Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tiegro
Gerçek AdBerker Saygın
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
iPhone 7 10.2.1 güncellemesinde şarjın çok gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
PM den cevaplandı ciddi derecede bataryası düzelmiş umarım final sürümünde tam anlamıyla iyi olur.... Mesaja git »
iPhone 7 10.2.1 güncellemesinde şarjın çok gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İOS 10.3 Beta 5 le sorun baya düzeldi final sürümünde umarım biter.... Mesaja git »
iPhone 7 10.2.1 güncellemesinde şarjın çok gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ilerleyen günlerde bende bi apple zorluya götürücem sonuç olarak ne olucak tekrar yazarım buraya... Mesaja git »
iPhone 7 10.2.1 güncellemesinde şarjın çok gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sizinde mi 7 yoksa diğer modellerde de bu sıkıntı devam ediyor sorunun çözümü yeni gelecek güncelleme herhalde... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar anladığınız üzere ikinci el iphone 7 aldım aldığım kişi yeni güncellemeden sonra şarjın pek gitmediğini söyledi olsun ver ben alay... Mesaja git »
saat 10 a kadar geçerli yemeksepeti 20/10 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Çok saol 2 günlük yemek-tatlı siparişimizi verdik arkadaşla 40-50 lira kardayız... Mesaja git »
Dota 2'nin Yeni Güncellemesinde "hl3.txt" Sürprizi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Taşak geçmek böyle olsa gerek... Mesaja git »
SATILIK - Apple iPad Mini 3 16GB - 825 TL OLDU! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Fiyat iyi olsa direk almak isterdim iyi satışlar... Mesaja git »
JACK GIRISIME KULAKLI TAM OTURMUYOR başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
konuyu hortlatıyorum ama aynı sıkıntı benimde başıma geldi ne yaptıysam düzelmedi kulaklığın jak ının tamamı içeri girmiyor çok bastırsamda içine çok ... Mesaja git »
Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar bugün ssd ve hdd caddy aldım hdd caddy nin içine notebookun içindeki rezil hdd i koydum hdd in olduğu slotada ssd yi koydum ssd'nin çalışma... Mesaja git »
Arkadaşları

By_e

berdush42

Logn

Saint Squirrel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık - Sapphire 7870xt tahiti LE GPU
Alıcı: Logn
Tarih: 8 Nisan 2015; 14:19:48
Yorum
Çok iyi bir satıcı gönderdiği cihaz çok temizdi ve iyi paketlenmiş bir şekilde aynı gün kargoladı kendisine teşekkür ediyorum umarım tekrar sizden alışveriş yaparım. :)
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel Canavar Sistem
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Oyun Platformu
Xbox
Steam
darkdemontr
Ses Sistemi
Logitech
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 8 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera |

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078