Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
924
Cevap
7
Favori
42.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 438
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 32
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-9D2914531 (66 mesaj) ArıKovanınaDalanAyı (37 mesaj) Dr.JohnWatson (37 mesaj) HeraldOfDİSASTER (32 mesaj) Treth (31 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (578 mesaj) Mobil (357 mesaj) Tablet (48 mesaj) Mini (50 mesaj) Uygulama (9 mesaj)
  • @
86 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1056 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeraldOfDİSASTER -- 11 Ocak 2021; 5:17:38 >

• Yarbay
    6884 Mesaj
    Utandım resmen ve haberde hiçbir abartma da yok hele okuldan Arapça anons nedir
    Türkçe tabela da yoktu resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 18 Ocak 2017; 20:55:00 >
  • Yarbay
    7142 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr.JohnWatson

İzledim haklı olduğu kısımlar var ama efsane şekilde provakasyon ve çarpıştırılımış bir haber ayrıca halk tv diyince direk kapattım

Direkt kapattıysan provokasyonu çarpıtmayı nasıl gördün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    165 Mesaj
    Adamlar bildiğin kendilerine mekan yapmış ne vergi var ne kayıt var ne bir şey var bir de ülkenin başkentinde gerçekten ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    quote:

İzledim haklı olduğu kısımlar var ama efsane şekilde provakasyon ve çarpıştırılımış bir haber ayrıca halk tv diyince direk kapattım

Yahu neresi çarpıtma neresi provakasyon nasıl izliyorsunuz şunu?Adamlar olanı biteni haber olarak sunmuş sadece.
  • Yarbay
    6884 Mesaj
    quote:

Ben de izledim ve çarpıtılmış en ufak şey yoktu
    Neyi çarpıtılmıştı size göre

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5095 Mesaj
    Suriyelilere beleş yaşam kendi vatandaşına gss prim borcu yüksek vergiler.

İsmi adalet olan partiden korkacaksın arkadaş.
  • Yüzbaşı
    817 Mesaj
    Adamlar arapca anons yapiyor DEVLET okulunda, bence yeteri kadar dogru video.

Fransa'daki multecilerin kicindaki yorgani aliyorlar multeci kampinda zibarsin diye.

Adam Turkiye'de ayri mahalle kuruyor, devletin okulunda arapca hizmet aliyor.

Turkiye'de Turk olmak en buyuk cezadir, Kurt olsan elektrik su bedava, arap olsan vergisiz isletme, anadilde egitim.

Turk'sen de ya fasistsin, ya statutokcu, ya darbeci, ya vatan haini ya ergenekoncu.
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 8 saat 36 dakika kadarı kaldı.
    TEK KELİME... YAZIKLAR OLSUN BUNLARI ÜLKEYE ALANLARA... HEMDE OY VE OYUNLAR İÇİN VATANDAŞLIK VERENLERE.
  • Binbaşı
    1056 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Alıntı; ayrıca halk tv diyince direk kapattım

Senin izlemene gerek yok sen git otoyol, köprü açılışlarını izle git trt haberde yiğit bulutu, her saldırı sonrasında Haber Türk de Mete yararın anlattığı askerlik anılarını izle, A haberde fetöcüleri anlatan haberleri izle

ama sen o fetöcü dedikleri adamları devlete kimler yerleştirdi, terör örgütleri ile kimler masaya oturdu, suriyelilere kimler ne yardım yapıyor sosyal hakları nedir falan bunlar hakkında yapılan haberleri izleme hadi uzaklaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeraldOfDİSASTER -- 18 Ocak 2017; 21:3:42 >
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    Bazıları hala para derdinde,yok beleş yaşıyorlarmış,yok para alıyorlarmış.Ülkeye alınmaları çok olağan ya sanki.Ülkeyi alınmalarını,özümsedik,benimsedik,içselleştirdikte,aldıkları paraları,yardımları dert etmeye başladık.Ülkenin etnik yapısı bozuluyor,ülke araplaştırılıyor.Bu adamlar çok hızlı ürüyor.10 15 yıl sonra sayıları çok korkunç bir düzeye ulaşır.Özbenliklerini korumak isteyecek olan araplar,gettolaşacaklar,ikinci bir kürt sorunu olayına neden olacaklar,toplumsal sorunlar çıkaracaklar.Asıl önemli olan nokta bu.Gerçi içimizdeki araplar varken,gerçek arapları dert etmeye gerek yok.İçimizdeki araplar varken,sözler anlamsız,etkisiz.İçimizdeki araplar,Türkün,Türklüğün en büyük düşmanıdır.En sevmediğim ulus,içimizdeki araplardır.Bunlar birde sürekli dış güçlerden söz ederler,sizden ala dış güç mü var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 18 Ocak 2017; 21:40:20 >

• Çavuş
    52 Mesaj
    Bu ülkede, devlete karşı kin ve düşmanlık varsa, sebebi kesinlikle akpdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thawne -- 18 Ocak 2017; 21:6:1 >
  • Teğmen
    245 Mesaj
    Eskiden yabancı tabelalara takılırdık, hepsi Türkçe olmalı derdik.
    Şimdi ise yabancı tabelaya razıyız...
  • Teğmen
    194 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thawne

Bu ülkede, devlete karşı kin ve düşmanlık varsa, sebebi kesinlikle akpdir.

Akp ' liler öyle demiyor hocam. iyi bir şey oldunmu akp ' nin ismini söylemediğimizden yakınıyorlar. kötü bir şey olunca hep akp diyormuşuz.

bu arada istanbul ' da birçok dükkanın yazısı arapça oldu artık içten içe bayağı fethetmeye başladılar şehri. ben kürtçe olur falan diye düşünürken birçok dükkanın tabelası araplaşmaya başladı.

sorgusuz sualsiz cümbür cemaat bütün suruyelileri içeri alırsan tabelada değişir, terörist saldırıları da olur yarın öbür gün bir bakmışsın dünyan değişmiş.
  • Yüzbaşı
    637 Mesaj
    yakında arapça ortak dil olur
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    Tüm müminler kardeştir görüşünü,düşüncesini kabul eden adam,ümmet kardeşliği diyip,ülkenin etnik yapısını da bozar,ülkeyi araplaştırır da,gün gelir özbenliğini korumaz araplaşır da,hem de bunu seve seve yapar,hiç kuşkunuz olmasın.Bunlar arabın dininin uyuşturan kutsallığının etkisi altında.Atatürk saptamayı onyıllar önce yapmış.
    Türkler Arapların dinini kabul etmeden evvel de büyük bir millet idi. Arap dinini kabul ettikten sonra bu din, ne Arapların, ne aynı dinde bulunan Acemlerin ve ne de Mısırlıların ve sâirenin Türklerle birleşip bir millet teşkil etmelerine hiçbir tesir etmedi. Bilakis, Türk milletinin milli rabıtalarını gevşetti; milli hislerini, milli heyecanlarını uyuşturdu. Bu pek tabii idi. Çünkü, Muhammed'in kurduğu dinin gayesi, bütün milliyetlerin fevkinde şamil bir Arap milliyeti siyasetine müncer oluyordu. Bu Arap fikri, Ümmet kelimesi ile ifade olundu.
    Mustafa Kemal Atatürk.

• Çavuş
    52 Mesaj

Benimki de haram zıkkım olsun.Sanki ülkede sadece senin gibiler yaşıyor.Bizim paramızı suriyelilere akıtırken sordular mı?
    setup4pc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1056 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Benim din kardeşim dediğim adam İslama inanıp toprağı için kafirle ve küfürle (işid, rusya, esad, vs... ) savaşan adamlardır Bende İslama inanyor Şeriatını kabul ediyorum beşer eliyle yazılmış kanunları değil ama ;

Suriyelilere olan tepkim (daha önce defalarca yazdım) ve Benim konuyu açmamda ki temel sebep; eğer bu gelen suriyeliler Müslüman olduğunu iddaa ederek geliyorsa yaşadıkları toprakları nasıl oluyor da savaşabilecek imkan varken kafire (ruslara ve batılılara ), zalime (esad), İslama zarar veren (İşid) kişi ve guruplara tek mermi atmadan direnmeden, savaşmadan donunu bırakarak başka ülkeye kaçarak terk ediyor elin silah tutabilecekken seni destekleyecek kimseler varken kaçmak İslam dinin neresinde var???? Aşağılık insan müsvettesi!

bu adamlara neden vatandaşlık veriliyor bu topraklara kanını akıtarak şu anki sınırlarımızı sağlayan şehitlere açıkça küfürdür, bu soysuz itlere vatandaşlık verilmesi, benim tepkim bunadır yoksa savaşdan ihtiyarlık ve kadın olduğu için kaçıp gelenlere değil eğer ailen için endişen varsa getirir bırakırsın devlete döner savaşırsın benim bildiğim budur başkası değil

Allah c.c. memleketimi bu işe yaramaz asalak sapık köpeklerin (suriyelilerden bahsediyorum ) yuvası haline gelmesine sebep olan herkesi dilerim perişan etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeraldOfDİSASTER -- 18 Ocak 2017; 21:44:29 >

• Yüzbaşı
    692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: setup4pc

Biz tüm dünyaya insanlık dersi verdik kokuşmuş batı zihniyeti bunu anlayamaz. Şahsım adıma din kardeşlerime cebimden giden her kuruş helali hoş olsun.

Emevi caminde namaz kılacağız,esad 3 5 ayda gidecek,yeni osmanlı geliyor.

Esad gitmeyip,milyonlarca suriyeli ülkeye kitlenince,yanlış hesap şamdan dönünce.İnsanlık dersi verdik.Pişkinliğe bak hele.
  • Yarbay
    2293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Ben de izledim ve çarpıtılmış en ufak şey yoktu
    Neyi çarpıtılmıştı size göre

Halk tv diye kapatmis arkadas. İcerige degil kaynaga bakiyor sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.