Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bilkerk
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Mart 1980
Meslekmakine mühendisi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 117
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
World ile Opette 4*100e 50₺ ekstre indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
o 20 yi ne zaman verceklermiş?... Mesaja git »
Ps4 üm aniden kapandı( ilk defa ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
cihaz ısındığından kendini korumaya almış eğer sorun tekrarlarsa: 1-aletin fan çıkışlarının kapalı olmadığından emin ol, yani tv ünitesi vs gibi kap... Mesaja git »
Maaşın yatmasıyla ilgili bir sorun başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
öyle saçma şey olmaz ha senin sigortanı ayın 1 inde değil de 15 inde yaptılarsa olur o zaman da 15 gün seni sigortasız çalıştırmış olurlar şikayet e... Mesaja git »
kapıdaki sürtme izleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ben de taktir ettim zaten... ... Mesaja git »
kapıdaki sürtme izleri konusunu başlattı (3 ay önce)
arkadaşlar bizim hanım arabayı parkederken duvarı pek hesaba katmamış haliyle biraz sürtük duvar boyasının geçmesi vs gibi durumlar var. kapı kolunda ... Mesaja git »
Mühendislik ve KPSS başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
devlete yeni başlayan mühendislere en çok söylenen sözlerdir. +aaaaa mühendiscan, benim kaynım Kaydırıkuppak A.Ş. de çalışıyo inanırmısın ayda 50.... Mesaja git »
samsung 40b656 fan/motor benzeri ses konusunu başlattı (4 ay önce)
arkadaşlar 2009 yılından kalma bi lcd tv var. dün açtığımızda televizyondan fan sesine benzer bir ses gelmekte. görüntüde veya seste herhandi bir soru... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ikisi de candır..... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
alışırsın alışmaya da alıştıktan sonra nasıl başka oyun oynayacaksın orası sıkıntı... uncharted4 ü witcher 3 deki suyun altında gömülü lüzümsuz haz... Mesaja git »
50 ile yakıyorum 20 yi geçmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
walla hocam ben de merkezi sistemli evde oturuyorum. 1. kattayım. Yönetici 50-55 derecee yaktığını iddia ediyor ama benim peteklerim 35 derece artı ap... Mesaja git »
Arkadaşları

DaveJones

genpoker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Bebek salıncağı-Bedelsiz-
Alıcı: Nicholai Hel
Tarih: 10 Kasım 2016; 15:08:08
Yorum
İlker Bey'e güzel vicdanı ve samimi yaklaşımı sebebiyle sadece forum üyesi olarak değil, bir insan olarak teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Satılık Cod Adwanced Warfare
Alıcı: Umitbjk
Tarih: 21 Kasım 2014; 14:33:04
Yorum
Kargo konusunda problem yaşadık.Şubeye istediğim kargo adrese gönderildi.Bunun dışında oyunun kutusu kargo poşetinden kırık bir şekilde çıktı.Kendisi kargoda olduğunu söyledi fakat kargo poşetinden kırık parça da çıkmadı. http://i.hizliresim.com/Y5n0nj.jpg
Genel Puan

Ürün: satılık ps2 oyunları onimusha-god hand
Alıcı: ercani
Tarih: 4 Şubat 2010; 17:00:12
Yorum
kargonun sarılmaması haricinde herşey güzeldi oyuna çok sağlam bakmış ilk günkü gibi düşünmeden ala
Genel Puan

Ürün: satılık ps2 god of war 1-2
Alıcı: AAAragorn
Tarih: 29 Ocak 2010; 12:03:50
Yorum
Güvenle alışveriş yapabileceğiniz kişilerden birtanesi.Satış'da bana göstermiş olduğun kolaylık içi
İmza

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.160