Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
123
Cevap
0
Favori
2.912
Tıklama
Giriş
    1 Not
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bm07tr -- 21 Ocak 2017; 21:21:17 >

Orijinalden alıntı: sertreis

Böyle bir sistem gelirse destek verecek misin?

Boyle gelirse konusuruz tabi ama bunu isteyecek biri var mi suan? Bul bana oyle birini, o israr etsin baskanlik diye. Oyle birinin istedigiyle kuvvetler ayriligi engel diyen birinin istedigi ayni olmayacagi icin sorun yok.

Burada asil soru su: Boyle birinin istedigi sisteme siz destek verir misiniz?

Tabiki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    captain_turkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hem simdikinin propagandasini yapip hemde cok farkli olsa da desteklerim diyorsan sadece isme bakiyorsun demektir. Mesela kuvvetler ayriligi konusunda hem tamamen ayri olsun diyen birini hemde ayrilik engel diyen birini desteklemis oluyorsun su an.
    |
    |
    sertreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Parkın arkasında bıçak vs bıçak gelin beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cambazlık yapmaya gerek yok, sistemin şartları belli. Kuvvetler Ayrılığı olmayan sistemi kimin desteğiyle geçirecekler?

Ben cevabımı alamadım. Konuşuruz iyi konuşuruz. Destek verecek misin, referandumda evet oyu kullanacak mısın?

|
    |

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: terapi_triyaki

Ben bu milleti anlamıyorum uyruk değiştirmek için şu aralar araştırmadayım yabancı bir kız ile evlenmeye bile razıyım yoksa yüzerek kaçmaya da. Yeter ki gideyim abi hatta varsa burada yurt dışında yaşayan falan birileri varsa evlatlık vs bir şekilde alabilirler yani. Bu memleketten adam olmayacak olmayacağı gibi biz de perişan olduk hala olmaya devam ediyoruz.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1000

başkanlık diye önümüze ne koyacakları belli mi de millet başkanlığı destekliyor diyorsun.

bakarsın hiç ihtimal vermiyorum ama abd deki gibi bir sistem getirirlerse chp de evet oyu verir referandumda.

tabi önüne konan şeylerde ne olduğuna bakmadan hangi partinin getirdiğine göre oy veriyorsan demokrasinin d sinden haberin yoktur demektir.

Başkanlık değil, Sultanlık geliyor. Reform yapmıyorlar, deform yapıyorlar.

https://twitter.com/ipipullah/status/788552804092829696

https://twitter.com/ipipullah/status/788563125897428992
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

paint terk

gerçek de olabilir tabi ama paint gibi duruyor.
    |
    |
    Ben şahsen evde durmam açıkça söyliyim. Nerede bir hareket var oraya akın edilir. O gezide gördüğünüz milyonlar hatta daha da fazlası sokağa dökülürse hiç şaşırmayın.
    |
    |

Kural Disi Konu Destroyer
    I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Binbaşı
    1514 Mesaj
    2. Gezi Parkı neden yasansin referandumda evet cikarsa herkes kabullenmeli

|
    |

Orijinalden alıntı: sertreis

Cambazlık yapmaya gerek yok, sistemin şartları belli. Kuvvetler Ayrılığı olmayan sistemi kimin desteğiyle geçirecekler?

Ben cevabımı alamadım. Konuşuruz iyi konuşuruz. Destek verecek misin, referandumda evet oyu kullanacak mısın?

Sistemin hangi sartlari belli? Sen hep kendince soyluyorsun ama bunun istenen sistem olduguna dair bir sey soylemedin. Burada senin gibi baskanlik propagandasi yapmayan herkes once baskanlik nedir onu soylesinler derken sen hala israr ediyorsun. Senden daha once cok sorunun cevabini istedim, hepsini kivirdin. Simdi gene aynisini yapiyorsun. Bana resmi onayli taslak gosterebilir misin? Bizzat cbnin yada bbnin imzaladigi detayli baskanlik sistemi aciklamasi olsun. Her zaman yaptigin gibi soyle olacak deme.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    referandum sonucuna saygı gösteririm.
    |
    |

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

Orijinalden alıntı: ZinedineZidane

Yav he he ya seve seve ya seve seve baskanlik gelecek sen de yine en sevdigin sey olan dh ye aglamaya baslican :)

Başkanlık gelmeyecek. Ülke bölünmeyecek. Siz bölücülere bunu yaptırmayacağız.

Mecliste 330 u bulamazlar bu bir, kendi partisi içindeki 50 kusur fetöcu mv. dahi gizli oylamada hayır diyeceklerdir,

ikincisi 330 u buldular da referanduma gittler diyelim, Haziranda aldıkları % 41-42 yi ancak görürler, kasım seçiminde mhp den ve hdp den bunlara kayan oylar hükümet kurulabilsin diye istikrar adınaydı, yani ödünç oylardı, bunlar sanıyorlar ki temelli bunların oldu bu seçmen rahat ol şimdilik hayal kurup sevinsinler, meclis oylaması yapılınca kendi verecekler firelerle 300 ü göremediklerinde asıl o zaman sen bunların suratını izle , kripto fetocu mv ler RTE nin daha da güçlenmesi için oy verirler mi hiç, gizli oylama bir de üstelik. Hatta fetocu olmayıp da başkanlık istemeyen AKP li mv. ler dahi mevcuttur.

Haziran seçiminde tutturdular başkanlık diye tek parti bile gelemedilerakıllanmamışlar.

Aslında Devlet Bahçeli bu zayıf karnı gördü ve hodri meydan dedi, ve fire tahminlerin üzerinde çıkarsa, meclis yoklamasında 276 salt çoğunluğun altında bir sayı çıkarsa sen asıl o zaman izle cümbüşü, bu güvenoyu yeter sayısının dahi altında bir rakam demektir ki çok büyük yeni siyasi hareketlerin önünü açabilir böyle bir skor.

Bahçeliye herkes kızıyor sövüyor ama adam başkanlık geyiğinin Türkiye gündeminden komple kalkmasını sağlayacak büyük ihtimal bu hareketiyle ve başarılı olursa önemli miktarda oyunu da geri kazanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected] -- 20 Ekim 2016; 23:03:24 >

• Teğmen
    200 Mesaj
    Bknz.

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Al sana başbakan binali yıldırım ve başkanlık

https://youtu.be/Z4onzjlmGVU

|
    |

Orijinalden alıntı: Nazzicanavarı

ARKADAŞ HARİKA BİR ALGI OPERASYONU YAPMIŞ !

TÜRK TÜRKE ASLA SALDIRMAZ BUNU BİLİN ARTIK ! DİNCİ VE LAİK SAVAŞI ÇIKARAMAYACAKSINIZ EYYY AMERİKAN KÖPEKLERİ !

Donanım Haber üyesini Amerikan köpeği yaptı Ahlâksız herif.
    Git oyunu Evet'e bas burda vatanseverlik taslama terbiyesiz adam.

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
haberler
üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.