Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RemaG7
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Söylenti: ‘Call of Duty: WWII’ Sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Activison da abartı vardır. Biz istemedikçe yakın gelecek , uzak gelecek , uzay çağı falan filan gittikçe gittiler. Şimdi 2.Dünya Savaşı , 1.Dünya Sav... Mesaja git »
Ayrıca eski oyunlardaki aşari ırkına bir bakın nasıl çekici karakterler vardı birde şu video başlangıcındaki resme bakın sanki daha bir çirkinleşmiş k... Mesaja git »
Arkadaşlar daha öncede söylediğimiz gibi güzel olsada her oyun motoru her oyuna gitmiyor mass effect 2 veya 3 videolarına bakın renk paleti daha canlı... Mesaja git »
Middle-earth: Shadow of War PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Cd red projekt ten bir lotr oyunu görsek sizce nasıl olur ?... Mesaja git »
Middle-earth: Shadow of War PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Oyun yeterki güzel olsun bırakın Türkçe desteğini İngilizce bile olmasın. Mordor lisanıyla bile oynarız... Mesaja git »
Middle-earth: Shadow of War Sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Dünya da çoğu insanın beğendiği farklı yapımlar vardır. Bazen oyun siteleri puanlarını abarttığı COD serisi gibi oyunlarda vardır insanlar tarafından ... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ea games optimize konusunda özellikle frostbite 3 motoruyla gayet iyi işler çıkartıyor fakat genelde fps türü oyunlarda daha etkili oluyor. Battlefiel... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda'nın Yapımı Tamanlandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ea eğer bu oyundada Türkçe dil desteği yaparsa Sony e baskıların artacağını düşünüyorum. Çok düşük bir ihtimal ama olsun. Sürprizleri severiz.... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Oyunun Türkçe olması biraz zor . Fifa nın Türkiye de hem satışları iyi hemde Türkiye nin futbol anlamında büyük başarıları olmasından kaynaklı diye dü... Mesaja git »
Crystal Dynamics Yeni Stüdyosuna Taşındı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar yorumlarını okudum ve bazı söylediklerinize katılıyorum bazılarına katılmıyorum. Bir arkadaşım uncharted çakması demiş benzer yönel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078