Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KinqWarrior
Gerçek Adselim demiral
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 108
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Insanlar Yetenekli mi Dogar Yoksa Yetenekler Sonradan Calisatak mi Gelisir başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Hep merak ettim bunu.Mesela benim matematigim lise 2ye kadar yerlerde surunuyordu.Dgs olayi icin hepsini bastan ogrendim ve dgsde 50 net yaptim.Kardes... Mesaja git »
Samsonite bavulum az önce geldi ancak içerisinden anahtar çıkmadı. Anahtar yerini görünce şüphelendim. Daha önce bu üründen almış olan biri yardımcı o... Mesaja git »
Metin2 ve Knigttan efsane başka oyun yoktur başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Red Dead Redemption gelmis gecmis en efsane oyundur. Metin 2 ve knight online bu oyunun tirnagi olamaz.... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mi 5s icin ekrani tam olarak kaplayacak kirilmaz cam ariyorum. N11 den aldigim cam koruyucu hem ekrani cok az kapladi hem de kisa surede koruyucunun y... Mesaja git »
Xiaomi Mi5S 3/64 gb 1395 Tl (Siyah stokta) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Telefonun üzerindeki etiketi çıkarınca yapışkan izi kaldı. Nasıl çıkarabilirim ? Edit : Silgi ve kolonyalı mendil kullanarak yapışkan izini sildim. ... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
...... Mesaja git »
Qatar Airways kampanya yapmış sadece 479$ henüz almadıysanız kaçırmamanızı öneririm.... Mesaja git »
Eşiniz/Sevgiliniz Nereli Olacak ? [00-59] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bismil... Mesaja git »
Nihat Dogan Müsteşara sen kimsin lan demesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
https://eksisozluk.com/nihat-doganin-mustesara-sen-kimsin-lan-demesi--5309112?a=popular hayır en çok da neye şaşırıyorum bu adamlar bu cesareti nered... Mesaja git »
Parkta Yiyişen Çifte Polis Baskını başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Samsunluyum. Kucuk kardesimi parka goturemiyorum bunun gibiler yuzunden. Her agac dibine konuslanmislar. Samsun doguparka bi gel ondan sonra ayni se... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.092