Şimdi Ara

.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    91 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tpp -- 10 Aralık 2017; 0:28:23 >

|
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Tabletten izleyende var laptop

tan da tabii ki laptop daha iyi oluyor ama tablet ten izlesende sıkıntı olmaz Sınav senesi internete bulasma muhabbeti bana sacma geliyor ornek vermek gerekirse 1 yil boyunca hic internet kullanmayan bir arkadasım CAPA TIP ta okurken internet kullanan diger bir arkadasim BOGAZICI nde okuyor ben de internetten calistim ama mezuna kaldim yani bu is internetli de olur internetsizde onemli olan senin hangi turlu daha cok verim alabildigin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorguzman -- 9 Aralık 2017; 14:0:25 >
    |
    |
    |
    |
    Geçen sene çoğu konuyu tablet vasıtasıyla halletmiştim. Soru çözerken unuttuğun bir şey varsa telefondan videoyu açarak bilgi tazeleyebilirsin, ama telefonun başına oturarak kesintisiz olarak saatlerce ders çalışmak imkansız gibi bir şey. Ekran ne kadar büyük olursa dersin içine girebilme şansın da o kadar artıyor, küçük ekranlarda dikkat dağıtıcı pek çok unsur bir arada bulunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    "Another important function of power supplies is electrical isolation; removing the direct electrical connection between the power source and electronics can eliminate interfering signals and/or prevent electrical shocks."

― David W. Greve, "Semiconductor Devices and Technology" page 177

"Since carbon nanotubes are metals are semiconductors depending sensitively on their structures, they can be used to form metal-semiconductor, semiconductor-semiconductor, or metal-metal junctions. These junctions have great potential for applications since they are of nanoscale dimensions and made entirely of a single element. In constructing the kind of on-tube junction, the key is to join two half-tubes of different helicity seamlessly with each other, without too much cost in energy or disruption in structure. It has been shown that the introduction of pentagon-heptagon pair defects into the hexagonal network of a single carbon nanotube can change the helicity of the carbon nanotube and fundamentally alter its electronic structure. This led to the prediction that these defective nanotubes behave as the desired nanoscale metal-semiconductor Schottky barriers, semiconductor heterojunctions, or metal-metal junctions with novel properties, and that they could be the building blocks of nanoscale electronic devices."

― Mildred S. Dresselhaus, Gene Dresselhaus, Phaedon Avouris, "Carbon Nanotubes: Synthesis, Structure, Properties, and Applications" page 137
  • Teğmen
    221 Mesaj
    Telefondan izliyorum; gayet yeterli geliyor.

|
    |

|
    |
    Önemli olan boyu değil işlevi her türlü yeterli olur :)
    |
    |

Ordan izle parmağınla sağa sola kaydırarak videoyu yönetebiliyorssun.

Videoları indirip izliyorsan mxplayerpro yükle orda hızlandırma + sağ sola kaydırma falan hepsi var.

|
    |

|
    |

• Yüzbaşı
    628 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 187e

Cevaplar icin tesekkur ederim.. Ben de suan telefondan bakiyorum.Ama bazi hocalar tahtada anlatiyor.Tahtadaki yazilar okunmuyor bazen.

Tablette hocanin tahtada yazdigi okunur mu?

En düşük 360 p yeterli olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
emek server
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,310
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.