Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mcse2k3
Gerçek Addökümcü baba
Doğum Tarihi21 Mart ****
Konumİstanbul, Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 39
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
demir döküm grill tava tavsiyesi- hecha mı lava mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Bu şaheser Kastamonu'dan..(Bizim yerli ham döküm tavada pişirilmiş halidir ) Ve bu et,yorumuna çok üzüldü sayın @ykayserili bey ... :// 1 gr koku ... Mesaja git »
demir döküm grill tava tavsiyesi- hecha mı lava mı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
teflon granit seramik Hepsi alüminyum üzeri PTFE yani kimyasal boyadır.Yani hepsi aynı,bunu her seferinde söylüyorum ki insanlarımız anlasın. Üretic... Mesaja git »
Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ARKADAŞLAR bu aleti ben anlamıyorum,wireless birkaç aç kapa sonrası bağlanmıyor,sürekli yanıp sönüyor. Herseferinde tekrar kabloyu bağlayıp kurmak zo... Mesaja git »
Karavan/Karavancılık Hakkında Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
yolda gördüğümde hep iç çekiyorum ama şu an için bu sevdadan vazgeçtim. yıllık izin 2 hafta, haftasonları 2 gün, bayramda seyranda,haftasonu İstanbul... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
büyük ihtimalle port tan evet. çünkü ttnetteyken sabit 24 mb alıyordum,türknete bir geçtim,her hafta farklı hızlarda takılıyorum. 4'e kadar düştük ba... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
artık uğraşmaktan bıktıgım için salmıştım hız takibini,hiç bakmadım. Taaaa ki bu haftaya kadar,artık yavaşlıktan bıkkınlık geldiğinden hıza bir bakay... Mesaja git »
Karavan/Karavancılık Hakkında Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
konu bu yaz kimsenin ilgisini çekmemiş :)... Mesaja git »
<<<<< RENAULT 19 KULÜBÜ >>>>> başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
1.6 rte ve mümkünse alize den şaşmayın derim. 15 sene 1.4 rn karb. kullandık,klima da yoktu.Çok şükür bizi hiç yolda bırakmadı ama 1.4 motorlar o kas... Mesaja git »
Age of Empires 2 HD (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
milyon tane site gezdim,şimdi link bulamam ama evde klasöründe ise wetransfer yapar,buraya koyarım.... Mesaja git »
demir döküm grill tava tavsiyesi- hecha mı lava mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Not:Tüm yazdıklarım ham döküm ürünler içindir. Bazı sebeplerden ötürü foruma yazmayı bırakmıştım,aslında sadece şurdaki ana konuya yazmayı bıraktım,bu... Mesaja git »
Arkadaşları

Goday

xxman

crazyhead

lionng
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: TP-Link TL-WA801ND 300Mbps Access Point (50TL)
Alıcı: radyoarabesk
Tarih: 22 Ocak 2017; 21:50:22
Yorum
ilgili bir arkadaş teşekkür ediyorum kendisine
Genel Puan

Ürün: %100 Safkan Amerikan Döküm Tava Lodge 26 CM.Tr'de satışı yok!!!
Alıcı: Jeanne dArc
Tarih: 2 Eylül 2016; 11:20:49
Yorum
Güvenilir bir insan. Alışveriş yapacaklara tavsiye ederim.
Genel Puan

Alıcı: ag67
Tarih: 15 Temmuz 2016; 10:49:30
Yorum
İlgili bir arkadaş.Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: hepsiburada 10TL yüklü hesap-ücretsiz. 30 hazirana kadar aşağıdaki şartlarda ücretsi
Alıcı: wolkien
Tarih: 29 Haziran 2016; 10:48:07
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Optimum Whey Muz Aroma 2273gr-150TL
Alıcı: vedud123
Tarih: 27 Haziran 2016; 16:57:32
Yorum
Parayı önceden gönderdim ürün bugun elime ulaştı güvenilir satıcı.
Genel Puan

Alıcı: ecay
Tarih: 14 Haziran 2016; 16:41:07
Yorum
Güvenilir bir arkadaşımız
Genel Puan

Ürün: Ist-sıfır misali 57 kadro triban3 yol/yarış bisikleti +ekstralar
Alıcı: mavimr
Tarih: 12 Haziran 2015; 10:05:43
Yorum
Bisiklet neredeyse sıfır gibi tertemiz çok iyi bakmış. Tekrar teşekkür ederim :)
İmza
Youtube:Dökümcü Baba
“Sadece emayesiz ham döküm ürünler” hakkında oluşturulan, Türkiye'deki "ilk ve tek" web sitesi google:Dökümcübaba

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.250