Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ömerelif
Gerçek Adömer soyalp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
samsung dışında bi cihaz hiç kullanmadım bu nedenle diğer markalarla kıyas yapamam ama s7 edge son derece güzel bi cihaz.kıvrımlı ekran göze hoş gözük... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
al. güzel telefon... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
hocam ayakla yumuşatma önermem. ben düşen telefonumu ayakla yumuşatayım derken tekmeledim. telefonu 10 metreden topladım. macera anlayacağın... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yok hocam güncellemeden 2 saat sonra namaz vakti cebimde iken oldu.acayip ısındı. patlar mi diye düşündüm.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar güncelleme sonrası Telefonu cebime koydum bi baktım kendi kendine ısındı ateş gibi oldu.cuma namazında idim.korktum patlayacak diye. böyle ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
akıyor mu aman hocam dikkat et dökülmesin... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam bu sorunu benim telefonda üstte olan uygulamalardan sadece ekran ışığı ayarlama programı olan lux lite programı sebep oluyor.onu tek kapatınca s... Mesaja git »
üstte olan uygulamaları kapat. ayarlar >uygulamalar>üç nokta>özel erişim>üstte görülebilen uygulamalar daki açık olanlar.... Mesaja git »
grinify programı kullanıyorsan dediğin sorun ondan oluyor.yada benzeri bi program.... Mesaja git »
arkadaşlar türkcelliyim. 4g nin 1 diş çektiği bi yerde evim. 3g full çekiyor. volte açtırmak için operatöre mesaj gönderdim. volteyi açtırdım.baktım v... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.160