Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
abacuklu67
Gerçek Adyağız uzun
Doğum Tarihi8 Nisan ****
KonumZonguldak,Çaycuma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 279
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony MEX-N4000BT Bluetooth, USB ve AUX Girişli, ios/Android Uyumlu Oto Teyp başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Clio aracımda kullandığım teybimi ford focus aldığım için satıyorum. Garantisi daha devam etmektedir. Alırken 460 TL gibi bir fiyata aldım şuan sı... Mesaja git »
Apple'ın 6S'ler Üzerindeki Rezil Pil Sorunu Çözümü.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10.1.1... Mesaja git »
ULEFONE POWER 6050 MAH BATARYA 3GB RAM 700 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Ürünü eşim için almıştım fakat büyük geldi, 1hafta kadar kullandı fakat, iphone alışkanlığını bırakamadı. 1 Hafta içinde 2 kere şarj oldu, bataryası m... Mesaja git »
avrupa yakası suzuki servis veya usta önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ben swiftimi sefaköyde armoni parkın arkasındaki emir otoya götürüyorum, kıvırcık mehmet usta var suzuki servisinden çıkma o size yardımcı olacaktır... Mesaja git »
ALINIK UYGUN FİYATLI FİBER MODEM konusunu başlattı (2 yıl önce)
FİBER OLARAK İNTERNETE BAĞLANABİLECEĞİM Wİ-Fİ MODEM ARIYORUM TEKLİFLERE AÇIĞIM.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Parayı veren Düdüğü çalamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
2011-12 mitsubishi colt... Mesaja git »
Aracınız Kaç Kuruş Yakıyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
suzuki swift hb 1996 mode istanbul trafiği ve şehir içi lpg 19kr/km... Mesaja git »
Mazda mi ? Broadway mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bende mazda 323 bakıyordum gerçekten güzel bi araç kronik sorunu yok parçalarının pahalı olduğuna inanma çıkma vs birşekilde bulunuyor.parçaları renod... Mesaja git »
2004 nissan micra 1.2 tekna düz vites 19bin tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bunların tek sıkıntısı tüp takılınca motorun 20 bin km sonra bitmesi onun haricinde sorunsuz arabadır ön takım problemi yoktur... Mesaja git »
Opel Astra 2005 1.3 Dizel İhtiyaçtan Acil Satılık Orjinal başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
İhtiyaçtan Acil Satılık. Orjinal Değişmir Parcası Yok Şöför Kapısında Ben almadan önce Futbol topu büyüklügünde Boya Yapılmış sürtmeden Dolayı. Yaşınd... Mesaja git »
Arkadaşları

hüseyni

Z3U5

SeVeRaL

corsai

JaSoN_

pahloptaoy

tatangas

Elondo

suqrucan

xyzpasa

aadolff

muarız
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: WD 320 GB SATA 2.5 INC (İSTENİRSE TAŞINABİLİR)
Alıcı: Neso
Tarih: 23 Ağustos 2013; 10:06:30
Yorum
sorunsuz alışveriş:)
Genel Puan

Ürün: UÇAK BİLETİ ALABİLECEĞİNİZ 130 TL YÜKLÜ HESAP ALTLİMİTSİZ
Alıcı: west
Tarih: 26 Mart 2012; 2:36:12
Yorum
Teşekkür ederim ilginiz için
Genel Puan

Ürün: SAMSUNG STAR WİFİ SATILIK TAKASLIK KUTULU FATURALI
Alıcı: muratmert1
Tarih: 5 Şubat 2012; 16:25:08
Yorum
teşekkürler
İmza
ACER 5741G

i5 430M 6 gb ddr3 1066 mhz 750 gb seagate momentus 7200 rpm | GT 320M 500@675mhz | DVD-Super Multi DL sürücü

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
2.434