta 50l ydi sonra 100 oldu sonra 150 oldu sonra tekrar 100 oldu 100 de biraktim
    Prozac ne kadardi hatirlamiyorun modiwake okb ilaci da kullandim



    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MERNEPTAH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    _____________________________
    bu üye tipsiz asosyal sosyal fobili ve düşük IQ ludur vurun ensesine alın ekmeğini


    KAFAMIN ARKASI DÜMDÜZ EKMEK KAFALIYIM
  • Yarbay
    3077 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: Asus gl702

    Ne cahil insanlar var ya bir şeyler bildiğini zanneden.
    Öyle deme adam bizzat şahsen kendisi kişisel olarak tıp okuyormuş
    _____________________________
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

    Konu sahibi mi ?



    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SiNaPSiS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    _____________________________
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Ben yeni başladım lustral 100 :)



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    _____________________________
  • Binbaşı
    1777 Mesaj
    Ustte arkadasin dedigi gibi beynin nörotransmitter sorunu da olabilir. Bunun icin önyargılı olmayin. Tıp okuyorsunuz ancak tıp okumuş birine de onyargilisiniz.



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    _____________________________
    ...
  • Yarbay
    3077 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: Asus gl702

    Konu sahibi mi ?
    Öyle diyor valla
    |
    |
    _____________________________
  • Yarbay
    6599 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: T-E-K-

    3 ay oldubyaklasik birakali
    Selectra basta 50l ydi sonra 100 oldu sonra 150 oldu sonra tekrar 100 oldu 100 de biraktim
    Prozac ne kadardi hatirlamiyorun modiwake okb ilaci da kullandim
    yüksek mg kulanmışsın kesin doktora git bünyen ilaca alıştığı için resmen ağlatır seni..

    ben 3 yıl paxera kullandım ağustos 10 da bıraktım bu yıl,2 hafta kafamda elektriklenme şok dalgası oldu atlattım şimdi baş dönmesi ve denge kaybım var (KBB gittim Nöröloji gittim ,kan testi verdim hepsi normal ) şimdi piskiyatrisime kesin gidicem perişan etti
    |
    |
    _____________________________


    Got like freedom,Everyone will be free!
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.