Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
neksusb
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
sol gozum agriyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yok hocam üniversite hastanesi birde devlet bilmiyom durumum kötü... Mesaja git »
sol gozum agriyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam bugün emar çekindim gine doktora gittim panik atak var diyor ama gözüm ağrıyor nereye gitcem bilmiom hep ağrı kesici içsemmi doye düşünüom... Mesaja git »
sol gozum agriyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam son 1 haftadır 3 kez acile gittik hergün bayılacak gibi oluyorum nereye gitmem lazım adamlar bişey yok diyor gözümün içi hergün ağrıyor... Mesaja git »
Güneşte artıyor böyle düşcek gibi oluyorum panik oluo hocam tansiyon sınırda birde astigmarlt var ondanmı damla yeni başladım... Mesaja git »
Benimde 3 aydır gözlerim agriyor hep acile gidiyorum beyin t cektirdim acilde bisey cikmadı damla yapıom olmuyo ne yapcam... Mesaja git »
Glokom başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Simdi novalgin içtim biraz düzeldi hocam ben napıyım tansiyon sınırda dedi doktor... Mesaja git »
Glokom başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam benim daha damlayı kullanmadım dünye göze gitcem ama sürekli başım catlıcak gibi duramıyorum acile bile gidiyorum... Mesaja git »
Glokom başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Göz dibo muayenesi nasil cekilecek acaba sIrasI ile ne olmalI... Mesaja git »
Glokom başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Merhaba medicalde olmuştum 130 muayene verdim bugün devlet hastanesinde başka doktor yeniden göz tansiyonu ölçtü 20 21 çıktı normal tansiyon yok dedi ... Mesaja git »
Glokom konusunu başlattı (11 gün önce)
Merhaba bugün hastaneye gittim goz tomografisi oldum doktor goz tansiyonu sınırda ama korkalacak bişey yok diyip glokom damlası verdi 6 ay sonra gel d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109