Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zanzi7575
Gerçek AdAdnan KILIÇ
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FX-AUDIO TUBE-01 lambalı preamp (video eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selamlar.gecenlerde teac mb20 vumeter vardı satılık.sizmi aldınız.satan kişi mustafa isminde birine verdigini soyledi.kacirdigim icin uykularim kacti ... Mesaja git »
Ps4 için Ses Sistemi ama Hangisi!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
S.A.Edifier s330d al.optik giriş mevcut.net temiz sesler alırsın.ikinci elleri var o fiyat aralıginda... Mesaja git »
Turkiyede bulunmayan ama istenen markalar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
EDİFİER AUDİO... Mesaja git »
Bilgisayara küçük hoparlör önerilerisi yapın başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selam.amazon.de den edifier 1280 alabikirsin.yuzde10 indirimde var ramazana özel.en ideal secim olur.fiyatda çok uygun.ucretsiz kargo.youtubeda videol... Mesaja git »
Okadar kapsamli bilemiyorum.ama note4 tel olarak kullanıyorum sesi elimdeki ipod 6 nın yarısı kadar çıkıyor.kardeşim appstoredan iphone7 aldı .onun se... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet flip4 70hz yapmışlar.bunlara ek olarak charge 3 de olmayan bluetooth 4.2 yapmışlar.çok daha net ve temz veeiyor sesi.zaten flip 4 4.2bt olduğu iç... Mesaja git »
Charge 3 ikinci el alicaksaniz 2016 serilerinde distorsion problemi var çoğu modelde.farkındaysan ikinci eli çok var.charge 2yada + çok yok.alırken mu... Mesaja git »
Bu segmentde harman kardon onyx den şaşma.onyx2 yada onyx 3 al.her ihtiyacı karsılar.yukses ses alt frekans taşınabilirlk tel konferans vs vs.... Mesaja git »
Hocam avrupa standartlarında sesi kısıyorlar.ben fiio cep amfi aldım istediğim kadar açıyorum.tavsiye ederim.fiyatlarda makul... Mesaja git »
Elac Debut B6 ya da Edifier R1700BT başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yani elac + amfi kabloları vs fiyat 3 katı olucak.tabiki iyi bir ses alırsin.ama elac sectigin modelde giris seviyesi.o fiyata baska marka daha iyi h... Mesaja git »
Arkadaşları

compicat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ADNAN KILIÇ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.211