Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
PoTemKiN_02
Gerçek Ad 
KonumAdıyaman
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sorun "çözüldü" arkadaşlar. Yanıtlarınız için sağ olun. Sorun belleklerdeymiş (ram). Bir yerden 8 gb. 2133 ddr4 ram buldum ve taktım. Bilgisayar ... Mesaja git »
Yılmaz, peki uzay montajı yaparsam bilgisayarı açmak için kasadaki Power tuşu olmadan nasıl tetikleyeceğim. Bir tek bu kabloyu mu kasaya takayım?... Mesaja git »
Bilgisi olan yok mu?... Mesaja git »
Bilgisayar topladım, açılmıyor. Debug Ledler (cpu, dram) yanıyor. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Esenlikler arkadaşlar. Bilgisayar kasası topladım ama hiç görüntü gelmiyor. ANAKART: MSi B150 Gaming M3 İŞLEMCİ + SOĞUTUCU: i5 6400 + k... Mesaja git »
Esenlikler arkadaşlar. Bilgisayar kasası topladım ama hiç görüntü gelmiyor. ANAKART: MSi B150 Gaming M3 İŞLEMCİ + SOĞUTUCU: i5 6400 + k... Mesaja git »
: Hub (switch) üzerinden 2 bilgisayarı bağladık ama şifre istiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Bu arada sorun hala çözülmemiş, ş imdi baktım, hala şifre istiyor :( Ne illet birşey bu ya.... Mesaja git »
: Hub (switch) üzerinden 2 bilgisayarı bağladık ama şifre istiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Çok teşekkürler kardeşim. Ben resimli şeklini de ekleyeyim. Şuradan bakabilir arkadaşlar; http://img515.imageshack.us/my.php?image=snap2ri2.jpg... Mesaja git »
IPOD nesli nasıl anlaşılır? konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşlar, benim almayı düşündüğüm bir ipod nano 8 gb. var (kare modeli). Yalnız bunun neslini nasıl anlarım onu bilmiyorum, bu konuda bilgili arkada... Mesaja git »
Yardımın için teşekkürler, yalnız linke tıkladığımda imageshack sayfası açılıyor, resim göremiyorum :(... Mesaja git »
Arkadaşlar 2 pc'yi hub yoluyla birbirine bağladık, çalışma grubu bilgisayarlarını göster dediğimizde şöyle görünüyor; http://www.hizliresim.com/2... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.063