Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

..

5
Cevap
1
Favori
107
Tıklama
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  9371 Mesaj
  Anlam veremediğim hüzünlere dalıyorum yine. Gözlerim hep uzaklarda, hep buğulu. Farklı çelişkilerin içinde seni arıyorum. Belki bulamayacağımı bile bile savaşıyorum. Gücüm bitmek üzereyken bile şevkle saldırıyorum umutlarıma.

  İtiyorsun her gün farklı sebeplerle. Ta ki karşı karşıya gelene kadar. Gözlerindeki titrekliği, gözlerindeki o umudu görene kadar her şeyden ümidi kesiyorum. Gördüğüm an da yine sarılıyorum hayata masum bir çocuğun annesine sarıldığı gibi. O sıcaklığı arıyorum aslında. Bugüne kadar yaşamadığım, daha önce görmediğim o sıcaklığı. Çelişkiyi arıyorum belki de. Geleyim mi gelmeyeyim mi düşüncesini. Yapıma uygun olduğu için bana acı veren düşünceleri seviyorum. Sesini duymak, yüzünü görebilmek için katlanabiliyorum her şeye. Bütün bu acı, bütün bu sıkıntı sana olan hislerimden olsa gerek. Sinirleniyorum bazen. Titriyorum, kıvranıyorum sancıyla. Mideme kramplar, ağrılar, yanmalar geliyor. Sana olan uzaklığımı kaldıramıyorum. Her gün ayrı bir enerjiyle dolmama, senden gelen en ufak gülücüğe mest olmama rağmen kaldıramıyorum. Öylesine gücüme gidiyor ki seninle yan yana duruyorken senden uzak kalmak. Farklı dallardaki yapraklar gibi. Ben kuruyup düştükçe senin rengin açılıyor, aşağı doğru süzülürken senin de gelmeni bekliyorum. Tutunamıyorum artık. Yutkunamıyorum. Su dahi içemiyorum sen yokken yanımda. Aldığım nefesin tadı, içtiğim şeyin adı yok. Koyamıyorum. Kendime yediremiyorum sensizken yaptıklarımı. Uzun uzun düşüncelere dalıyorum. Kendimi koyveriyorum. Eriyorum git gide. Sıcakta kalmış tereyağı gibi hüzünlerim akıyor her yerimden. Titreye titreye yürüyorum. Sana ulaşabilmek için tüm gücümü harcıyorum.
  Uçurumun kenarına geliyorum bazen. Boşluğa doğru uzunca dalıyorum. Düşünceler akıyor zihnimden. Türlü türlü fikirler, türlü türlü hisler geçiyor içimden. Düşündükçe kayboluyorum, yol bulamıyorum, dönemiyorum. Güzelliğine kapılıp kaybolduğum zamanları düşünüyorum. Yüzümde aptal bir sırıtma. Mutlu oluyorum. Salak gibi hissediyorum kendimi. Hiç olmadığım kadar zayıf. Güçsüz. Hoşuma gidiyor bir bakıma. Senin yanındayken zayıf olmak, zayıflığımı görünce daha da çok çabalıyorum. Kendime gelebilmek, seni şaşırtabilmek adına. Günlerce düşünüyorum, akşamlarımı sabaha katıyorum, uykusuzluğa savaş açıp seni kazanmaya uğraşıyorum. Beceremiyorum. Senin gözünde bir gram ilerleyememek daha da koyuyor. Kendimi aşağı bırakasım geliyor. Korkuyorum. Ya seni orada da göremezsem diye içimi bir ürperti kaplıyor. Onu da yapamıyorum.

  Ne yapacağımı bilmiyorum aslında. İlk defa böyleyim. Bu kadar çaresiz, bu kadar güçsüz. Dünyaları karşısına alabilecek ben, senin karşında kalem tutamayacak kadar zayıfım. Bunu yenmeye çalışıyorum. Başaramasam da deniyorum. deniyorum.  |
  |
  _____________________________
  Moulin Rouge!
  "Yanlış adamla dövüşüyor olsanız bile en azından doğru silah seçin."
 • Yarbay
  5115 Mesaj
  |
  |
  _____________________________
  Resmin sen değilsin ki, resmin benim dünyama ait bir şey. Ben seni değil, resmini tanıyorum. Belki sen benim bütün güzel düşüncelerimi yıkarsın.?
 • Yüzbaşı
  429 Mesaj
  çok güzel yazmışın terazine tıklıyorum.
  |
  |
  _____________________________
  Yeryüzünün sonuna gittim
  Suların sonuna gittimGökyüzünün sonuna gittim
  Dağların sonuna gittimArkadaşım olmayan bir şey bulamadım
  Navajo Kabilesi
 • Yarbay
  2756 Mesaj
  Repini verdim bende karşiim
  _____________________________
  "Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
  "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

 • Yarbay
  9371 Mesaj

  yov yov çekinavtnav
  |
  |
  Cehennemden_Cennete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  Moulin Rouge!
  "Yanlış adamla dövüşüyor olsanız bile en azından doğru silah seçin."
 • Yüzbaşı
  253 Mesaj
  Özet  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Paykasa
haberler
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,251
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.