Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xcoll1
Gerçek Adfizzibi lite
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 306
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
konu ıle tam alakalı degıl ama benım dk bıttı sadece dk nasıl yuklerız... Mesaja git »
Bu gırılen kodlar pepsimi bende 26tane pepsi giriş yaptım hepsi 0.5 kr... Mesaja git »
DDR2 veya DDR3 .4.5 FARKLARI konusunu başlattı (bir ay önce)
merhaba kolay gelsin.... ddr2 takılı bir bilgisayar dd3 ve dd4 - 5 takabılırmıyız farkları ne bunların... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yürüseydik bundan çok iyi olurdu.. spor yapmış olurduk... Mesaja git »
2 tane şifre gırdım ××××× ile biten karta 0.50 yuklendi diyor ama postvilcard goremıyorum nasıl gırunuyor... Mesaja git »
çok fazla elinde olan varsa bir tane verebılırmı bana... Mesaja git »
Nusret'e Rakip Açıyorum... İsim Öneriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Saff-ET Etin en saf hali.. etin üzerinede tarlaya tohum serpermiş gibi etin üzerinede tuz serpeceğiz...... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
karar verdim artık girmeyeceğim uygulamaya ... boş boş şeyleri birde o kadar reklam yapılış ramazan ayı boyunca salla kazan .. 1- saat kaçta olac... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Günaydın... Kablosuz kulaklık ve ahtapot telefon tutucu almayı düşünüyorum önerısı olan varmı..... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
lütfen bılen söylesın saat kaçta başlıyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.168