Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
The Shawshank
Gerçek Ad 
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Klan savaşlarında rakip hangi kriterlere göre geliyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hesap kodunuzu verirmisiniz bakayım bir klanınıza hesabınıza :)... Mesaja git »
Klan savaşlarında rakip hangi kriterlere göre geliyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
burdada iş yukarda bitiyorsa olabilir. mesela siz kb10 sunuz sanırım. ama ks de 10. sıradaki hesabınız kb 11 savunmasız köy ejderi 6 veya balon tazısı... Mesaja git »
kara iksir kasamıyorum onu sanırım parayla alıyorlar yoksa çok zor... Mesaja git »
ben takasla aldım köyü forumdan yasin1986 arkadaştan ama mantığı kolay girdiğiniz zaman belediyeyi basacak kadar gani kasıp yada araştırma labı yüksel... Mesaja git »
Klan savaşlarında rakip hangi kriterlere göre geliyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
mesela benim klanımda kendime ait bir köyüm var. kb9 sadece 3 level topu var bir tane ne bomba ne tuzak nede duvar var. askerleride öyle ahım şahım yü... Mesaja git »
5 EFSANEVİLİ SAĞLAM HESAP CSGO İTEMİNE TAKAS YAPIYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
dolandırıcıdır... Mesaja git »
Klan savaşlarında rakip hangi kriterlere göre geliyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
evet her savunmanın binanın bir puanı var ona göre köy gücü belli oluyor. mesela savunmasız kemiksiz köyler bu tabloya göre en altta yer alıyor... Mesaja git »
Takaslık Macbook Pro Retina(Mid 2014) 13'3'' başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
satılmadıysa 200tl verebilirim... Mesaja git »
SATILIK 162 level th11 full'e yakın köy ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bak adam espri yapmışsın sanıp gülmüş :) gir bi esnaf dükkanına 500 liralık ürüne 150 tl teklif et ne diyor bakalım aynısını diyorum bende sana :)... Mesaja git »
SATILIK 162 level th11 full'e yakın köy ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
kardeşim ölücümüsün nesin. 150 tl varsa git kb9 full hesaplara bak insanlarla dalga mı geçiyorsun ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Kabukkinen

::Ashes::

filozof07

yasin1986
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Notebook
Dell
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Clash of Clans
KB9 119 lwl
İşlemci
Intel İ7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.113