Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Giriş
    3412 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 5 Kasım 2016; 10:06:11 >

0
    |
    |
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    ben bügün pasaport çıkarsam son kullanma tarihi 01.11.2021 olucak bunda garip olan nedir.bakalım bişey olucakmı bu tarihte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasaell -- 1 Kasım 2016; 21:24:12 >
    |
    |

sıfırın sıfıra bölümü herşey olabilir
  • Teğmen
    153 Mesaj
    Neo'nun gözlerini ve burnunu nokta kabul edip 3'ünü birleştirirseniz üçgen oluyor, bu daha garip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 1 Kasım 2016; 21:07:43 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 5 Kasım 2016; 9:52:39 >
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.