Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
55musa16
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FORD FOCUS III 2011 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sizce araç alınırmı arkadaşlar? alırsam da gaz taktırmayı düşünüyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2013-model-otomatik-style... Mesaja git »
FORD FOCUS III 2011 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Ford coupe diye Ford tarafından yine piyasayı yoklamak için tasarım resimleri basına sızdırıldı.Burdadna FOCUS III ün olası tasarımını izleyebiliriz. ... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
Age of Empires 2 HD (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
19 Aralık ta Rise of Rajas dlc si geliyor. Sanırım pek bekleyen yok :(... Mesaja git »
Arma 3 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yuhh 10gb güncelleme geldi oyuna. Bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Demoyu nerden nasıl indiriyoruz. Mağaza sayfasına baktım bulamadım.... Mesaja git »
Forza Horizon 3 [ANA KONU] PORSCHE DLC GELDİ!! #Ultimate Amazonda 60$ !!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
[center] [/center] [color=#FF0000] [b] Aktif Değil [/b][/color] ... Mesaja git »
Turkish Battle Army [TBA] Türk Oyuncuları Topluluk Clanı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Clanımız Tamamen forum içindeki Türk arkadaşlardan oluşmaktadır Yaklaşık 2 Ay Gibi bi sürede 100 e yakın arkadaşımız aramıza katılmıştır Genelde... Mesaja git »
Turkish Battle Army [TBA] Türk Oyuncuları Topluluk Clanı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bende katılmak isterim de bu bilgileri buraya yazmayacağız herhalde nasıl iletişime geçiyoruz?... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bende aynı mause var ve her seferinde dpi profilleri arasında geçiş yapıyor kendi kendine. Mause sürekli renk değiştirip duruyor. Logitech programını ... Mesaja git »
Arkadaşları

artofsin

banu70781

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Peugeot 206 XR 2001 (Atiker Lpg)
Intel(R) Core(TM) i7 CPU 4790K 4GHz - MSI GTX980 GAMING 4G - Samsung SyncMasterB2230 22" Lcd monitör - Gskill 2400Mhz 16Gb RAM - Asus Maximus VII Hero Motherbord - Samsung 840Evo 240Gb SSD
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray
Steam
Musa
TV
Samsung
Klima
Klima
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Dünyadan Futbol
Samsunspor
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Demir Döküm
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Beko

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.047