Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emrekrbdk
Gerçek Ademre karabudak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V211867 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
sağlam indirim gelirse diye dedim neyse... Mesaja git »
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V211867 başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
kıydım paraya aldım oyunu ama iade etsem yaz indirimini mi beklesem güzel indirim gelir mi ki oyuna... Mesaja git »
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V211867 başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
OxygenNotIncluded_Data/StreamingAssets/Mods burada var yoksa oraya oluştur Mods klasörü... Mesaja git »
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V211867 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
<!-- CHANGE --> yapanlar her yere bunu eklemiş oyunda da gözüküyor neden acaba <!-- CHANGE -->Tuşlar yazıyor oyunda mesela orjinal metinde aradım hiç... Mesaja git »
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V211867 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
yapılmış çeviri ile orjinali karşımda son kısımda çeviri 13107de bitiyor renkten bahsederken orjinalde dlcli halde yani biraz daha alta gitmiş çözerse... Mesaja git »
Bir tane indirdim dlcli filan yaması var ama yeni dlcler gelince bozuyor bazı yazıları birde yeni gelenleri çeviricem de bazı yerlerde kayma filan yap... Mesaja git »
bana sağladığın yardım için saol kardeşim bu arada flipping ... bir şey vardı onu çözebildin mi ben hala tam kafama oturtamadım onun çevirisini :D... Mesaja git »
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V211867 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Beğenmediğin kısımları notepad++ ile açıp değiştirebilirsin ben değiştirdim kendime göre... Mesaja git »
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V211867 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
bende cities skylinese yama indirdim dlcleri çevirmemişler acaba locale dosyalarını nasıl açacağım hakkında fikrin var mı? notepad++ ile açınca soru i... Mesaja git »
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V211867 başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Irritable Bowel asabi gen diye çevirmişsin ama ırritable bowel sendromu halk arasında hassas bağırsak sendromu diyorlar onunla karışmış olabilir mi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.094