Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thecivilized
Gerçek AdMahmut Civil
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Airpods Stok başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bende 6 hafta beklememek için 2 gün önce media marktan satın aldım. O kadar beklemek anlamsız garantisi olduğu sürece.... Mesaja git »
İpad 2017 yada Air 2 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende université için kullanıyorum. Daha önce İPad Air 2 sahibiydim. Şimdi İPad Pro 9.7 kullanıyorum. Air çok fazla üniversite hayatıma yardımcı olmad... Mesaja git »
İpad 2017 ve üniversite başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer amacınız özellikle not almak,kağıt defter ile uğraşmamak,bütün kitap ve defterlerim hep bir arada olsun,telefonumdan veya internet olan her yerde... Mesaja git »
İpad 2017 ve üniversite başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tam olarak üniversitede hangi amaçlarla kullanıcağınıza bağlı. Ben daha önceden İpad Air 2 128 GB kullanıyordum. Üniversite hayatımda ne gibi faydalar... Mesaja git »
[i]Safimiz belli olsun.. Atatürk'ün kurduğu çağdaş Cumhuriyet ve değerlerine bağlıysan, ülkeni seven biriysen,Demokrasiyi sözde değil özde benimse... Mesaja git »
Mac OSX'e yeni başlayanlara alışmayı kolaylaştıracak bazı uygulamalar ve bilgiler Flycut Kopyala / yapıştır yaptıklarınızın listesini tutuyor. ü... Mesaja git »
Apple iPad Pro Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Evet çok rahat bir şekilde tutabiliyorsunuz. İPad Pro 9.7 modelini kullanıyorum Apple Pencil ile beraber. Gerçekten ikisiyle birlikte derslerde çok ra... Mesaja git »
Touch ID'yi etkinleştirmek için ilk başta şifrenizi girmeniz giriyor oturum açarken. Öyle ayarlanmış maalesef. Tahmin desteği bendede yok sanırım Türk... Mesaja git »
Az önce macbookum kargolandı. Yarın elime geçicek inşallah... Mesaja git »
15 kasım tarihli 13 inç touchbarlı model macbookum an itibariyle gönderim hazırlığına girdi. Tahmini teslimat tarihi 15-21 aralıktı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.925