Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustang_88
Gerçek Ad 
Meslekmuhasebe
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 24 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
SATILIK VEYA TAKASLIK Oyun adı: Until down Pri-Sec: Sec Psn : Tr Fiyat: 20 tl Ödeme: İş bankası Diğer hak: Forumda Takas: Dying light (follow... Mesaja git »
Tek bi kelimeden yola çıkıp kafanıza göre fetva veriyorsunuz. Ve önceki ayetlere de bakmıyorsunuz. Önceki ayetlerde senle savaşan, sana baskı ve zulüm... Mesaja git »
Bakara 191'de dinden çıkanı öldürün yazmıyor yalan söyleme. Sana karşı savaşanlara sende savaş, seni öldürmeye çalışanları sen öldür, aşırıya da k... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
dyin lıght following (gelişmiş sürüm) alıp sec hakkı bi kenarda yatan veya almaya niyetli olup sec hakkını vermek isteyen varsa ücreti mukabilinde tal... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Dyın light following ekle... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
O zaman iyi düşünmüşsün. Maddi durum yeterliyse pro almanı tavsiye ederim. Diğer exlusive oyunlar ve far cry 5, red dead redemption gibi oyunları da o... Mesaja git »
Hocam yazanlardan biri de benim. Benimki normal hesap plus ı ve k.k. olmayanlar var gerçi ben takas öncelikli düşünmüştüm. Ayıp mı oldu 20 tl yazmam ş... Mesaja git »
SATILIK VEYA TAKASLIK Oyun adı: Battlefield 1 Pri-Sec: Sec Dil: İngilizce Fiyat: SATILDI Ödeme: İş bankası Diğer hak: Forumda Oyun adı: Until down Pri... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sadece o oyunlar için ps4 alınmaz hocam. Zaten monitörde oynucam diyorsunuz. pc'niz sağlamsa pc'ye alın. Ha ben online oynucam hile hurda olmasın, par... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam istersen bi demo dene... Ben pek beğenmedim. Belki pesçi olduğum içindir, sen bilirsin...... Mesaja git »
Arkadaşları

omergokyar

Dnzksy84

Take_Redux
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çiçekleri koparabilirler ama asla baharın gelişini engelleyemezler...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
pıranha
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
San Antonio Spurs
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.180