DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
PLAYSTATİON oyun salonu ve kafe açıyorum yardım
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
3.436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PLAYSTATİON oyun salonu ve kafe açıyorum yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      48 Mesaj
      07 Ağustos 2009 13:42:40 Konu Sahibi
      1-PLAYSTATİON 3 - 11 Adet
      2-PLAYSTATİON 2 - 10 Adet
      3-LCD TV 82 Ekran - 10 Adet
      4-LCD TV 106 Ekran - 10 Adet
      5-PROJEKSİYON Cihazı - 1 Adet

Arkadaşlar almak istediğim ürünler bunlar bi kaç gündür araştırma yapıyorum ama azda olsa bil edindim ama dikkatini çekmek istediğim yerler tabiki ilk önce fiyat olarak nerelerden uygun alırım.

1-Ps3 40 gb lik çok fazla piyasada kalmamış benim işimi goreceğini soyleyen arkadaşlar oldu genelde 80 gb olanlar var ama onlardada fiyat olarak uygun bulamadım genelde aşağı yukarı hepsi aynı bulunduğum şehirde 990 TL ye sony bayisi veriyor tek kol ve yanında 1 hediye oyun varmış.Garantili ürün istiyorum spot olmuyacak.

2-ps2 için çok fazla yoğunlaşmadım ama arkadaşlar çipli slim kasaları maksimum 300 TL diyatla alabileceğimi söylediler.

3-LCD TV 82 ekranları ps2 lerde kullanmak istiyorum.Benim aklımdan geçen migros ve kangurum mağazalarında satılan SEG marka ürünler kullanışlı olurmu.

4-LCD TV 106 ekranları ps3 lerde kullanacağım onun içinde yine aynı yerlerde satılan SEG marka ürünler işimi görürmü özellikle Ps3 de kullanacağım ürünlerin hem güzel hem uygun fiyatlı olmasını istiyorum.

5-projeksiyon cihazı ile ilgili hiç bir bilgim yok ps3 de iyi bir görüntü ve fiyat olarakda uygun bir ürün ne tercih edebilirim.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

GölGe
    • Yarbay
      3405 Mesaj
      07 Ağustos 2009 13:57:07
      ps2 lcd de çamur gibi görüntü verir ama komponent kablo ile bağlarsanız sanırım bir şeyler olur
      ps3 konusundada ikinci el bölümünden garantili veya garantisiz olarak toplarsanız tahmini bol oyunlu bir şekilde tanesi ortalama 650-700 arasına toplarsınız daha aşağıyada bulursunuz örneğin 20 gb lik seri gibi
      ek olarak tv yi 106 yapıp seg alıcağınıza hepsi 82 olsun örneğin samsung olsun
      |
      |

• Yüzbaşı
      935 Mesaj
      07 Ağustos 2009 13:57:34
      hayırlı olur inşallah
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      07 Ağustos 2009 14:02:47 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

ps2 lcd de çamur gibi görüntü verir ama komponent kablo ile bağlarsanız sanırım bir şeyler olur
      ps3 konusundada ikinci el bölümünden garantili veya garantisiz olarak toplarsanız tahmini bol oyunlu bir şekilde tanesi ortalama 650-700 arasına toplarsınız daha aşağıyada bulursunuz örneğin 20 gb lik seri gibi

ps3 leri kesinlikle garantili alacağım.ikinci elde başım ağrısın istemiyorum.

ps2 lerin ben lcd tv de daha keyif alınacağını düşünmüştüm.Ayrıca komponent kablo ilede hiçbir bilgim yok biraz açarmsıın.
      |
      |

GölGe
    • Çavuş
      48 Mesaj
      07 Ağustos 2009 14:07:45 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: mehmetix51

hayırlı olur inşallah

TEŞEKKÜR EDERİM
      |
      |

GölGe
    • Yarbay
      2421 Mesaj
      07 Ağustos 2009 14:14:28
      Hayırlı olsun. Garantili almada yarar var. Hahırlısı olsun.
      |
      |

Orada duruyordun yalnızca çığlıklar atarak,Kimsenin seni dinlemediğinden korkarak, En çok boş teneke kutunun tangırdadığını söylerler, Kendi sesin rahatlatıyor olmalı seni ,Yalnızca duymak istediklerini duyuyor,Ve yalnızca duymuş olduklarını biliyorsun,Sen,sen boğazına kadar trajediye gömülmüşsün ,Dünyayı kurtarmak niyetindesin, Kimse aldırmıyordu bu söylediklerime...IzdıraP
      Dostum sesin kaybolmadan önce, Bir kişinin eğlencesi diğerinin cehennemidir, Bu dönem insanların ruhlarını sınamak için gönderildi...
    • Yarbay
      3405 Mesaj
      07 Ağustos 2009 14:14:30
      quote:

Orijinalden alıntı: omer_gg

Alıntıları Göster

ps3 leri kesinlikle garantili alacağım.ikinci elde başım ağrısın istemiyorum.

ps2 lerin ben lcd tv de daha keyif alınacağını düşünmüştüm.Ayrıca komponent kablo ilede hiçbir bilgim yok biraz açarmsıın.

ps2 ler normalde kompozit kablo ile satılır o kablo tüplü tv de bile net görüntü vermez o nedenle gri kablo denen rgb kablo kullanırlar ki daha net görüntü versin cihaz, ama tüplü den lcd ye geçince durum yine farklılaşır ve bu iki kabloda iş görmez olur burada devreye komponent kablo girer ve biraz görüntü düzelir ama ps3 canlılığı beklemeyin bu kablo ile de
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      07 Ağustos 2009 14:21:20 Konu Sahibi
      anladım bu konunun üzerinde duracağım teşekkür ederim.Ayrıca ps3 ler için seg tv 106 ekran yeterli olurmu fiyatı çok uygun 990 Tl ps3 de uygun fiyatlı satan yer nersei var acaba kampanya olan bi mağaza varmı
      |
      |

GölGe
    • Yarbay
      2817 Mesaj
      07 Ağustos 2009 23:14:48
      10 tane ps2 çok fazla. ps2 herkesin evinde var neredeyse. ilk başta 2-3 tane ps2 al, bak bakalım müşterisi varmı. eğer varsa ona göre sayıyı artırırsın. ps2 ye genelde saat ücreti ucuz olduğu için gelen olabilir ama ilk etapta 10 tane ps2 çok fazla

ps2 den en iyi görüntüyü bu kablo ile tüplü tv den alırsın. lcd tv de ps2 pek iyi görüntü vermez ama bu saatten sonrada cafe için tüplü tv al demek saçma olur. mecbur lcd tv ye bağlayacaksın.
      |
      |

• Yüzbaşı
      652 Mesaj
      07 Ağustos 2009 23:18:54
      4 tane de klima al hocam, 20 tane konsolun yaydığı ısıdan içeride durulmaz
      |
      |

Playstation3 - MotorstromPack80gb - PSN:Chakir
      Motorstrom - Assasin's Creed - Burnout Paradise - PES 2008 - BF:Bad Company - Uncharted - Fifa09 - Metal Gear Solid4 - Gran Turismo5P - GTA4 - Little Big Planet - Mirrors Edge - Heavenly Sword
      PSN oyunları : BF 1943 - Flower - Worms - Tekken 5 - Rag Doll Kung Fu - The Punisher --- Satış sayfam için tıklayınız.
      Referanslar: K-RaMo, kboyvat, Huke, Doftin, Muziooo, Bozkan38, bbuzol, kocake, orion83, nebuch, hunterboi, Mindhunters, Adoni

• Yarbay
      2194 Mesaj
      08 Ağustos 2009 00:04:33
      yaz bitiyo klimaya gerek yok şimdilik
      |
      |

• Yarbay
      7156 Mesaj
      08 Ağustos 2009 00:18:39
      ps2 ye hiç bulaşma...neredeyse herkes 300 tl verip alabilir ps2 yi....

10x300=3 milyar yapar..bunun yerine 3 tane daha ps3 alırsın veya hiç almazsın..

çünkü ilk başta 11 adet ps3 bile fazla......tabi işlek bir caddede değilsen.....

seg markalar yeterli olacaktır...
      |
      |

• Yarbay
      2817 Mesaj
      08 Ağustos 2009 00:37:40
      klimalar pahalı ayrıca çok fazla elektrik yakar. sen kışın parayı kazan eğer çok gerekli olursa seneye yaza klima alırsın. müşteri potansiyelini bilmeden aşırı masraf yapma
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      08 Ağustos 2009 20:06:30 Konu Sahibi
      Öncelikle klimayı bir sonraki yaz için düşünüyorum.Kış geliyor memlekette kış memleketi sivas zaten.Dükkan işlek bi cadede müşteri sıkıntısı yaşamayız inşallah.ps2 ler için tüplü tv almak bana da mantıklı gelmiyor.en azından lcd tvleri daha sonra başka şeylerde değerlendirebilriim.ps3 için uygun bir kampanyalı fiyat bulamadım şu anda sıkıntılı olduğum nokta bu ayrıca.ps3 lerde nasıl bir lcd tv tercihi yapmalıyım görüntü kalitesinin iyi olmasını istiyorum.seg 106 ekran hakkındada bir bilgim yok ama fiyatı çok uygun diğerlerine göre sizce yeterli olurmu ps3 ler için
      |
      |

GölGe
    • Yarbay
      2817 Mesaj
      08 Ağustos 2009 20:20:17
      quote:

Orijinalden alıntı: omer_gg

Öncelikle klimayı bir sonraki yaz için düşünüyorum.Kış geliyor memlekette kış memleketi sivas zaten.Dükkan işlek bi cadede müşteri sıkıntısı yaşamayız inşallah.ps2 ler için tüplü tv almak bana da mantıklı gelmiyor.en azından lcd tvleri daha sonra başka şeylerde değerlendirebilriim.ps3 için uygun bir kampanyalı fiyat bulamadım şu anda sıkıntılı olduğum nokta bu ayrıca.ps3 lerde nasıl bir lcd tv tercihi yapmalıyım görüntü kalitesinin iyi olmasını istiyorum.seg 106 ekran hakkındada bir bilgim yok ama fiyatı çok uygun diğerlerine göre sizce yeterli olurmu ps3 ler için

lcd tv konusu ps3 ten bağımsız bambaşka bir konudur. sıkı bir araştırma yap. sana uzun süre sorun çıkarmayacak ve müşterininde hoşuna gidecek kalitede lcd tv tercih etmelisin. hem burdaki arkadaşlardan fikir al hemde aşağıda linkini verdiğim bölümden iyice araştır

http://forum.donanimhaber.com/tt.asp?forumid=583

ev için olsaydı ben samsung derdim ama cafe için bişiy diyemiycem
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      08 Ağustos 2009 20:38:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: koraykasap22

Alıntıları Göster

lcd tv konusu ps3 ten bağımsız bambaşka bir konudur. sıkı bir araştırma yap. sana uzun süre sorun çıkarmayacak ve müşterininde hoşuna gidecek kalitede lcd tv tercih etmelisin. hem burdaki arkadaşlardan fikir al hemde aşağıda linkini verdiğim bölümden iyice araştır

http://forum.donanimhaber.com/tt.asp?forumid=583

ev için olsaydı ben samsung derdim ama cafe için bişiy diyemiycem

Şu Anda kafamı en Çok Kurcalıyan konu PS3 ler için alacağım lcd tv zaten.bide ps3 leri uygun fiyat ile alırsam inş.
      |
      |

GölGe
    • Çavuş
      48 Mesaj
      08 Ağustos 2009 21:53:18 Konu Sahibi
      Arkadaşlar peki SEG marka 40' full hd tv alsam iş görürmü ps3 ler de
      |
      |

GölGe
    • Yüzbaşı
      370 Mesaj
      08 Ağustos 2009 22:32:46
      Seg yerine crea lcd tv almanızda fayda var.Görüntü kalitesi güzel ve markasıda seg kadar kulağa kötü gelmiyor.
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      09 Ağustos 2009 16:31:26 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: streetsoul

Seg yerine crea lcd tv almanızda fayda var.Görüntü kalitesi güzel ve markasıda seg kadar kulağa kötü gelmiyor.

CREA nın bir modelini tavsiye edebilirmisin arkadaşım.gördüğün yada kullandığın bir modeli varmı
      |
      |

GölGe
    • Çavuş
      48 Mesaj
      10 Ağustos 2009 11:33:46 Konu Sahibi
      Arkadaşlar biraz daha yardımcı olabilirmiyiz lcd tv hakkında marka model belirtmenizi geçtim en azından hangi özelliklerin olup olmamasına dikkat edeyim.
      |
      |

GölGe
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.