Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aceryeni
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CORSA E ; CORSA D ; LPG DÖNÜŞÜMÜ LANDİRENZO başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam böyle bir sorun var ama siz mi sorun yaşamıyorsunuz yoksa Z14xer motorlarda subap sorunu yok mu? Lpg dolum ağzı deponun içine oluyor mu bizim... Mesaja git »
CORSA E ; CORSA D ; LPG DÖNÜŞÜMÜ LANDİRENZO başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
80 bin gidiyorsa yine yeterli gelir bana. Ben 20 ile 30 bin de öyle sorunlar yaşanır diyor korkuyorum :)... Mesaja git »
"Corsa" Genel başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam 2010 makyajsız kasa bendeki. İnternette baktım parça 450 civarı. Serviste bu montaj dahil tramere 700 işlenir diye düşündüm. Benden önceki sa... Mesaja git »
CORSA E ; CORSA D ; LPG DÖNÜŞÜMÜ LANDİRENZO başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İyi günler hocam. Bende 2010 1.4 otomatik corsa var. Motor kodu ruhsata Z14xer yazıyor. Subap sorunu bizim araçlarda da var mı?... Mesaja git »
"Corsa" Genel başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bence sorun olmaz. Ben silikonlu camsil koyuyorum öyle özel şeylerle uğraşmıyorum. :) Benim aracın sağ farınin içi kırık. İlginç ama mikalaj kıs... Mesaja git »
Lpg benzin deposunun içinden dolum ağzı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam astra larin da Benzin deposu hemen hemen corsa. İle aynı büyüklükte ve astra ya oluyor. Bir ustaya sordum. Corsanin depo kenarı plastik olmaz de... Mesaja git »
Yeni takılan lpg başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Geç toplamasina sebep olan şey muhtemelen çözümü Enjektörden manifolt a giren boruların mümkün olduğu kadar kısa ve 4 u de eşit olsun. Yola çıkıp p... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam kupon için kullanamazsınız diyor. Ne yapmam lazım.... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Almak istediğim ürün için 5 dolarlık kupon geçersiz diyor. 2 3 arkadaşa aldık kimine diyor kimine demiyor. Neye göre böyle yapıyor. Yardım lütfen... Mesaja git »
Aracimla ufak bir kaza yaptım ve sağ farın içindeki ampullerin yuvasını tutan iç tırnakları kırılmış. Dıştan belli olmuyor. Sağ farda far ayarı ya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: genpaailemde geçerli axess in verdiği mtv kodu kampanyası
Alıcı: Kimsatar
Tarih: 26 Ocak 2017; 15:10:34
Yorum
Genel Puan

Ürün: Akbank mtv kodu 2 ADET
Alıcı: osmann37
Tarih: 25 Ocak 2017; 17:16:26
Yorum
arkadaş güvenilirdir.. teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: n11
Alıcı: ceylandeğirmen
Tarih: 18 Kasım 2016; 10:34:32
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.100